Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agatha Mec

DRUGA CIĄŻA Termin na luty 2014 ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość Agatha Mec

Witam serdecznie. Zapraszam mamusie z terminem na luty 2014 na pogaduchy. Jesteśmy już w 6/7 miesiącu ciąży może podzielimy się swoim szczęściem i troskami. Jak przygotowujecie Wasze starsze dzieci na przyjście na świat rodzeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam juz 3 latke w domu tzw teraz w przedszkolu. Corka nie zbyt dobrze zareagowala na wiadomosc o bracie. Nie obylo sie bez placzu, wyrzutach ze juz jej nie bedziemy kochac itp. Staram sie jej tlumaczyc ale ciezko nam to idzie. A jak u ciebie? Ile ma twoje starsze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatha Mec
Witaj, mój synek ma 3 lata i też uczęszcza do przedszkola. Póki co twierdzi że kocha braciszka i będzie się nim opiekował. Mamy dużo maluchów w rodzinie i widział że rodzice tulą i bawią się z innymi dziećmi więc może dlatego nie ma w nim (póki co) zazdrości. Miejmy nadzieję że tak zostanie. Znam wiele przypadków gdzie dzieci cieszyły się na myśl o rodzeństwie a gdy przyszło co do czego to nie było tak różowo. Myślę, że Twoja córeczka jak zobaczy braciszka i będzie mogła przy nim pomóc to poczuje się potrzebną starszą siostrą. Konieczny prezent od brata zaraz po przyjściu ze szpitala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze bedzie dobrze bo corka jest bardzo wrazliwym dzieckiem i wszystko bardzo przezywa. Byla jedynym dzieckiem w rodzinie i kiedy siostra urodzila synka to byla zazdrosna, ja wcale siostrzenca nie moglam wziasc na rece, babcia tez musial tylko z nia sie bawic wiec teraz przewiduje podobny scenariusz;( Meza tez nie moge przytulic bo ja jestem tylko jej i koniec. Nie wiem skad u niej taka zazdrosc. Ale musze byc dobrej mysli;) A jak przebiega ciaza u ciebie? Ja od listopada jestem juz na l4, czuje sie dobrze ale nie mialam sily wstawac po 5 do pracy, pozatym wiecznie musialm kombinowac kto mi corke z przedszkola odbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatha Mec
Ciąża przebiega prawidłowo. Nie wiem czy też tak masz ale ja często porównuję pierwszą ciążę do drugiej. I są całkiem różne. Ruchy tego malucha zaczęłam czuć o 3 tygodnie szybciej niż pierwszego synka. Teraz wymioty i mdłości miałam przez tydzień a w pierwszej ciąży prawie 4 miesiące. Za to w pierwszej przybrałam 13kg (a teraz już 8kg), nie bolał mnie kręgosłup (teraz już od 4 miesiąca gdy stoję dłużej już mnie boli), hemoglobinę miałam zawsze wysoką a teraz już muszę łykać żelazo...długo by wymieniać...w pierwszej ciąży czułam się generalnie lepiej fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mam. Pierwsza ciaze wspominam duzo lepiej, pozniej pojawil mi sie brzuch, nie mialam zadnych mdlosci a teraz to koszmar. Kregoslup bardzo boli, ciezko mi jest oddychac, dziecko bardzo kopie w zebra( w pierwszej ciaz prawie wcale nie czulam ruchow), jestem wiecznie zmeczona i niby ciaza nie choroba;/ Ale juz nie dlugo.. teraz byle do swiat a pizniej to juz tylko czekanie:) ja mam termin na pierwszy tydzien lutego wiec moze w styczniu urodze. Corke wywolywali mi wczesniej przez malowodzie wiec mysle ze jednak styczen bedzie nasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na temat LUTY MARZEC 2014 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatha Mec
Ja mam termin na połowę lutego. Synek urodził się 12 dni po terminie. Nie chcę krakać ale boję się że zahaczę o marzec:/ Lekarz trochę uspokoił mnie mówiąc, że wcale nie musi być tak samo, tym bardziej że ruchy tego malucha czułam znacznie szybciej, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatha Mec
Wybraliście już imię? Kompletujesz wyprawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imienia jeszcze nie mamy wybranego, ciagle sie zastanawiamy. Co do wyprawki to mam troche rzeczy po corce. Mam zamiar ciuszki wystawic na allego bo nie chce synka w dziewczece ciuszki ubierac:-) Planuje po wyplacie wybrac sie na wielkie zakupy i juz wszysko pokupywac. Teraz przegladam posciele na allegro ale jak corka tylko zobaczy to jest placz bo to nie dla niej. Wiec odwlekam kupno:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, również jestem w ciąży, dokładnie to zaczynam 7 miesiąc, będzie córcia Marysia, w domu mam przedszkolaczka- już prawie 3,5 latkę Martę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1209
Cześć dziewczyny, moja kosmetyczka powiedziała mi ostatnio o wydarzeniu dla kobiet "ZDROWA I PIĘKNA MAMA" ( http://www.ego-kosmetyka.pl/index.php/aktualnosci ) Wybiera się któraś z Was? Czy któraś z Was była już kiedyś na podobnym spotkaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatha Mec
Witaj Iza:) Obecnie jestem w 26t4d i powiem szczerze, że nie wiem który to miesiąc 6 czy już 7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatha Mec
Czy u Was różnica rocznikowa między dziećmi też wyniesie 4 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja patrzę na to tak, termin mam na 12 lutego a dziś jest 12 listopad, więc wychodzi równiutko 3 miesiące. Więc w sumie to jutro zaczynam 7 miesiąc:-) na forach też różnie piszą ale tak wydaje się rozsądnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatha Mec
W takim razie mi 14-ego stuknie 7 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mebelmania
Wpisz w dowolną wyszukiwarkę „Mebelmania” i wybierz zakładkę „meble dziecięce i młodzieżowe” - znajdziesz tu świetne meble dla dziecka i nie tylko. Polecam głównie ze względu na cenę system Bajka (pięknie urządzony cały pokój za niecałe 1900zł – w skład zestawu wchodzą łóżko, szafa ubraniowa, regał i komoda - wszystko osobno wycenione, więc można zamówić pojedyncze elementy) a dla ceniących przede wszystkim bardzo wysoką jakość polecam system bajkowych antresoli z systemu Zamek, całej kolekcji z systemu Princess oraz wiele innych cudnych mebli dla Twojego dziecka. Zapraszam serdecznie po spełnienie marzeń Twojej pociechy! Pozdrawiam Mebelmania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×