Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

Gość shha
Angela mój ma to samo ze mną. Krwią się nie martw, tez mam konflikt, ja mam A Rh- a mój ma 0 Rh+, tak jak poprzedniczka dostaniesz zastrzyk po porodzie. Pytań tez mam wiele, i moj lekarz patrzec na mnie juz nie moze:) ale musi:) tak sie zlozylo, ze to moja najlepsza przyjaciolka wiec nawiedzam ja srednio raz w tyg i bombarduj epytaniami:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Angela,zaciskam kciuki za wizytę! Shha,fajnie mieć zaufanego lekarza.Chociaż ja na swojego nie narzekam.Jednak będę musiała zmienić,bo ciąże mam zaliczoną jako wysokiego ryzyka i od przyszłego tygodnia przechodzę pod opiekę szpitala specjalistycznego.Zobaczymy,jak tamte doktory....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja mamm teściową sporko za to matka w vholerę toksyczna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do badań o mam nerwy jak cholera, bo 2 stycznia byłam u lekarza (mieszkam w uk) mija już 2 tygodnhie a tu ani listu od położnej ai nic a to już 11 tydzień i boję się że się nie wyrobią z genetycznym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ja już po wizycie . Maluch ma już 2,5 cm, serduszko bije jak dzwon więc się wreszcie uspokoiłam:) Angela powodzenia u lekarza:) fajnie, że masz tyle pytań. Ja przy pierwszej wizycie 1 ciąży byłam tak podekscytowana, że wszystkie zapomniałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna, może żeby się nie stresować to zadzwoń do nich, nie wiem jaki tam jest system, ale może warto spróbować, przynajmniej się uspokoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9tc 2d więc początek 10 tyg. Usg miałam dopochwowe i nie słyszałam serduszka, ale bardzo wyraźnie go widziałam, w ogóle to chyba sprzęt był lepszy niż ostatnio, bo nawet oczy widziałam, trochę jak u żabki bo jeszcze bardziej po bokach niż z przodu:) za 4 tyg mam nast. wizytę i mam nadzieję, że usg będzie już przez brzuch więc i serce usłyszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
Witajcie:) Jestem po wizycie. Widziałam nasze maleństwo, serduszko ślicznie bije. O wynikach lekarz powiedział, że są w porządku, że nie ma powodu się martwić czymkolwiek. Jestem właśnie w 11t 3dc. W poniedziałek wybieram się na bardzo dokładne badanie usg to chyba jest to genetyczne... Już jestem umówiona. Tam więcej dowiem się o dzieciątku. Dziś widziałam moje maleństwo ale tylko niewyraźnie. Dało się tylko zobaczyć postać, bijące serduszko i przez moment widziałam jak dzieciątko machało rączkami :) Ze mną jest ok, ciśnienie ok, miałam cytologie i lekarz badał czystość pochwy czy jakoś tam to się nazywa. Jeśli chodzi o zaangażowanie lekarza, to oceniam ok ale bez rewelacji, dlatego że odpowiadał czasem na wiele pytań, że jest dobrze, że to normalne itp a ja uporczywie znów ponawiałam pytanie i tłumaczyłam, że w pierwszej ciąży słowo normalnie mi nic nie mówi :) myślę, że miał mnie nieźle dosyć jednak dowiedziałam się czego chciałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Hej dziewczyny Stolice zasypalo:)bylam z synem na dworze to sie strasznie zmeczylam, teraz maly spi a ja odpoczywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) warszawka zasypana , u nas wlasnie jezdzil po osiedlu traktorkiem i odsnieżali :) wkońcu nieg, moja coreczka taka szczesliwa, gdy wracalysmy z przedszkola, to mowila ze ona chce isc na sanki :) hihihih ciekawe ile czasu bedzie ten snieg ale nas przybyło, fajnie ze cos sie dzieje. ja dzis bylam u endokrynologa - okazalo sie ze jest wszystko ok, badania wyszlypodwyzszone przez ciąże. kazal sie pojawic 2 m-ce po porodzie z nowymi badaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Gratuluje pomyślnych wizyt i dobrych wyników! Ja się troszkę martwię,bo owszem badania robiłam,ale wyniki trafiają bezpośrednio do lekarza,który wypisał skierowanie i dopiero w połowie lutego będę wiedziała,bo wtedy mam wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shha
nie martw się, na pewno będzie dobrze:)) Dziewczyny czy Wy też miewacie bóle takie niby jak na okres ale słabsze? lekarz mi mówił, że to macica ale ja już powoli zaczynam panikować bo prawda jest taka, że nie odróżnię skurczów od bóli:) nie mam pojęcia czym one sie różnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
Mnie też tak czasami dziwnie boli. Ale spokojnie podejrzewam, że skurcze to takie łaskawe nie będą :) Ja zauważyłam, że jak dużo jestem w ruchu danego dnia, to następnego mam takie bóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shha
u mnie to w ogóle z nimi jakos tak dziwnie jest:/ 8-9tydzien mialam spokoj, a teraz od 10 mnie pobolewa i wlasnie zazwyczaj w pracy jak dlugo siedze, bo jak chodze to nic nie czuje i wieczorem kiedy jestem juz zmeczona...popadam chyba w paranoje:) ale przynajmniej mnie uspokoilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shha, ja na początku miałam takie bóle, nie jakieś mocne ale były, na pierwszej wizycie powiedzialam lekarzowi i mówił, że jeśli bedą się pojawiać to mam brać magnez (asmag) i no-spe. Magnez bioredo tej pory raz dziennie, bo widzę, że pomógł poza tym nie mam ataków migreny odkad zaczelam go brac, a nospy nie brałam bo gdzies słyszałam, ze ma jakiś wpływ na napięcie mięśniowe u dizecka. w kazdym razie bylo to spowodowane powiekszajaca sie macica. Wiem, że gdy sie nasilaja lub pojawia sie plamienie to trzeba do lekarza. Może skontaktuj się z nim tel i zapytaj czy mozesz cos wziac na to i najwazniejsze to sie nie martw na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela fajnie ci ze widzialas maluszka, serduszko itp. ja wizyte mam dopiero na 24 stycznia, a usg jeszcze nawet nie wiem kiedy. karty tez nie mam zalozonej - wkurza mnie to!!!!!!! jak to jest z becikowym to ja wiem, do 10 tc nalezy sie zglosic do lekarza, ktory pozniej potwierdza ze sie zglosilas. ale to nie wszystko: Beickowe 2014 - WSZYSTKIE NOWE ZASADY Becikowe rządowe od 2013 roku opiera się nowym kryterium dochodowym. Aby rodzice mogli ubiegać się o to świadczeni, dochód na osobę w rodzinie nie może być większy niż 1922 zł netto. Rodziny o wyższych dochodach prawa do becikowego zostaną pozbawione. Pamiętajmy, że mowa o dochodach w roku kalendarzowym poprzedzającym rok złożenia wniosku o becikowe 2014. Nowe zasady przyznawania świadczenia wymuszą też dodatkowe zaświadczenie, które trzeba będzie dołączyć do wniosku o becikowe 2014 - tzn. oświadczenie członków rodziny o wysokości dochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina888
Witam wszystkie przyszłe mamusie :)) dołączam do Was :) jesteśmy już prawie w 10 tygodniu:) termin jest na 17 sierpień :) Będzie mi miło dzielić sie z Wami moimi doświadczeniami jakże i chętnie poczytam co u Was :) kolejna wizyta za tydzień 23.01 mam nadzieje że wszystko będzie dobrze... Jedynie cierpię na bezsenność od 3 nad ranem - jest to katastrofa, w ciagu dnia nie czuje zmęczenia ani nie jestem senna . Ale jak to na mój przypadek z hashimoto to pewnie jest to normalne ?! Zobaczymy co dalej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina888
Aaa zapomniałam zapytać czy orientujecie sie od kiedy sie juz robi usg brzuszne ? Od którego tygodnia? Bo to dopochwowe to ....... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Maichalina :)mamy prawie ten sam termin, ja mam na 18:) Też ostatnio się zastanawiałam kiedy usg przez brzuch i okazuje się, że różnie lekarze robią. Ja w pierwszej ciąży miałam jakoś w 14 tyg a moja kumpela teraz dopiero od 6 msca wiec nie wiem od czego to zależy. ja mam nast wizytę11.02 to bedzie początek 14t i mam nadzieję, że bedę miała usg przez brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shha
ja jestem w 11tc i mialam juz robione:) wiec nie wiem od czego to zalezy:) a z becikowym na razie si enie martwie, bo wg prawa bede samotna matka:))))wiec podejrzewam ze dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem ciekawa kiedy usg przez brzuch, mi robil lekarz w pierwszej ciazy przez brzuch ale bylo srednio widac i zrobil tez drugie. a czy wasi partnerzy byli z wami na usg????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, czy samotne matki mimo dochodów dostaną becikowe? jakos o tym nigdzie nie doczytalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M na razie przy USG nie był obecny. Niewiele jeszcze widać. Pod koniec stycznia jestem umówiona na badania prenatalne i myślę, że przy tym badaniu mój mąż już będzie :) Moje mdłości nie ustępują, wręcz się nasilają :( masakra jakaś... *** natalaRz; 25, 01.08.2014, Trójmiasto vega9; 31; 02.08.14; Katowice Orchidea30; 30; 03.08.14; W-wa Kachnaa; 3.08.14 Angela200790; 23; 05.08.14; Radom MALINKAUUU; 5.08.14 labella123; 29; 07.08.14; W-wa sierpniówka2014; 28; 8.08.14 łoże_w_kolorze_czerwonym; 37; 08.08.14; Gliwice ewelinaer; 33; 14.08.14 Łódź K1988;25; 15.08.2014; okol Krakowa Michalina888; 17.08.14 CzerwonaKokardka; 27; 18.08.14; Św-skie 2xmama; 18.08.14 Magdalenka23; 23; 23.08.14; Warszawa Blada_noga; 20.11.13/27.08.14 Dagmo; 35; 27.08.14 falbanka27; 27.08.14 shha ? kropkowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
Mój był , i nigdy nie zapomne jego miny jak zobaczyl fasolke i stukające serduszko :) jutro mam wizyte i usg prenatalne. Dzisiaj rano bylam na pobraniu, jutro rano bede odbierac wyniki PAPPA, bardzo sie denerwuje. Prosze trzymajcie jutro rano kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki nie wiem czy nadrobiłam zaleglosci w czytaniu , ja chyba jutro muszę iść do lekarza bo nie zdrowieje jeszcze dziś byłam u neurologa (6 msc czekalam na tę wizytę i musiałam iść )pojechalam na 8 rano i właśnie wróciłam padam na twarz . Kurcze wszystkie teraz macie te prenatalne a ja nic i to nie wiem czemu ;/ Chodze do 2 lekarzy i żaden mi nic nie mówił a żadnych innych badaniach, miałam jedynie morfologię glukozę mocz i USG (NIE JEDNO BO JUŻ 8) 23 Stycznia mam wizytę u doktorka to coś się dowiem co do dziwnych skurczy to mnie dziś taki skurcz z lewej strony złapał jak szłam do samochodu aż przykucnęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja biorę prenatal . Kurcze co na katarek kończę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×