Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SPA Rzeszów dobre

Polecane posty

Gość gość

Szukam jakiegoś dobrego SPA w Rzeszowie z godnymi polecenia zabiegami miłą obsługą itp - jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem i nie polecam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milanos
tak jak gość wyżej blue diamont nie polecam, bardziej podobała mi się w nowym dworze, no i taniej bo trzy a nie cztery gwiazdki. A też jest basen i sauna i masaże. Mąż też zadowolony, bo siedział na siłowni jak ja byłam na masażach. Warto zobaczyć całą ofertę http://www.hotelnowydwor.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynahar
Mogę polecić spa i strefa wellnes w hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem - warto się przejechać. Naprawdę świetne miejsce, miła obsluga. Mają też klinikę La Perla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, również polecam ten hotel - spa świetne, z kliniki nie korzystałam, ale czytam wiele pochlebnych opinii na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Olech
Sprawdź sobie http://www.imperiumrzeszow.pl , gdzie możesz dobrze odpocząć, a SPA jest zaraz obok więc będziesz miała blisko. Ja zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym polecała spa niedaleko Rzeszowa, nazywa się Bacówka Radawa. To świeży obiekt, co widać i czuć :) Duży wybór różnorodnych zabiegów. Luksusowo i komfortowo. Byłam tam 2 razy i jeszcze chętnie tam wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyśka12
Jak bedziesz miec wiecej czasu i ochote na wyjazd to koniecznie odwiedz Murzasichle i hotel Kopieniec (www.kopieniec.pl) :) Maja tam cudowne widoki na Tatry do tego nowoczesne i eleganckie spa, swietna restauracje, a jak masz problemy ze zdrowiem to maja tam fizjoterapeutow, ktorzy z pewnoscia Ci pomoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie niedaleko jest też do Nałęczowa a tam mogę polecić fajne SPA z hotelem w komplecie :) nazywa się W Krainie Alicji i chyba ktoś czytał taką jedną książkę :))) byłam mega zadowolona z zabiegów jakie tam mają, no i super smaczna kuchnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do SPA www.baborbeauty.pl Jest to chyba najlepszy tego typu punkt w Rzeszowie. Mają bardzo szeroką ofertę zabiegów i dobre ceny. Obsługa tam pracująca jest pozytywnie nastawiona do klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz

Warto też wybrać się na floating w Rzeszowie tutaj: http://floating.rzeszow.pl Maja ogromna kabinę dla 2 osób, można też skorzystać z specjalnej sauny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam w Termach Głogowskich w Głogowie Małopolskim. Mistrzostwo! Ze wszystkich miejsc jakie odwiedziłam te sa najbardziej klimatyczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrzyni SPA

Hotele SPA są super! Na tej stronie: https://hotel-rzeszow.pl/ znajdziesz najlepsze hotele Spa w Rzeszowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Jeżeli mam polecić jakiś hotel to HOTEL LOCOMOTIVA w Lublinie. W hotelu czeka na nas nocleg w komfortowym pokoju, zapewniającym wygodne warunki do wypoczynku i pracy, przygotowany w pokojach zestaw powitalny: kawa, herbata, woda, codzienne śniadanie w formie bufetu ze specjalnym menu na ciepło. Polecam ten hotel zwłaszcza dla osób z dziećmi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albreht

W Rzeszowie chyba najlepiej wspominam pobyt w Hotelu Imperium - mają tam apartamenty z jacuzzi i jest naprawdę komfortowo więc jak chcecie odpocząć tak naprawdę to właśnie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×