Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bogdanem

czy feromony dzialaja

Polecane posty

Gość Mika10
Moj drogie pisalam juz komentarz ale się skasowal wiec napisze w skrócie. Moim zdaniem mnóstwo tych pozytywnych opinii to fejki. Ja kupiłam je za poleceniem sexmasterki. Moje to love&desire 50ml zakupione na ich stronie za 90zl. Nie napalam się na niewiadomo co po prostu byłam ciekawa. Przyszło i pierwsze wrażenie to brzydki zapach który miał być GUSTOWNY kwiatowy świeży a tymczasem czuć w nim bazarek. Zapach pudrowo mydlany. Na facetach nie wiem jak się sprawdza, bo jeszcze nie wychodziłam dziś z domu, ale dam znać. Kupowac? Z ciekawości czemu nie ale nie nastawiajcie się na niewiadomo co. Ja mam nadzieje ze mi ułatwia rozmowę z chłopakami i ze spodoba im się ten zapach. Mam nadzieje ze pomogłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio odkryłam takie perfumy z feromonami Passion For Her. zapach dla mnie genialny, ale myślę, że jest na tyle uniwersalny, że każdej podpasuje. i na pewno działają. dam sobie uciąć palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka832
Na mojego faceta działają. Jak spryskam poduszkę feromonami kupionymi tutaj http://pokojrozkoszy.pl/ . Mój facet szaleje, jego zmysły są bardzo wyczulone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAJLEPSZE FEROMONY!!!! www.feromony.pl/fero-dopasowane-do-potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HerkulesV
Feromony mogą być na podryw a mogą być do interesów, różne substancje różnie działają, także warto się podszkolić w tym temacie, żeby wybrać takie, które będą odpowiednie do konkretnego celu, poczytajcie sobie http://wiecejmeskosci.pl/feromony-meskie-dzialanie-opinie-skutecznosc****amiętajcie, że jak się jest chamem i prostakiem to nawet najlepsze feromony nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ladacznica24
Ja ostatnio kupiłam feromony, aby przyciągnąć bardziej mężczyzn do mnie ze sklepu www.intymnosc24.pl Dobry strzał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika_33
Ja ostatnio kupiłam parę feromonów dla mojego mężczyzny w sklepie internetowym www.intymnosc24.pl. Przy czym dostałam atrakcyjny rabat oraz skorzystałam z kuponu na cały asortyment. Każdej dziewczynie polecam ten sklep. Ja do niego jeszcze wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka intymność, ludzie. Kupuje się na feromony.pl oryginały, najlepiej Pheromax bo na inne szkoa kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz supiński
Ja planuję kupić sobie feromony żeby być dobrze odbieranym. Nie będę ich używał codziennie. Myślę nad mixem BTB + PHEROMAX 429zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz supiński
Chociaż może zostanę tylko przy Pheromax ale z dodatkiem oksytocyny. Pomaga wzbudzić zaufanie drugiej osoby. "W 2007r. przeprowadzono badanie metodą podwójnie ślepej próby, w którym zadaniem 68 uczestników było przekazanie pieniędzy zupełnie obcej osobie. Okazało się, że 34 osoby, które wdychały Oksytocynę były aż o 80% bardziej hojne w porównaniu do 34 osób, które nie były pod wpływem Oksytocyny! Osoby te chętniej przekazywały innym swoje pieniądze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie działają. Od pewnego czasu mój mężczyzna zaczął używać nowych perfum. Nie wiedziałam co sobie sprawił, w końcu wyznał mi, że ten zapach: http://www.feromarket.pl/feromony-dla-niego.php - jest rewelacyjny Nigdy żadna woń tak na mnie nie działała Po prostu sexy. Boję się tylko, że inne kobiety również zaczną na niego zwracać taką uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calfin

Jak dla mnie najlepszym zapachem męskim jeśli chodzi o zapach z zawartością feromonów jest Love Desire premium. Jak dla mnie dominującą nuta irysa jest tu bardzo intrygująca. Zapach skórzany, lekko przypominający zapach ziemi po deszczu. Zapewne nie jest tuzinkowy i nie kazdy może go nosić, ale warto jest wypróbwać bo płeć przeciwna reaguje na niego w sposób wybitnie zaskakujący i widać rzeczywiscie o wiele lepsze zainteresowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bereszcz

Love Desire są niezłe ale dla mnie wersja premium jest zbyt dusząca i zdecydowanie bardziej wolę delikatniejsze wonie albo wręcz bezzapachowe i u mnie najlepsze okazały się pheromone essence. Zanim jednak trafiłem na sprawdzoną firmę testowałem kilka produktów z różnego pochodzenia. Pierwsze feromony wiele lat temu rozdawała hostessa w pewnym centrum handlowym.. Ale działanie było średnie.Na pheromone essence zdecydowałem sie w pełni świadomie bo zamówiłem po przestudiowaniu opinii. I działanie zgodnie z obietnicą. Oczywiście jak się nie przesadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calfin

Używałem ale nie mogę się do nich przekonac. Jak dla mnie są zbyt mocne albo po prostu sam nie potrafię dobrac dawki w przypadku tych feromonów.Bo miałem wrażenie,ze ludzie reagują albo bardzo pozytywnie albo negatywnie. I pheromone essence ich wkurzały. Pokazało mi to, że substancje w nich zawarte działają ale niekoniecznie w sumie tak jakbym chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bereszcz

Bo widocznie użyłeś ich zbyt dużo. Sam kilka razy musiałem przetestować pheromone essence w celu dobranej dawki i jak się ich użyje zbyt dużo to faktycznie efekty mogą nie być zbyt zachęcające bo w otoczeniu będziesz po prostu śmierdział. U mnie wystarczy jedynie dwie krople za uszami plus trochę na nadgarstku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Almarka

Ja używam feromonów od stosunkowo niedługiego czasu 😉 Najbardziej jak do tej pory skuteczne okazały się Love&Desire - od dawna miałem ochotę na jedną koleżankę i właśnie te perfumy sprawiły, że zwróciła ona na mnie swoją uwagę,. Może nie tylko ze względu na woń ale także na to, że te perfumy dodają bardzo dużej pewności siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati298

Serio? No właśnie dzięki temu podobają się bardzo bo lubię takie zapachy....Lubie słodkość w zapachach i wcale mi nie przeszkadza ale nie wiem czy dobrym rozwiązaniem jest tutaj mieszanie ze sobą dwóch różnych zapachów.... Raczej przyniesie średnie efekty. I nie będzie to na pewno ładnie pachniało. Polecam bardziej celować w perfumy bezzapachowe. Takie są na przykład Pheromone essence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grips

A jakie polecicie ale zapachowe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkke

Love desire ale premium. Zaczniesz używać to dowiesz się czemu warto jest je przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grips

Troche drogawe, może przetestowałeś tę niebieską wersję? Widziałem, ze jest tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikke

Niebieska jest również ok, ale zawiera w sobie mniejszą dawkę feromonów. Poza tym ta druga premium ma o wiele więksża moc i dłużej się trzyma na ciele. Jeśli chcesz to wypróbuj tańszą ale moim zdaniem warto jest zainwestować w tę premium. Jest to trochę inny zapach bardziej głęboki, korzenny ale podoba się kobietom bo często zwracają uwagę na mój zapach podczas gdy wcześniej tego nie robiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejgell

Jakieś opinie o phermone essence? Przymierzam się do kupna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alien

Feromony te zaliczane sa fo feromonów socjalnych. Czyli w skrócie łatwiej zaciągniesz dziewczynę do łożka czy łatwiej skłonisz kogoś do zachowań jakie chcesz wywołać ;) Ogólnie niezłe, jedne z mocniejszych. Chociaż sam na co dzień wolę love desire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejgell

Ogólnie o love desire dość mocno czytałem bo jest wiele opinii w sieci, na temat phermone essence już mniej. Ogólnie nie chcę na co dzień love desire bo zapach mi nie odpowiada i szukam czegoś co jest bezzapachowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikst

Możesz ich wypróbować. Ogólnie widać zmiany w zachowaniu po zastosowaniu pheromone essence. Jak używam to mam wrażenie, że sam jestem bardziej pobudzony, znajomy który ich używa tez ma podobne zdanie. Ogólnie samopoczucie wzrasta, człowiek robi się bardziej rozmowny i dzięki temu gadka z innymi lepiej się układa. Czasami inni pytają się o co chodzi i co się stało 😉 Polecam bo dodaje odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejgell

Dzięki, właśnie o taka odpowiedź mi tutaj chodziło. W takim razie zamawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×