Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wzialem tabletke na uspokojenie xanax

Polecane posty

Gość gość

i w koncu czuje blogi spokoj... pomimo ze moja dziewczyna kolejny raz robi mi straszna awanture z jakiegos wyimaginowanego powodu... a ja ją kocham i nie moge jej tego wytlumaczyc... caly czas pretensje... ale wzialem xanax i jest OK tylko nie wiadomo na jak dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscrrrrrrrrrr
???????????ja bralam po 3 dziennie(tak mi kazal lekaarz)i wcale jakas spokojna nie bylam a ty po 1 czujesz blogi spokój:hm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja trzęsę sie ze zlosc****odziel sie ze mna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bralas xanax? pierwszy raz sie na to zdecydowalem, po prostu dosyc... ciagle klotnie, przepraszanie, klotnie, przepraszanie, hustawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscrrrrrrrrrr
bralam xetanor nie xanax ale to to samo-paroksetyna,powinnam brac dalej,ale juz mnie nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu ten sam motyw... ze traci na mnie czas, ze jestem debilem, itd... normalnie doprowadzala mnie tym do zalamania a teraz czuje taki spokoj, obojetnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscrrrrrrrrrr
przeciez paroksetyna(xanax,xetanor,paroxetin,jeszcze inne)to nie jest cos co wezmiesz i jestes spokojny,to w ogole raczej nie jest uspakajajace(no przy dluzszym zazywaniu czlowiek ma wewnetrzny spokoj)to jest na kompulsy,natręctwa,fobie,hm no ale spoko jak ty wezmiesz 1 i czujesz spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czujesz chociaz jakas poprawe? po tym czasie w ktorym bralas? obawiam sie ze to tylko na poczatku tak pomaga, a pozniej juz jest gorzej, no i obawiam sie tez popadniecia w lekomanie, ale wole to niz znowu przezywac to wszystko co ona ma mi do powiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*****lnij sobie setkę to c***omoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscrrrrrrrrrr
wiesz co nie wiem po co ten temat,wziales 1 psychotropa i czujesz spokoj,choc pierwsze objawy poprawy po 2 tyg sa a w to ze ty wrecz widze z opisu odplywasz nie uwierze bo ja mam doswiadczenie z tymi tabletkami jak malo kto wiec zle trafiles probujac przyszpanowac ze zjadles tableteczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscrrrrrrrrrr
nie,to na poczatku nie pomaga trzeba brac dlugo zeby pomoglo,ty raz wziales i czujesz spokoj,ludzie nie do mnie z takim tekstem:(i to nie jest lek na nacpanie sie wiec nie pisz o blogim spokoju bo ja wiem z doswiadczenia ze to tak nie dziala,to nie jest lek k***a uspakajajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno, ważne że ja sie lepiej czuje i mam w d***e te wszystkie wyzwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od ponad roku cierpialem... pierwszy raz czuje ze mam to w d***e i ten stan naprawde mi odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscrrrrrrrrrr
ale ja cie nie wyzywam,tylko nie jest mozliwe zebys wzial akurat to i poczul spokoj,no chyba ze na zasadzie placebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty stary, jest tyle fajnych, miłych dziewczyn, to jest najlepsza tabletka. Ta Cię nie akceptuje, olej to. Też byłem taki głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscrrrrrrrrrr
gosciu nie po tym nie po 1 tabletce:):):)spadam bo ty chyba chcesz przyszpanowac zes łyknął choc widze ze nawet nie wiesz co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goscrrrrrrrrrr, sluchaj:) ja mowilem o wyswiskach mojej dziewczyny:) nie o Twoich, bo Twoje to rzeczywiscie nie byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZYTAJCIE UWAŻNIE! Autor napisał, że wziął XANAX a NIE XENATOR! To są dwa różne leki. Xanax zawiera alprazolam, który jest lekiem anskjolitycznym z grupy benzodiazepin i ma działanie natychmiastowe! Xenator zawiera paroksetyne, czyli tymoleptyk z grupy SSRI i rzeczywiści leki antydepresyjne zaczynają działać po ok. 2-4 tyg. Ale tak jak napisałem TO SĄ DWA ZUPEŁNIE RÓŻNE LEKI!!! CZYTAJCIE UWAŻNIE! Bo szlak mnie trafia jak czytam, jakie bzdury wypisujecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aufhiausfdh
dokładnie. Xanax działa natychmiast. Alprazolam działa natychmiast. Co innego Xanax, a co innego leki o przedłużonym działaniu które bierze się przy silnych stanach lękowych i depresyjnych. Proponuje najpierw poczytać i się doedukować trochę, zamiast pisać brednie w internecie i obrażac innych. A Panu, który wziął xanax proponuję wizytę u terapeuty, bo benzodiazepiny to nie cukierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×