Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent na drugi ślub tej samej pary

Polecane posty

Gość gość

Witam. Wiem że to nie na temat tego forum, ale... Mam pewien problem. Dostałam zaproszenie na ślub kościelny kuzynki u której byłam kilka lat temu na ślubie cywilnym. (ślub z tym samym partnerem) Czy na taką okazję powinnam przygotować jakiś prezent czy po prostu pójść tylko z kwiatami gdyż na ich ślub cywilny dostali już ode mnie dość dużą sumę pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że możesz tylko z kwiatami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery z plusem
jeśli po ślubie jest przewidziane jakieś przyjęcie/ wesele to moim zdaniem sam kwiatek średnio wypada, ale jeśli to tylko uroczystość w kosciele to spokojnie kwiaty wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie będzie jakieś wystawne weselisko, przyjęcie w domu. Kawa, ciasto.... nawet wódki nie będzie bo kuzynka w ciąży ;) i stwierdziła że jak ona nie może to nie będzie alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kup prezent np pościel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery z plusem
to moim zdaniem wypada cos kupic niewielkiego jak ktoś wyzej napisał posciel, albo zestaw ręczników. Coś za niezbyt wygórowaną sumę, ale co się zawsze przyda no i lepiej to wygląda niż przyjść z pustymi rękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyakmi kiu
fajny sposób na kasę, takie podwójny ślub, dwa razy kasę można od tych samych ludzi dostać. A tym bardziej w domu przyjęcie. Muszę pomyśleć bo mam tylko cywilny ;) A tak poważnie to bym nic nie dała oprócz kwiatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dużo
Kup kieliszki z grawerem, albo jakiś inny bajer... Ręcznik z haftem, taką pamiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup cos niewielkiego tylko nie posciel czy reczniki..... bo z wlasnego doswiadczenia wiem ze kazdy idzie na latwizne i to kupuje, ja dostalam 3 komplety poscieli (kazda z innej beczki )i 3 komplety recznikow (niepotrzebne mi bo mam mnostwo nowych w domu....) ogolnie wszyscy znajomi po weselach sa zaopatrzni w posciel i reczniki.....jak chcesz kupic prezent to moze kup cos fajniejszego, nie wiem moze zamow ich wspolny obraz na plotnie taki 2x3 m, na all taki kupisz za 150 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snoopy45
ja bym kasy drugi raz na pewno nie dała, ale takie kieliszki to fajny pomysł bo ręczniki to chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwiaty i nic więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sólowa
a ja myślę że skoro są normalni to nie oczekują prezentów i śmiało możesz iść z kwiatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odzew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym kupila fajny obrus, ida swieta przyda sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym kupiła jakąś drobnostkę - kieliszki, obrus itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×