Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lubie znęcać się nad zwierzetami

Polecane posty

Gość gość
wiem ze juz 3 osoby zglosily ten temat na policje,ja podalam strone i opisalam o co chodzi.Mam nadzieje ze ktos sie tym zajmie bo az plakac sie chce.Powinni takich nadziewac na pal!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci wyżej wspomniani zabójcy zaczynali od zwierząt właśnie. Dlatego uważam że u nas już dawno prawo winno być zmienione i każdy taki d**ek być sprawdzany i monitorowany po pierwszym postępowaniu za krzywdę wyrządzoną zwierzęciu w połączeniu z przymusową terapią bo nigdy nie wiadomo co wyrośnie z takiego czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor topiku prowokacyjnie sobie jaja robi ma z tego bekę a wy się w********e łykacie wszystko jak pelikany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo będę wstawiać zdjęcia jak ZABIJAM PSA. Zacznę od związania mu pyska kablem by nie piszczał , później będę ucinał mu łapy po kolei, dalej ogon, wyciągał będę obcęgami mu zęby, oczywiście wszytko na żywca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty s*******uuuuu zdechnij!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak go dorwiesz znasz go wiesz gdzie mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że Ktoś Ci kiedyś jaja zwiąże, albo od razu NIECH CIĘ WYKASTRUJĄ. Prowokacja jak nic, mam nadzieję, że dzieciaki siedzą nie mają co robić ... zbudujcie sobie szałas w lesie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem K UR WA, to chyba logiczne ;] Co nie zmienia faktu, że mało istotna jest moja przenośnia (chociaż jakbym spotkała to bym zrobiła krzywdę) ważne jest co ten PA LAN T pisze, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cienki bolek jestes autorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gim-baza się nudzi to wymyślają takie topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coby cie ten pies w doope nie ugryzl hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, spoko, jesteś w 100% procentach normalny, teraz wszyscy tak robią. Aha, bo bym zapomniał, jesteś numero uno na mojej liście zwierzątek laboratoryjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkladaj juz tego pluszowego pieska i klac sie nynac dziecko drogie bo rano bedzie problem ze wstaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest już przygotowane zaraz zaczynam przesyłanie zdjęć. Co najpierw mam mu uciąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij od swojego h**a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, mówcie co chcecie, ale kto normalny urządza sobie żarty z takiego tematu? oczywiście wiadomo, jak wiele jest osób, które kochają zwierzęta, zwłaszcza psy, więc i stąd ta determinacja, by pisać o czymś takim, bo co jak co, ale to prowokuje...mimo wszystko dopóki ktoś brzmi niegroźnie i pisze o jedzeniu kupy czy całodziennej masturbacji jego brocha, ale kiedy w grę wchodzi przemoc (bez znaczenia kogo dotyczy) nie należy bagatelizować żadnej z takich spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no czekam na te foteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowo kot by się ie dał, drapałby pies wie po co ma kły prowo ale i tak jesteś p o p*****************y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burek autora tego topiku
Mój pan oszalał.Chce mi robic zdjecia i kaze zrobic dziubek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz będę ucinał mu łapy zaraz wrzucę zdjęcia. później kolej na ogon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze można zgłosić post, za samo PIE RDO LE NIE powinien mieć przypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO była PROWOKACJA pokazująca jakimi debilami jesteście. Łykacie wszystko jak ciooooty i dla tego inni robią was w konia duuurnoty POLSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO była PROWOKACJA pokazująca jakimi debilami jesteście. Łykacie wszystko jak ciooooty i dla tego inni robią was w konia duuurnoty POLSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja1231231
Zgloszenia na policje i tak poszly,bedziesz sie tlumaczyl baranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie wydaje ze to prowokacja chociaz autor tego tematu ma wyjatkowo duzo zabawy z opowiadania takich bajek mimo ze sa drastyczne. tak wiec jestes zapewnie nienormalny skoro to ci daje radosc, wiekowo jestes glupim nastolatkiem, niezbyt madrym zeby nie powiedziec glupim, ze sklonnosciami na znecanie sie nad slabszymi. zapewne z patologicznej rodziny gdzie cie ojciec bije i molestuje, matke masz idiotke bo nic nie robi. wspolczuje ci tak ograniczonego umyslu do ktorego pewnie ta wiadomosc nie dotrze w calosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Zgłoszenia na Policje wsadzie sobie głęboko w duuuupe. Może komisarz Borewicz wam o*********e :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×