Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nigdy nie miałam orgazmu

Polecane posty

Gość gość

Taka sytuacja. Mam orgazm łechtaczkowy, ale tylko gdy sama się do niego doprowadzę. Nigdy zaden facet nie doprowadził mnie do orgazmu. o tym głębszym nawet nie wspominając. Nieważne jak długo by tego nie robił. Jest przyjemnie, ale zawsze pozostaje pewien niedosyt. Czy ktoras ma podobnie ? Albo miała i przeszło ? mój mężczyzna nie jest egoistą... moze to ja sie spinam. nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba za duzo o tym myslisz, pamietaj ze orgazm ten głebszy bardzo ciezko jest osiagnac, tak jak facet ma to po kazdym stosunku i praktycznie na 'zawolanie', tak kobieta dokladnie na odwrot. musisz sie troche rozluznic i nie myslec o tym, kiedys poczujesz te rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się ja tez do pewnego momentu nie miałam orgazmu pochwowego, w ogole tego orgazmu nabywa się z wiekiem. A ile masz lat ? ale dziewne ze nie możesz osiągnąć orgazmu łechtaczkowago z mezczyzną :( a ile z nim jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to byl bardzo dlugi zwiazek..wszystko sobie powiedzieli na ostatniej imprezie nawalila sie jak szpadel i...kurcze znowu nie bylo orgazmu, pech a tak w ogole, dziecie drogie a na cholere mi twoj orgazm?? jeszcze brakuje, zebys ryja zaczela nieprzytomnie drzec, albo sie zakochala pffffff poza paroma idiotami ktorym wielka milosc zrobila z mozgu kisiel, to reszta...reszta tez sie nie nadaje, bo to akurat sa prawdziwi twardziele :) wiec tez do d**y, znajdz sobie kolezanke, jak chcesz orgazmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×