Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubie czytac

Dlaczego nie kupujecie książek

Polecane posty

Gość gość
polecam zbrodnia rodzi się w mózgu (skąd biorą sie przestepcy) i polowanie na ludzi (o seryjnych i masowych mordercach) fascynujące lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosckosc
prawdziwy mezczyzna zaczyna przygode z ksiazkami w kryminale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampa23
Ja piszę książkę psychologiczną : "Jak przeżyć w tym kraju: Polska"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torturuja mnie bardzo. Cala jestem nasaczona meska sperma i trupim proszkiem. Tak juz jest dwa dni i dwie noce. Dzisiaj w nocy zatruli mi napoczeta puszke sardynek. Od czasu do czasu robia mi tez poczatki mumifikacji. Zyje bardzo torturowana. Czasami nie moge ruszyc sie z miejsca, bo usztywniaja mi kolana. Kroja mi czasem tez o******ce laserem. Na cale szczescie powierzchownie i wtedy krwawie. Smaruje gliceryna i jakos zyje. Wszystko tak robia zebym czula i byla wszystkiego swiadoma. Mowia, ze teraz jak wsiade z moim mezem do samochodu, to spowoduja smiertelny wypadek. Wlasnie w czwartek mamy jechac razem na miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja duzo czytam ale ksiazki w formacie ebook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie wypowiem krótko
w necie też jest sporo wartościowych portali, ale niestety prawie brak polskich, głównie po angielsku: np. veterans today, russia today- nie ma tam amerykańskiej propagandy i pisza prawdę o wojnach, obamie i ameryce. Czasem warto zainteresować się światem niż czytać po raz setny kryminał nie mając pojęcia co się na świecie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa123456
mało kupuję książek bo są drogie, przeczytam w 2 dni i się kurzy na półce (bluzkę za 50zł na pewno założę więcej razy) ale korzystam z biblioteki i znam wiele osób, które czytają dlatego nie wiem skąd pogląd, że nikt nie czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[ludzie wolą czerpać info a ktos z was czyta coś naprawdę przydatnego? książki psychologiczne, o róznicy między mężczyzną a kobietą, książki socjologiczne, ekonomiczne? czy tylko harlequiny, fantasy i grey'e all the time? masz bardzo ograniczone pojecie na temat tego co robi ksiazka.... czerpac wiedze moge wtedy kiedy mam problem i wystarczy mi opinia na specjalistycznym forum... a ksiazka, nawet o wrozkach czy kobietach szukajacych idealnego faceta rozbudza wyobraznie, co jest wazniejsze dla mozgu niz suche informacje czy raczej DYWAGACJE na temat roznic miedzy facetem a kobieta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sięgam po nową książkę średnio co 3-4 dni ;) A czytam stosunkowo krótko w ciągu dnia bo mam mnóstwo zajęć. Preferuję reportaże, książki o sztuce. Lubię też klasykę :) Ale wybieram raczej książki "wartościowe" :) kupuję 2 książki w miesiącu, resztę wypożyczam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie fascynuja ksiazki psychologiczne,ezoteryczne,ostatnio kupilam Krzysztofa Jackowskiego,lubie czytac historie zwazane z duszami osob ktore odeszly,Ostatnio nie czytam bo siedze na kateferii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ja zajawiłam się Kapuścińskim, z tą wyobraźnią to dokładnie tak, nic tak nie pobudza mózgu, suche fakty tak, ale przede wszystkim rozbudzać fantazję, zmysły, to budzi umysł, i człowiek przestaje być "martwy" Przypomnijcie sobie swoje dzieciństwo, jakie było bogate. Tego nie dadzą żadne pieniądze co daje książka, muzyka, podróże i ludzie o bogatych wnętrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amulozio
Ja stwierdzam, że większość gazet to reklamy plus krótkie informacje, ewentualnie zdjęcia. Ostatnio przeczytałem ciekawą książkę autorstwa Wandy Wegener, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzataa80
Według mnie czytanie książek jest coraz bardziej modne. Poza tym, jeśli istnieje z tym problem należy go rozwiązać zaczynając od najmłodszych. Jeśli chodzi o najlepsze wydawnictwo to oczywiście WSIP http://www.wsip.pl/oferta/cykle/szkola-podstawowa-klasy-4-6/j-polski Jako osoba doświadczona, współpracująca z młodzieżą serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zagłębić się w powieść "Moje pragnienie wolności" - idealna na leniwe wieczory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to czytałam rewelacyjną książkę, a mianowicie "Elegia o ziemi", więc śmiało mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam ostatnio świetną książkę "Ścigając marzenia. W pogoni za złotem" - dotyczy tej samej historii która jest poruszana w filmie "Gold"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeważnie zamawiam książki na merlin.pl Ostatnio udało mi się kupić rewelacyjną książkę - "Dianetyka: współczesna nauka o zdrowiu umysłowym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję koło 10 rocznie, bo więcej nie przeczytam. Dla mnie gadanie, że książki są drogie to głupota. Premiera na DVD kosztuje 40-60 zł, natomiast za premierę książkową płacę 20-30 zł - przynajmniej takie stawki mam na Livro. Na dokładkę - książka to atrakcja na kilka dni, a nie na 2 godziny, jak film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysska

Też znam Livro. Kupuję książki. Może nie tak dużo, ale kilka rocznie na pewno zawsze znajdę.

Opłaca się kupować w sieci, za to stacjonarnie już tak przyjemnie nie jest. Bywa, że różnice w stawkch są naprawde wysokie.

Popatrzcie też na różnice w cenach premier - bywa po 20 zł na jednej książce w stosunku do innych sklepów.

Kabaret, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa

Ja kupuję książki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roool

ja kupuje, nie lubie wypozyczac, teraz mam empik premium wiec nie wychodzą jakos drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mola

Też korzystam z empik premium i książki mam -15% taniej bo zazwyczaj kupuje w salonie. Może to głupie ale przyjemniej mi się czyta jak mam swój egzemplarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patii
Dnia 13.09.2019 o 18:38, Gość Mola napisał:

Też korzystam z empik premium i książki mam -15% taniej bo zazwyczaj kupuje w salonie. Może to głupie ale przyjemniej mi się czyta jak mam swój egzemplarz :)

niegłupie, ja też od małego chodziłam do empiku :) a z tymi zniżkami do kina to fajny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz empik premium to brak wymówek dla kupowania książek :D Ze stałą zniżką 15% w salonach, człowiek wychodzi obładowany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×