Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nieslusznie oskarzona w pracy o kradziez 10zl

Polecane posty

Gość gość

witam mam problem . pare dni temu kierowniczka w pracy oskarzyla mnie o kradzież 10zl z kasy . gdzie na chama mi to wpierala ze to ja . najlepsze jest to ze opszukala mnie przy kolezankach z pracy i nic nie znalazla . bo jestem niewinna . i dali mi dwutygodniowe wypowiedzenie . potrzebuje pomocy bo nie wiem co mam dalej robic . a ja tej sprawy tak nie zostawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie kamery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy monitoring . nie ma na mnie zadnych dowodow ani nie zlapala mnie za reke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podejrzewam że chce cię zwolnić ,a tego 10 zł nikt nie ukradł a to tylko pretekst .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi sie tak wydaje . ale jak chcieli mnie zwolnic to mogli w normalny sposob a nie taki wredny . gdzie sie czuje upokozona bo nie mam nic sobie do zarzucenia . zawsze wywiazywalam sie ze swoich warunkow pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba mam jakies swoje prawa i chce o nie walczyc . czy ktos moze mi napisac co mam dalej robic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do jaiegos prawnika najlepiej, pewnie mozesz z tym isc do sadu pracy, ale czy znajdziesz jakiegokolwiek swiadka na te przeszukanie? czy bedzie slowo przeciwko slowu, a jeszcze pewnie inne pracownice gdy zajdzie koniecznosc beda zeznawac na korzysc pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwoń do PIPu! oni już wiedzą co masz zrobić i wiedzą co sami zrobią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj kierowniczki, kiedy w tej sprawie przeslucha cie policja. Poniewaz kradziezy nie bylo, i nic nie zglosili to rura im zmieknie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheettefe24
skoro macie monitoring to niech ci pokaże nagranie które cię obciąża. albo niech faktycznie zgłosi sprawę na policję. walcz, już nie o pracę (bo praca w takiej atmosferze to masakra) ale o honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Państwowa Inspekcja Pracy - sprawy przeciwko pracodawcom sa bezpłatne, pomoc prawna również. Walcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwoń do związków zawodowych, nawet jak nie jesteś ich członkiem to możesz się teraz zapisać oni ci pomogą, mają swoich prawników.jeszcze mogą wywalczyć dla ciebie odszkodowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki wpisala powod zwolnienia???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, ze nie jest to zadna dyscyplinarka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×