Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zoskasamoska123321

ŁADNY ŚLUB I WESELE TANIM KOSZTEM

Polecane posty

Gość gość
Bez sensu szukac oszczędniści w liczbie gości, poniewaz za stołek zazwyczaj goście wam dają w kopercie. A zespòł czy dj. I tak weźmie jedną cenę czy będzie grał dla 150 czy 50 ludzi tak samo kamerzysta czy fotograf. Jaj chcecie zaoszczędzic na stołku to ztubcie wesele w miesiącach zimowych lub jesiennych i jeszcze np w piątek lub poniedziałek . ja robię wesele na 130 osòb. Wesele będzie właśnie w poniedxiałek w kwietniu dzięki czemu za osobę zamiast płacić 195zl płacę 156 i w cenie mam już dekorację sali żywymi kwiatami, tort weselny, soki woda n/g kawa i herbata bez ograniczen, owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuskawka222
Można oszczędzić na weselu, to prawda, ale bez przesady, nikt nie chce stypy na 30 osób, to jest najważniejszy dzień w życiu, warto trochę się postarać żeby to wyglądało ładnie i żeby goście a najważniejsze para młoda dobrze się bawili, jak już ktoś szuka sposobów na oszczędzenie, to polecam przeczytać http://www.darumacoaching.pl/suknia-sala-wodzirej-jak-oszczedzic-na-weselu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ErnestynaMaryna
Jak chce się tanio ale ładnie zorganizować wesele, to można zaoszczędzić na fotografie, nie brać kamerzysty, pojechać mniej ekskluzywnym samochodem, albo od kogoś pożyczyć, dużo jest możliwości, proszę na ten temat przeczytać artykuł. http://ranchotexas.pl/jak-tanio-zorganizowac-slub/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurycylia
Myślę, że jest wiele sposób na zaoszczędzenie na weselu. Na pewno zmniejszenie liczby gości i wybór tańszego fotografa, czy kamerzysty. Albo zrezygnowanie z niektórych atrakcji. Natomiast sala weselna musi byc super, bo tam wszyscy goście spędzą cala noc. U nas to był hotel best western efekt express w krakowie. Była po prostu świetna zabawa do białego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest to łatwe zorganizować tani ślub i tanie wesele jeśli chodzi o wesele, to skupiłabym się głównie na odpowiednim lokalu my zorganizowaliśmy w restauracji eureka w gdyni, gdzie zaoferowali nam naprawde doskonałe warunki do organizacji wesela tanim kosztem poza tym stawiać na minimalizm pod każdym względem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ślub 5sierpnia zamieszamy z mężem zrobić w domu przyjęcie takie na 18osob tylko najbliższych nam osób ale mam kłopot z suknia ślubna nie stać mnie na drogą czy wiecie może gdzie można kupić tana suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość 2017.04.29 może poszukaj używanej na olx czy sprzedajemy. Można naprawdę kupić coś konkretnego w niskiej cenie. Moje oszczędności planuje zorganizować w następujący sposób : 1. Zacząć kupować napoje wcześniej na wszelkich promocjach. 2. Kupić używana suknie, welon i bolerko 3. Narzeczony będzie miał zwykły garnitur (buty też będą wcześniej kupione już na ślub brata) 4. Sama będę dekorować sale kościół samochód 5. Samochód po rodzinie więc raczej tylko koszta paliwa 6. Brak winetek i tym podobnych zbędnych p*****l 7. Zwykle menu bez szaleństw 8. Ograniczenie ciast do 4rodzajów (czekoladowe, makowiec , z kremem i może jakieś jogurtowe ) 9. Prawdopodobnie będzie dj zamiast zespołu 10. Brak fotografa jedynie kamerzysta i to też w granicy do 1300zł Wesele na nie całe 90 osób prawdopodobnie czerwiec lub sierpień 2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja rada-nie oszczędzać na tym ,co bardzo widać!!!!! np auto ,nie macie pojęcia jak super samochód dodaje prestiżu i bardzo go widać,co powiecie na to,jak para młoda po ślubie szybko ucieka spod kościoła zwykłym samochodem,bo akurat przyjechała następna para pięknym luksusowym zabytkowym autem,do którego podchodzili goście starej pary ,bo chcieli zrobić sobie zdjęcie!oszczędzać na tym czego nie widać za bardzo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do magkka- powiedz gdzie to wesele,bo goście też powinni wiedzieć ,że do koperty dajemy skromnie! tak w kwestii uczciwego kontraktu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość dziś sorry ale jakie to ma znaczenie gdzie ślub? My nie oczekujemy od gości mega wypchanych kopert czy jakiś drogich prezentów. Dla nas liczy się obecność. Co będzie też podkreślone w zaproszeniu. A ślub w remizie na nie całe 90osob i tak to tylko najbliższa rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym dekoratorem ślubnym jest http://astridwarda.pl z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że się nie zawiedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na weselu można sporo oszczędzić ale jest jedna niepisana zasada. Nie oszczędza się na sali bo to miejsce gdzie wszyscy goście mają się dobrze bawić- od sali zależy najwięcej. I tak własnie u nas było. Organizowaliśmy wesele w najpiękniejszej sali w Krakowie (naszym zdaniem) czyli best western premier. Tutaj trochę wydaliśmy ale zwróciło się z kopert. A reszta była robiona po kosztach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wesele ma być naprawdę "ładne", to obawiam się, że nie ma zbyt wielu kwestii, na których można by oszczędzić (przynajmniej tak mi się wydaje). Jedyne, co przychodzi mi do głowy to wybór ciekawych i niezbyt drogich atrakcji. Zamiast fajerwerków, czy fotobudki, które pochłaniają zdumiewająco dużą część budżetu warto zastanowić się nad tradycyjnymi zabawami oczepinowymi, albo nad czymś nieco bardziej oryginalnym, jak na przykład https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/ Wybór należy do was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzwoń po różnych salach weselnych i próbuj negocjować cenę. Dodatkowo alkohol możesz zamówić także hurtowo dzięki czemu sporo zaoszczędzisz. Ja wesele organizowałam w restauracji www.kameleonrestauracja.pl i z tego co pamiętam to nie zapłaciliśmy tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszczędzać można na wielu rzeczach ale na pewno nie na jedzeniu... fajne pomysły na oszczędności mieli na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak w ramach oszczędności polecam Optyk Fotograf Nowakowscy Legnica -kamerzysta, fotograf dobra jakośc i niewysoka cena, a o tym chyba właśnie tu mowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie na jedzeniu, nie na sukni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 można wziąść ślub po za sezonem ślubnym czyli wiosna jesień zima wtedy nawet wiele usług ma rabaty 2 targi ślubne(wiele firm duży wybór) 3 wynajęte sala zamiast restauracji 3 catering lub kucharka i do tego dziewczyny do roznoszenia np. Studentki lub licealstki chętnie sobie dorobił 4 znajomy fotograf kamerzysta 5 dj zamiast orkiestry 6 wypożyczyć sukienkę ślubna lub zakupić w komisie 7 kolorowe buty-zakup na wiele imprez 8 sztuczne kwiaty, zrobienie samemu dekoracji 9 poszukać zlotnika zamiast kupować w sklepach jak np. Aparat 10 swoje auto do ślubu lub znajomego 11 możesz sama zrobić manicure make up fryzurę lub jakaś koleżanka która ma takie zdolności 12 rezygnacja z atrakcji weselnych jak np. Fotobudka bez tego wesele też będzie udane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolorowe buty i złotnik odpuść, to nie jest oszczędność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele w listopadzie też jest trochę tańsze, bo restauracje dają rabaty w tym czasie. Ja robiłam w ubiegłym roku wesele w Rozdrożu, dostaliśmy rabat od pełnej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zrobić fajne i tanie wesele? To proste 1. Sala wiejska zamiast domu weselnego. Za taką sale zapłacić mniej więcej 500-600 zł 2. Kucharki nie od talerzyka. Czyli porostu Kucharki które wezmą nie za przysłowiowy talerzyk a za samą podawanie z gotowaniem. Przeważnie taki Kucharki można znaleźć na wsiach. Koszt to ok 2000-2500zl wesele do 100os. Wtedy sami robimy zakupy. Mięso można zamówić od producenta warzywa wyhodować w ogródku lub kupić na bazarze. Koszt ok 3 500 zł. 3.Wodka kupowane co miesiąc po np kartonie. Na 60 osób wyniesie ok 1200zl cena hurtowa ok. 17.90 szt połówki. 4.Dekoracje sali i kościoła wziąść na siebie. Kupić materiały i się trochę pomeczyc ale warto koszt ok. 400zl 5.Dj zamiast orkiestry. Koszt ok 1000zl 6.Obraczki nie z tytanu a że srebra. Koszt ok 500zl 7. Ubiór. Zamiast fraka za 1500zl ładny garniak za 400zl plus buty ok 100zl. Suknia szyta lub używana koszt ok 600 zł Buty ok 100zl 8.Auto pożyczyć od kolegi na allegro zamówić dekoracje. Ja zamówiłam a olx. pl za 50 zł Wesele nie musi być drogie wystarczy wszystko dobrze przemyśleć i wziąść się do roboty. Bo ci którzy chcą aby wszystko robiono za nich wiadomo że wydadzą 4 razy więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola983
Ładny ślub i wesele tanim kosztem to oczywiście opcja możliwa. Można zaoszczędzić na dekoracjach, można wybrać wesele w tygodniu zamiast w weekend (zawsze jest taniej) i jeszcze wiele innych opcji. Ale nie oszczędzajmy na zespole, bo zabawa jest ważna. Ja mogę polecić zespół NotoGramy z województwa mazowieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My swoją imprezę weselną zrobilismy nad samą Odrą w Tawernie Kapitańskiej www.tawernakapitanska.pl Okolica niesamowicie zielona, dosłownie wyciąga stres z człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek 23
Nie przypuszczaliśmy, że tak będziemy stresować się przed ślubem. Strasznie przerażała nas cała otoczka wesela- kupno sukni, wybór zespołu itp. Nie pomyśleliśmy o dekoracjach. Postanowiliśmy część obowiązków zlecić profesjonalistom , i nie żałujemy. Całość wyglądała przecudnie, piękne kwiaty My i cała nasza rodzina polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTVARTA
Hej, z pewnością jako młode małżeństwo szukacie oszczędności. OTVARTA, nowy operator na rynku telefonicznym oferuje abonamenty już od 7,99 zł miesięcznie. Sprawdźcie naszą stronę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia456
Nie da się ukryć, że wesele to duuuuuuuuuży wydatek. Warto poszukać różnych dekoracji i zaproszeń w internecie, tak jest taniej niż np. w kwiaciarni. Mam sprawdzony sklep: https://www.dodatkiweselne.pl/ ogromny wybór:) aż trudno się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×