Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bogdanem

czy feromony dzialaja

Polecane posty

Gość agata12324
ja kiedys mialam probke feromonu , zmierdzialo starymi skarpetami obrzydliwiwe;) nigdy ym tego nie kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten gość
jak kupujesz na bazarze to co się dziwisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos nie uwazam zeby dzialaly. Nie wierze w takie bajery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokogość
Nikt by tego nie sprzedawał gdyby nie działało. Ja używałem pare razy i nie moglem narzekac na efekty.zresztą spróbujcie sami bo pewnie na kazdego inaczej to dziala. ale dziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bez przekonania
ludzie! w co wy wierzycie? myslicie ze wysmarujecie sie jakas substancja i przyciagniecie potencjalnego partnera? moze uwierzcie w siebie a nie w dzialanie fermonow - otrzymanej syntecznie substancji , ktora bardziej dziala na wasza podswiadomosc a nie na osobe plci przeciwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomec90
Czy działają na kobiety jak magnes? Sam feromon laski Ci do łóżka nie przyniesie, ale wbrew obiegowej opinii, pomaga, nie wiem czy jest aż tak skuteczny jeśli chodzi o automatyczne wzbudzanie seksualności u kobiet, jednak z doświadczenia widziałem pewne zróżnicowanie zachowań u samiczek. Poniekąd tak upolowałem swoja Kobietę, ale czy to na 100% zasługa feromonu to nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sama jak się spryskam feromonem to mam większą chcicę i faceci się za mną bardziej oglądają, ale trzeba kupić takie droższe, bo takie za 20-30 zł to szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie zamierzam kupić (małą próbkę) i wypróbować na pierwsza rozprawę rozwodowa co żeby obecny (przyszły) mąż zgodził sie na to co ja chce, żeby był skołowany podczas rozwodu (bo i tak lata za mną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos nie potrafie sobie tego wyobraziś :-O przecież jak sie spryskam tym czymś to powinien za mną łazić każdy facet a ja chce tylko tego wybranego. to czy powinnam jego spryskac też? a co będzie jak inna facetka za nim pójdzie ? ....to tak teoretycznie. dziwne to dzialanie. nic nie rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de marian
ja tam kiedy idę na miasto zawsze spryskuję się feromonami Love & Desire kobiety same podają mi swoje numery telefonów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha ale wy wierzycie w te bajeczki 🖐️]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batman1234
Nie warto się rozpisywać, tego trzeba użyć by się przekonać.Na początku byłem sceptykiem, zakupiłem nowo reklamowany produkt Love & Desire po kilku dniach zauważyłem że osoby z którymi miałem nie najlepszą komunikacje powoli zmieniają swoje nastawienie wobec mojej osoby.Teraz jestem przekonany że jednak coś w tym jest i polecam, warto choćby spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem tylko,ze na mojego kota-tak Kocie fermony,oczywiscie,od weterynarza,bo w depresje wpadl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to działają te Love&Desire?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulajnogą raz dwa trzy
O feromonach wiedziałem od dawna, o eksperymentach z ich użyciem czytałem wielokrotnie, przyszedł czas na wykorzystanie w praktyce. Myślałem długo jakie wybrać i właśnie trafiło na wymienione w temacie Love & Desire które są ostatnio bardzo popularne. Po zastosowaniu myślałem że czas oczekiwania na efekty będzie zdecydowanie dłuższy, tymczasem działanie jest bardzo szybkie wręcz można powiedzieć w trybie ekspresowym:) koleżanka zwróciła na mnie uwagę to najważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuś biurowy
Jedno jest pewne, feromony na pewno działają na człowieka, na niektórych więcej a dla innych mniej, mimo to działają. Zrobiłem mały test jako że sprawdzają się na co dzień (do podrywania Kobiet) spróbowałem użyć ich w pracy i zobaczyć efekty, otóż przez kilka dni stosowałem feromony Love & Desire w pracy, zauważalne było to że ludzie inaczej odnosili się do moich pomysłów, po ich stronie też była większa życzliwość oraz większa rozmowność ze mną. Potem na kilka dni przestałem używać tych feromonów, okazało się że stałem się osobą "bierną" rozmowy już nie szły tak gładko tak wcześniej, moje pomysły były dalej przyjmowane ale narzucali więcej zmian itd. Kobiety z którymi wcześniej rozmawiałem wyglądały na znudzone moją osobą. Więc znowu zacząłem korzystać z feromonów, jak się szybko okazało powróciło wcześniejsze nastawienie do mojej osoby, znów rozmowy przebiegały gładko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja sobie kupilem dzisiaj buteleczke. Nie wiem czy beda dzialaly ale sie przekonam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część osób twierdzi, że działają, część że nie. Wydaje mi się, że coś takiego działa przede wszystkim kiedy mocno w to uwierzysz ;). Zwiększa się tym samym Twoja pewność siebie, a efekt placebo może faktycznie zwiększyć produkcję feromonów (tych naturalnych) w Twoim organizmie. Analizując z kolei treści na http://porady.mobi/czy-znamy-cala-prawde-o-feromonach/ można się dowiedzieć, że większość feromonów to bardzo często substancję, które zwyczajnie wzmacniają produkcję naturalnych feromonów w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość 2013.11.10 Niestety skuteczność feromonów - oczywiście mowa tutaj o feromonach otrzymywanych w sposób syntetyczny , nigdy nie została potwierdzona naukowo." - Naukowo nie, ale w praktyce wielokrotnie. Ja od lat używam mieszanki BTB+PHX. Zawsze działa i ludzie są dla mnie milsi i bardziej rozmowni. Najlepsze informacje i doświadczenia prawdziwych użytkowników znajdziecie na forum feromonowym ferum pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa to bycie lepszym sobą; cechy negatywne tnijmy i doklejajmy pozytywy, żeby gość bardziej pewny siebie nie był naszą maską ale naszym prawdziwym obliczem. Wtedy dopiero osiągniemy sukces (tak wiem łatwo się pisze:)). Sam nad tym pracuje (regularnie wspomagam się feromonami z http://pherowin.pl ) i życze powodzenia wszystkim próbującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za SPAM!!!! Na feromony-opinie.pl jest wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×