Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość CytrynaMiód

Jaką poduszkę ortopedyczną wybrać WASZE OPINIE

Polecane posty

Gość CytrynaMiód

Proszę polećcie mi dobrą poduszkę ortopedyczną. Jest ich tak wiele... Dlaczego jedna kosztuje 50 zł a druga 200? Czy nawet 600? Wiem, że są poduszki do spania na boku, placach, brzuchu a ja śpię albo tak albo tak...czy może jest jakaś taka uniwersalna... Ps. mam zniesioną fizjologiczną lordozę w szyjnym ( czekam na rezonasns) a w lędźwiowym dwie przepukliny. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CytrynaMiód
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonsultuj w dobrym sklepie ortopedycznym/rehabilitacyjnym i tam kup, taka poduszka to jak buty, trzeba po prostu "przymierzyć", dobrać nie tylko do pozycji spania, ale też do Twoich "wymiarów". Ceny zależą m.in. od wypełnienia (bardzo dobrym materiałem jest pianka termoelastyczna) i kształtu (i tu też trzeba sobie potestować, żeby sprawdzić, czy wolimy taką wyprofilowaną, czy dopasowującą się i przypominającą klasyczną poduszkę). Jak śpisz na boku i na plecach to o ile pamiętam wysokość poduszki dobiera się do pozycji na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NewGirl7
na stronie : http://dbamokregoslup.pl/27,poduszka-ledzwiowa-na-fotel-wysoka-profilaktyka-dyskopatii.html znajdziesz ciekawe propozycje poduszek lędźwiowych pozwalających na zachowanie prawidłowej pozycji podczas siedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa888
Ja wybrałam visco elastic z SISSEL, co prawda tradycyjne poliuretanowe mają większą liczbę zwolenników, ale to chyba dla tego, że ludzie nie są przekonani do nowości. Jest bardziej zaawansowana pod względem chemicznym i właściwości. Visco elastic mięknie pod wpływem ciepła, dzięki temu jest delikatniejsza, a mi na tym właśnie zależało nabardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxzss
Mój mąż jak narzekałam na ból kręgosłupa szyjnego zamówił mi poduszkę ortopedyczną w internetowym sklepie pod adresem sissel.com.pl. Wybrał model z pamięcią pianki i kanalikami odprowadzającymi wilgoć. Lepszego prezentu nie mógł mi zrobić. Doskonale spełnia zadanie. Wstaję wyspana i już zapomniałam o bólu kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaGt248196
Super poduszki ergonomiczne w swojej ofercie posiada sklep Ergopoint. Ja uwielbiam tą: https://ergopoint.com.pl/poduszka-sensoryczna-sitfit-36-cm-niebieski-sissel-11719 Jest to poduszka sensoryczna odciążająca górne partie ciała i zmuszająca do utrzymywania prawidłowej pozycji. Polecam na takie zakupy właśnie sklep Ergopoint - posiadają największy wybór produktów ergonomicznych cechujących się wysoką jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maric
Mój lekarz zalecił mi odpoczynek w pozycji leżącej na twardym podłożu. Używam takiej mega wielkiej poduchy: http://pufy.pl/poduchy/423-poducha-l.html Jest super wygodna i idealnie izoluje od chłodnego podłoża. To trafiony gadżet dla ludzi lubiących ćwiczenia, pilates, jogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkuję sprzęt do ćwiczeń rehabilitacyjnych. Kliny, wałki, półwałki, maty muszą być wygodne i miękkie, dopasowane do ciała chorych. Dlatego piankę poliuretanową typ R kupuję u sprawdzonego, uczciwego producenta www.jag.pl. Piankę wykorzystuję jako doskonały wkład do sprzętu ćwiczeniowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinka743
Od kilku lat leczę się z powodu zwyrodnienia kręgosłupa. Chodzę na rehabilitację, śpię w pozycji embrionalnej ale to nic nie daje. Zakup profilowanej poduszki troszkę rozwiązał mój problem, bóle trochę się zmniejszyły. Zamawiałam ze strony mildis.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Pomoże przy sporych bólach kręgosłupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam poduszkę pod plecy INA, półwałek, ta najgrubsza rozmiar L, sprawdza się rewelacyjnie. W samochodzie (Skoda Fabia) wyjąłem jedną warstwę gąbki, poduszka nie przemieszcza się, jest super. W pracy na fotelu używam wszystkich wkładów, też super się sprawdza. Polecam kupiłem na allegro prosto od producenta mwmarcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor451

Sprawdź sklep podmed.pl mają bardzo dobrą ofertę poduszek ortopedycznych, które dadzą ulgę plecom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałam pod choinkę taką poduszkę lędźwiową Qmed i szczerze mówiąc poleżała sobie w szafie do marca. Ale narodowa izolacja posadziła mnie w domu przed komputerem, na kuchennym krześle. Zaczęło się łupanie w krzyżu... Poducha jest zbawieniem dla moich pleców!  I nie spada, bo do oparcia trzyma się na takiej gumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poduszki Podmed mają dobry stosunek ceny do jakości, ja kupiłem swoją rok temu i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×