Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam! Od pół roku staramy się z chłopakiem o fasolkę, jednak bezskutecznie :( Każde 2 albo 3 dni spóźniającego się okresu dawało ogromną radość, a później jeszcze większe rozczarowanie i smutek. Raz zrobiłam test- wyszedł pozytywnie, tydzień później @ :( Teraz znowu zaczynam mieć nadzieję. Mam cykle przeważnie 28-29 dniowe. Ostatni,okres dostałam 25 października ( dzień, dwa i 5 dni wcześniej skończył we mnie, wcześniej też za każdym razem). Jednak @ trwała tylko 3 dni, w których pierwszy z nich był z normalnym krwawieniem, następne dwa z dużo dużo mniejszym. Normalnie okres u mnie trwa od 5 do 6 dni. Jednak zdecydowanie częściej 5 dni. 2 dni po owym okresie mimo wszystko zrobiłam test ciążowy, który wyszedł negatywnie (w sumie czego miałam się spodziewać?...)Z tego co obliczyłam, jestem przed dniami płodnymi, a od dwóch dni z pochwy wydobywają się kosmiczne ilości wodnistego, przezroczystego i trochę mlecznego śluzu. W dni płodne mam podobny śluz, jednak nie jest go tak dużo, i nie jest tak wodnisty jak ten co teraz mam. Rano i wieczorem (jak np. jestem bez bielizny) to dosłownie strumykiem po nogach cieknie :( Czy moja nadzieja jest daremna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob bete wtedy bedziesz miec pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za bardzo sie wczułaś w role
idz do lekarza, bo moze masz cykle bezowulacyjne, moze coś z hormonami nie tak. Albo wyjdzie tak, ze chlopak ma słabe żółnierzyki. Naprawde nie rozumiem - wolisz co miesiac sobie wkrecac a potem płakac, zamiast gonic do lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest 3 razy na miesiąc? serio? ha ha ha no tak staraczka my jak chcieliśmy mieć dziecko, odstawiliśmy zabezpieczenia i cieszyliśmy się seksem, śmiejąc się że to ostatni dzwonek :D I kochaliśmy się nawet 2 razy dziennie. Po 3 mcach byłam w ciąży :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta to test ciążowy z krwi. W diagnostyce jak zrobisz wynik będzie za 4 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy w jakim punkcie ja musiałam czekać jeden dzień na wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pisałam teście beta
w Krakowie wszędzie gdzie się nie zrobi czeka się 4 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz, że ona jest z krk? :] u mnie na dolnym śląsku zależy od punktu, w jednym masz jakoś po chwili, chyba po 2h, w innym czekasz jeden dzień bo wyniki wiozą do innego miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Naprawde nie rozumiem - wolisz co miesiac sobie wkrecac a potem płakac, zamiast gonic do lekarza ? " Poszłabym do lekarza, ale po prostu się boję . Boję się, że wyjdzie, że coś ze mną jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy @ oznacza miesiączkę? i czemu niby tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami wystarczy podać lek i pary od razu zachodzą. Ja mam pytania: 1. Robiłaś testy owulacyjne? (można kupić na Allegro za ok 20 zł) 2. Masz regularne miesiączki? 3. Współżyliście codziennie przez chociaż jeden miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup testy owulacyjne i rób je codziennie, współżyjcie codziennie od ostatniego dnia miesiączki do kolejnej. Jak to przez miesiąc nie pomoże idź do ginekologa i powiedź że staracie się od roku i nic, jeżeli powiesz że pół roku to może Cię spławić, najlepiej od razu niech Cię skieruje na badania i męża też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Nie robiłam, ale dzisiaj zamówię. 2. Tak, z tym, że ta ostatnia właśnie wypadła 2 tygodnie wcześniej. 3. Codziennie nie. Zdarzają się przerwy jednodniowe, czy dwudniowe co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPRÓBUJ JESZCZE JEDEN CYKL z testami owulacyjnymi i seksem codziennie lub ewentualnie co drugi dzień a jak nie poskutkuje to idz do lekarza i powiedz że rok się staracie wtedy na pewno potraktuje cię serio i zleci badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję serdecznie za pomoc, do głowy by mi nie przyszło z tymi testami owulacyjnymi :) Trzymajcie kciuki! Na pewno się odezwę niebawem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Ci cieknie po nogach to idź najpierw do lekarza i sprawdź czy nie ma jakiejś infekcji, a później staraj się o dziecko, warto przed zajściem w ciążę się wyleczyć, albo przynajmniej sprawdzić, czy na dole wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Boże, nawet nie pomyślałam o tym :) eh, o niczym nie myślę poza jednym :) Muszę znaleźć sobie jakieś zajęcie i pozbyć się obsesji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×