Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zespół muzyczny na wesele Dębica i okolice

Polecane posty

Gość gość

Hej. Szukam dobrego zespołu na wesele z samej Dębicy bądź okolic. Macie jakieś propozycje? Chciałabym zawęzić poszukiwania. Jeśli nic ciekawego się nie znajdzie, będę zmuszona sięgnąć dalej, choćby do Rzeszowa lub Kielc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potulna Kocica
Może zespół WAJK? Nie wiem czy słyszałaś, nie przychodzi mi nic innego do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JANjankowski
nie polecam w.a.j.k. Byłem na jednym z wesel w tym roku na którym grali i po prostu 1 raz w życiu cos takiego widziałem. Brak jakiej kol wiek kultury. Goście weselni proszący o dedykacje byli wysmiewani ignorowani! Poza tym nachalnie orkiestra prosiła o alkohol rodzine panstwa młodych! Na koniec wesela zostało 2 członków orkiestry pozostala czesc..hmm prosze sie domyslec! Nie polecam odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na planujemywesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możecie polecić jakieś salon sukien ślubnych z Dębicy i okolic z ciekawymi i oryginalnymi sukniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespołu nie znam, ale znam genialnego DJ'a z Dębicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.folkandroll.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki ta
Również nie polecam zespołu w.a.j.k. Już pisałem na paru forach o sytuacjach jakie miały miejsce na weselu na którym panowie grali ale niestety natychmiast zostaje to usuwane z forum. Panowie zdają sobie chyba sprawę że przesadzili i natychmiast nakazują takie komentarze usuwać z większych forum, gdyż wiadomo jaką siłę ma dziś internet. A te sytuacje które miały miejsce po prostu były kompromitujące dla zespołu. Nie polecam zespołu w.a.j.k i nie życzę nikomu takiej oprawy weselnej jaką panowie pokazali na jednym z wesel w tym roku Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakies inne propozycje zespolow ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Baycover" - super, "Forte" - dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ofertą zespołu Arius. Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ma ktos namiary na zespol taxi z Dębicy, swietnie graja ale nie moge nigdzie znalezc do nich telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
zespół taxii dębica tel504186140 lub 695666875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARI 30
Polecam Zespół W.A.J.K. - muzyka na wysokim poziomie, bogaty repertuar i dla starszych i dla młodych a skrzypek robi wrażenie :-) . Byłam na weselu na którym grali - nie zapomnę, super impreza. W.A.J.K. to Zespół godny polecenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna30letnia
Polecam Travelling Band

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikimajki
Polecam Zespół W.A.J.K. - super kapela pod każdym względem! To moje wrażenia po weselu na którym byłem ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ze swojej strony polecam zespol La Pressente z okolic Rzeszowa. solidna ekipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena_z
Jest to zespol na prawde warty polecenia! Grali na moim weselu we wrzesniu 2014r. Wzielismy ich z polecenia, nie bedac wczesniej na zadnej imprezie, na ktorej grali i przeczytajac pozniej te opinie bylam lekko zaniepokojona. Zupelnie niepotrzebnie!! Ktos napisal kompletna nieprawde na ich temat. Wszyscy Panowie sa wyksztalceniu muzycznie, o wysokiej kulturze osobistej. Nikt sie nie upil, nie prosil o kolejna flaszke wodki, jak pisano ponizej. Prosilismy, zeby grali jak najwiecej biesiady, muzyki wpadajacej w ucho i tzn. "pod noge" i nie chcielismy angielskich piosenek, kazda z prosb zostala spelniona. Goscia byly grane piosenki, o ktore prosili - o ile mieli w repertuarze, a repertuar maja bogaty. Dodatkowo przygotowali 4 piosenki na moja prosbe. Mieli u nas grac do godz. 4.00, a ze zabawa miala sie dobrze o tej porze to grali dalej. Nasi goscie chwalili pozniej orkiestre, byli bardzo zadowoleni. Polecamy z mezem goroaco zespol WAJK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszeliście coś o zespole Kindersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka zespołu na wesele z okolic Dębicy czy Tarnowa to gorąco polecam zespół Tender! Są super, nowy wokalista Seweryn po prostu jest ekstra! Grali u mojej kuzynki w Brzozowym Dworku, goście nie schodzili z parkietu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndrzej
https://youtu.be/W1k03dUP-zg Słyszałem kiedyś ten zespół ŻUK , na prawdę robią robotę chłopaki. Gitara i dwa saksofony mega skład, dzięki temu każdy rodzaj muzyki zagrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach .. jak się da raz plamę to se trzeba później prostować na forach no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pipencja
Witam. Byłam w tamtym roku już na weselu gdzie grało Eldorado z Dębicy i osobiście się zawiodłam na muzyce. Brak kultury i alkohol tego można się jedynie spodziewać po tym zespole, do tego jakiś stary dziad za mikrofonem i kawałki jakby się było na stypie odradzam całkowicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łotrzyca
Eldorado - Wódka + Chamota i zepsucie najważniejszej uroczystości w swoim życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół HITT SIEKLÒWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DębickieNowości
HITT SIEKLÓWKA Masz rację świetny zespół u mojej kuzynki na weselu grali Muzyka na poziomie ! Ale z daleka wesele było za Jasłem w Osobnicy -nie wiem czy tyle km dojeżdżają żeby zagrać na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespól Eldorado -totalna żenada ,solista i jednoczesnie klarnetowiec to najwieksza porazka tego zespołu.Własne aranzacje utworów ktore wraz z upływem czasu nie przypominały juz zadnych tanecznych kawałków .Solista w polowie wesela pijany .Zadnych zabaw ,obrazone miny na "liche "dedykacje .Ogólnie słaby zespól .Na koniec szukanie zaczepki z goscmi i rozroba z kelnerem .Ktos wczesniej napisał "wódka +chamota " zgadzam sie w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×