Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdrada

Polecane posty

Gość gość
Serdecznie zapraszam na profesjonalne Forum ogólno-tematyczne KATHARSIS. Znajdziesz tam doskonałą atmosferę, mnóstwo ciekawych tematów oraz dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zdrada-to nie tylko oszustwo, kłamstwo i zaprzaństwo,zdrada to morderstwo. Tak, tak; morderstwo z zimną krwią wykonane na bogu ducha winnej osobie,nie obcej ,nieznanej,przypadkowej ale na najbliższej osobie z którą się ma dzieci,wspólna przeszłość,często kupę lat życia To wbicie noża najczęściej w plecy,skrycie i niespodziewanie,to początek końca. Osoba zdradzona czuje,że grunt usuwa się jej z pod stóp,ale jeszcze nie wierzy,jeszcze nie chce wierzyć,nagle jak obuchem w głowę dociera do niej że to prawda. Jak w kalejdoskopie przelatują przed oczami dziwne zachowania zdradzającego, dziwne sytuacje, zawsze jakoś wytłumaczone ale serce czy też intuicja czuła,że coś jest nie tak,machnięcie ręką i życie biegło dalej. Tylko w głębi duszy czułaś,że coś jest nie tak ,że zaszła jakaś zmiana ale kto by to tam rozwikłał bez jakiegoś donosu albo detektywa,przecież zdradzający już się wytłumaczył już osiągnął mistrzostwo w kłamaniu, osiągnął pierwsze miejsce w bronieniu"tajemnicy kochanki" potrafi się ironicznie zaśmiać lub skrzywić gdy zadajesz niewygodne pytania,patrzcie ludzie jaka wariatka. Teraz wszystko się wydało i wszystko się układa jak w skończonej układance, każdy element wreszcie jest na swoim miejscu. Ale zamiast wziąć coś co może zniszczyć zdradzającego,zabić go, kulisz się w sobie i wnętrze rozdziera zwierzęcy skowyt. Pomieszanie rozpaczy, żalu ,traumy jak po śmierci kogoś bardzo kochanego. W głowie pustka oprócz jednej nieustannej myśli... jak ...z kim i dlaczego,musisz to wiedzieć musisz się jeszcze dobić tymi wiadomościami. Gdy dowiesz się wszystkiego czujesz że jesteś zamordowana,jak topielec powoli opadasz na dno bez oddechu bez możliwości powrotu do żywych. Tkwisz tam na dnie jakiś czas,sama nie wiesz ile. Jednak prędzej czy później odbijasz się od dna i wypływasz na powierzchnię i ze zdziwieniem patrzysz że nic nie jest takie jak było.Cały świat się zmienił a nawet ludzie których dobrze znałaś okazują się inni,nic już nie będzie takie samo jak przed zdradą. Teraz przychodzi czas na nienawiść." Piękny, dosadny opis- nic dodać, nic ująć, dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez uderzyla trafnosc tego opisu.Oprocz tego ze b prawdziwy takze dolączam sie do zdania powyzej-piekny choc tragiczny. Czytalam to kilka razy analizujac kazde zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdadza cie, doskonała i prawdziwa wypowiedz. te słowa napisane w zdaniu (Cały świat się zmienił a nawet ludzie których dobrze znałaś okazują się inni,nic już nie będzie takie samo jak przed zdradą. Teraz przychodzi czas na nienawiść.") jest juz prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ex-mąż mnie zdradził zabił we mnie naiwność, wiarę w ludzi, chociaż nie byłam w dojrzałym wieku czułam się jakbym przeżyła 100 lat. Dzisiaj próbuję znowu ufać ludziom, ale to jest straszne trudne. Nie potrafiłam wybaczyć, zaczęłam nowe życie, paradoksalnie człowiek który był mi najbliższy stał sie obcym człowiekiem, człowiekiem z którym nie chcę mieć nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stok123454
Racjonalne rady dla takiego faceta to... odpuścić, nie walczyć. To nic nie da. Prawie we wszystkich przypadkach zdrady kobiet sprawa się powtórzy, gdy znów nadarzy się okazja. Wybaczający facet okazuje tylko swoją słabość, co sprowadza na niego potem kolejną zdradę. Tak to już jest. Może autorka jest wyjątkiem, czego należy życzyć jej mężowi. Ja wszedłem na alehistorie pl - tam się dowiedziałem co zrobić w takiej sytuacji jak mnie kobieta zdradziła, tam jest dużo artykułów i cała masa wiedzy z "życia wziętej" dlaczego takie historie są często początkiem "powtórek z rozrywki" :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 50
No cóż, zdradziła i nic nie zmieni faktu, jeśli nie ma w domu tego co potrzebuje to będzie zdradzać dalej, a jeśli chciała tylko spróbować jak jest z innym i jak okazało się że kochanek jest słabszy to da spokój i będzie wzorową żoną, ja też tak miałem , moja przyznała się z płaczem, przeprosiła i od tej pory jest najlepszą żonką, po prostu chciała tylko spróbować z innym, teraz wie że nie zawsze obcy facet da jej to co ma w domu, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre zrobiłeś, moja też spróbowała z innym, przebaczyłem i teraz wiem że dobrze zrobiłem, uratowałem małżeństwo a żona już nie ma ochoty na seks z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też raz zdradziłam męża z ciekawości, spróbowałam, był kiepski w łóżku i więcej tego nie robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ochotę na nowe znajomości, ciekawe tematy, intrygujące dyskusje przebiegające w dobrej atmosferze, wobec tego chciałabym zaprosić Cię na profesjonalne forum ogólnotematyczne KATHARSIS. U nas znajdziesz to wszystko, a może i więcej...miłe wytchnienie od codzienności. Znajdziesz u nas dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam ten ból. Moj najukochanszy zostawil mnie prae miesiecy temu. nagle po 5 latach bycia razem , szczescia obustronnego i chęci budowania wspolnej przyszlosci ... Okazalo sie ze mial zamiar odejsc do mlodszej o 15 lat ode mnie kobiety... byli razem przez miesiac. Potem kiedy okazalo sie ze może znow nadszedł mój czas - on wrocil do bylej... sprzed 17 lat..... a ja.... cierpiałam. Kochałam go nadal, nie mogłam bez niego istniec. Nie chcialam spotykac sie z żadnymi mezczyznami, unikałam znajomych. Plakalam po nocach , probowalam odebrac sobie zycie... Nic nie wyszlo i z tego... On calkowicie mnie odtracil.... a ja.. ja nie potrafiłam, nie miałam juz sily walki ..... w koncu przypadkow trafilam na strone z urokami milosnym (urokmilosny24.pl) zdecydowałam się zamówić. I odzyskałam Go Znowu mam usmiech na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A diabelskie widły w p..ździe też masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję detektywa z Warszawy, który by się zajął moją sprawą rozwodową tzn. zebrał dowody winy męża. Czy ktoś korzystał z usług tego detektywa http://invigla.pl/ i może go polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gocha
Znam faceta który zdradza żonę z dwiema kochankami w Rzeszowie!!! Jedna to idiotka szparka-sekretarka myśli,że jest jedyna na kuli ziemskiej a tu niespodzianka!!!Dobrze jej tak!!!Mnie tez oszukiwał,najpierw mówił ,że jest sam,potem przyznał się ale że z zona nie sypia,że są w separacji a tu klopsik:sypiają i trzymają się za rączki. Nic się nie da ukryć!!!Nawet mówił,że ma mniej lat niż rzeczywiście,a to stary dziad 45-letni!!!Ja mam w d... taki związek ma żonkę na fejsie to napisałam jej co nieco...o dziwo nie była zaskoczona!!!Fajna babka,podziękowała mi jeszcze.Trzymajcie się z daleka od żonatych po czterdziestce,szukają tylko młodej d... aby poczuć się młodziej,zanim się zaczniecie spotykać prześwietlcie dobrze gościa pod katem jego rodziny i znajomych. A ten to nawet nabijał się z kochanki,że taka głupia ha ha ha zero nie facet!Pozdrawiam.Elo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co se porochal na tobie, to jego. A ty idziesz w obieg. Pustaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie idę w żaden obieg! To on mnie poderwał,omamił prezencikami,wycieczkami,romantycznymi kolacyjkami po których zawsze musiał jechać,bo miał coś do załatwienia.O sobie mówił mało,a ja lubię wiedzieć z kim spędzam czas...i wiem,że oprócz mnie spotykał się z tą sekretarką,bo pracuje w jego firmie i ją też pewnie przy okazji poderwał.Rzeszów to nie metropolia!!!A obca rejestracja rzuca się w oczy bo koleś jest z innego miasta.Oszukał mnie bo dałam się oszukać!!!Nie jestem dz...ą,oszukał mnie palant!Taki niby kulturalny pan w garniturku.A to kawał ch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość Gocha A ja znam jednego z okolic Radomia , podobny przypadek , gość 45 lat z żoną nie sypia , chce się rozstać i ma kochankę za kochanką :( A żona to jak najbardziej toleruje , zapraszają kolejne kochanki do domu a jak on się z nimi rozstaje to ona ma przyjaciółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest,że na sekretarki mówią szparki,jeżeli jakaś sypia z facetem na stanowisku to jest to pewnie zdesperowana,zakompleksiona biedaczka,która leci na kasę faceta i jej jedynym atutem jest to,że jest młoda i zawsze chętna do seksu.A facet się cieszy i korzysta a w domu ma pewnie zonę na odpowiednim poziomie,bo przecież sam ja wybrał...a że daje się ponieść emocjom jak ma 40 i więcej lat? Szkoda mi takich dz... nie będą nigdy szcześliwe...Co to za kobieta jak jej wystarcza tylko facet na godziny,na weekendy,na randki? Dają mu swoje numery telefonów i zdjęcia o on ma to w d...Na pewno nie będzie wzdychał do fotki w ramce,bo nie twarzyczka go interesuje ale dupka.A twarzyczka często brzydka,bo jak do tej pory nic nie znalazła to pewnie ma jakis defekt albo źle szuka bo wśród żonatych.Bo życie to on ma w domu z zoną i dziećmi a z nią ma tylko rozrywkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie idziesz w obieg? jak idziesz.. No chyba że sobie już zaszyłaś :) Przecież sama widzisz że wystarczy ci kupić misia albo dać patysia, postawić obiad albo loda - i już robisz loda. I jak myślisz? Czy z taką przeszłością łatwo ci będzie znaleźć chłopaka na męża w tym twoim Radomiu? Obawiam się że zanim znajdziesz - to ciasteczko może ci się wymydlić... Powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie potrafisz czytać postów.Gdzie Rzeszów a gdzie Radom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam sama znalazlam sie w takiej sytuacji rozwiodlam sie bo moj maz mnie zdradzil myslalam ze juz nigdy mnie to nie spotka ale niestety mam partnera mieszkamy dwa lata z soba ma wszystko co powinien miec facet jest starszy o 9 lat zawsze o siebie dbalam wiec jestem ladna i zadbana myslalam ze mi sie uda bo bardzo go kochalam i dbalam o niego ale okazalo sie ze moj pan odwiedza agencje towarzyskie wszystko zniszczyl wlasnie sie wyprowadzam nie da sie zdrady wybaczyc bezwzgledu jaka ona by nie byla po nocy wstaje dzien wiec glowa do gory czas to najlepszy lek na cale zlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaków przestankowych typu kropka/przecinek to ty nie znasz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur eR
Nie daj się dłużej oszukiwać!! Sprawdź zdalnie telefon swojego pratnera i dowiedz się prawdy!! -= sprawdz-to.ml/szpiegtelefon =- Po podaniu telefonu partnera i szybkiej weryfikacji, całą historię sms dostajesz na podanego maila. I można spać spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc makaron
witam A to moja historia W maju syn chciał zaprosić kolegę na urodziny. Ok W czerwcu zauważyłem że moja żona pisze mnustwo sms z jego ojcem(po rozwodzie 2 dzieci). Powiedziałem że mi sie to nie podoba, żona już wtedy kasowała smsy. Pokłócilem sie z nią wieczorem a ona wyszła do unio faceta nie byle jej 4 godziny. Kolejne dni bez zmiany kasowanie sms ukrywanie sie jak pisze itd (w 3 tygodnie 200 sms). Zaczęli sie spotykać na spacerach z dziećmi. Powiedziałem że jestem przeciwny i znowu kłótnia. Ona znowu wychodzi do niego wieczorem zaraz po kłótni wraca o 1 w nocy. Powiedziałem jej że pewnie mnie zdradza bo kasuje sms i coś w nich ukrywa wtedy kłótnia z szarpaniną. I Kolejne dni nagle zaczęła spotykać sie z koleżanką z którą wcześniej sie nie spotykała (wieczorne wyjścia już nie wiem czy do niej czy do niego bo zostawałem wtedy z dziećmi 5 i 1.5 lat.) Znowu kłótnia o wyjścia że pewnie do niego a nie do koleżanki. Ona mówi że ją oskarżam o zdradę za nic bo nie zdradziła. Wiem że pochopnie to zrobiłem i żałuję bo myślę że nie zrobiła tego. Ale dalej mnustwo pisze i kasuje a mi mówi że nie pisze. Sprawdzam biliog 300 sms w 3 tygodnie i znowu kłótnia o to pisanie. Po paru dniach niby spokoju mówi że gdzie popilnować jego dzieci o 21 do 23 bo nie przyszła ich matka a no jedzie do pracy załatwić wolne. Wraca o 24.30 i znowu sie kłócimy. Cały czas mnie oklamuje że nie pisze tylko od czasu do czasu a to nie prawda. Nie chce sie ze mną seksić bo niby zmęczona po pracy. Jak jestem na nocnej zmianie pisze mi o 21 że idzie spać a na biliogu widzę że pisze z nim do 24. Trzy razy oddała mi obrączkę ale potem chce ją. Co sądzićie? Co radzićię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to oczywiste że Cię zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się kogoś naprawdę kocha wierność nie jest żadnym wyzwaniem to nas odróżnia od zwierząt, że nie musimy a możemy uprawiać seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czasem chęć spróbowania z innym jest silniejsza od nas, uważam że jeden skok tak z ciekawości jeszcze nikomu nie zaszkodził a tylko wzmacnia związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obyś gościu nie musiał tego doświadczyć jak można sobie takim skokiem w bok zaszkodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×