Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy starzy faceci mający partnerki w wieku ich córek myślą że one ich kochają

Polecane posty

Gość gość

No właśnie. Co myślą tacy faceci? Ze te młode siksy są z nimi z miłości? czy tacy faceci zdają sobie sprawę dlaczego z nimi te d**y są? Czy oni się w ogóle zastanawiają i myślą coś w tym temacie? Czy wiedzą,że miłośc przeminie wraz z kasą i że zawsze będą rogaczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A stara bardziej kocha :??:D niż modsza?Czy bardziej kocha Twoją kasę :} odp sobie ty stary i niedołęzny :D? nie wiesz że stary potrzebuje młodej dla zdrowie żeby dłużej mógł żyć? To teraz wiesz Nie moja wina że jesteś zajęty i zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślisz ze oni wiążą się dla miłości idiotko? Wiadomo ze chodzi tylko o seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kochalam starego i to byla milosc mojego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiadomo, że młoda nie kocha bo jak można uprawiać sex z tak obleśnym starczym ciałem. a fuuuuuuuuuuuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie o seks bo juz r****c nie moga tylko o to zeby sobie macac mlodosc. Nie chca byc starzy a stara rura u boku przypomina im o granitowym nagrobku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 21:30 a wytłumacz jak nie brzydziłaś się iść ze starym dziadem do łóżka. o sexie oralnym już nie wspomnę. Pytam serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara czy młoda co za różnica? Żadna nie kocha bezinteresownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor palant fvbgh
hahah ale autor nieżły ttłukPrzecież wyżej napisałam ...:D a ty miałeś sobie dop :D dlaczego młoda wiaże sie ze starszym jakie mają w tym cele , oczYWIŚCIE ŻE SEX ale nie to naj. Co za osioł .A wiesz co to zakochanie ? Nie wiesz ..? to niestety sie nie dowiesz na czym wszystko polega:D żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary i siksa to różnica wieku rzędu 18-40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak na pewno to szczere uczucie ona młoda on stary ale jak się chce w to wierzyć to powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pieniadze mam hah
u mnie jak w bajce , dobranoc nie komentuje , to każdego indywidualna sprawa Trzymajcie sie tego co macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie ktoś tu ma problem,którego nie potrafi rowiązać i złośliwie sie czepia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, doprawdy uwierzę, że młoda sucz zakochuje się w starym dziadzie hahahahaha, nie rozśmieszajcie mnie no chyba ze ma jakies zaburzenia psychiczne albo zle relacje z ojcem i dziadkiem w rodzinie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriruuu
Stereotyp mówią co innego ale ja znam parę, gdzie ona była młodsza od niego o 25 lat. Byli zakochani i szczęśliwi i z pewnością nie chodziło o kasę bo on jej nie miał. Mają 3 dzieci i chyba z 5 wnuków. Pięknie i bez podtekstów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt się nie czepia tylko to obleśne. obejrzyjcie sobie zdjęcia piotra zelta w basenie z ta k***wką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*********e tak jakby milosc byla zalezna od wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok tak jest masz rację niech ci będzie :) cóz mozesz wiedziec , przeciez nie wszsycy sa skłonni do uczuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie jestem skłonna do uczuć ale tylko do starych pryków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mnie obchodzi czy kocha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***a o jakich wy uczuciach mówicie??? do starych siwych i łysiejących dziadków, którym już nie staje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja róchałem wasze matki......stary dziad wali piczkę ciasną i wali inne równolegle jak mu się zachce bo ma na to KASĘ gołodópcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są idioci i debile wiec oni nie myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są pedofile wiec odpowiedz sobie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to do starych dziadków? ja sie zakochalam w nadal w miare mlodym facecie...ja mam 20 lat on 38...nie siwieje,wygląda młodziej i myslałam wcześniej że jest młodszy kasy to on nie ma po prostu,zakochalam sie w tym jaki jest,charakter osobowosc zaburzen nie mam,wczesniej w rowiesniku sie zakochalam teraz mnie tak złapało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Biedni intelektualnie ludzie. Znów tylko generalizujecie. Ile takich przypadków znacie w rzeczywistości lub skąd czerpiecie takie dane ? Część takich związków opiera się kasie, cześć na głupocie i naiwności młodych dziewczyn a cześć na uczuciu. Ale jak zwykle lepiej wszystko wrzucić do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Thomasa
Mój facet jest starszy o 15 lat :) Ja mam 25.... Zaręczyliśmy się miesiąc temu . A jeśli myślisz, że starszy facet zaręcza się z młodą dziewczyną dla seksu to śmieszny jesteś :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....moje dziatki.. ja róchałem wasze matki ....taki morał z tej przyczyny wy jesteście sk****ysyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię młodsze dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×