Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

boazeria w mieszkaniu da sie unowocześnić wnętrze

Polecane posty

Gość gość

Jestesmy na etapie zakupu mieszkania i przedpokoj i kuchnia sa obite ok.15 letnia boazeria. Nie jest zniszczona i zle nie wyglada wiec nie chce nam sie dokladac roboty zwalajac to. Tylko czy jest jakis sposob by unowoczesnic wnetrze bez tego? Jakie fronty szafek kuchennych pasowaly by do jasnych drewnianych scian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poogladaj skandynawski styl, maja boazerie malowane na bialo,wyglada naprawde pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..czytalam w necie ,że boazeria wraca z powrotem,staje sie modna... ,,,,mozesz pomalować jakąs farba ,teraz takie cuda można wyczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też kupiliśmy mieszkanie z boazerią. szczęśliwie udało mi się Mężowi wybić z głowy że boazeria jest fajna i mam piękne gładzie na ścianach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o odświeżenie boazerii to naprawdę fajnie wygląda pomalowana na biało poszukaj w necie, bardzo ciężko coś znaleźć ale się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomalowalam stara boazerie w czesci kuchni i wyszlo bardzo fajnie,ale pokazaly sie tez wszelkie wady i uszkodzenia,ktore trzeba bylo maskowac przed drugim malowaniem farba.W przyszlosci jednak pozbede sie boazerii,bo male dziurki wskazuja,ze gryzie ja chyba kornik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jest boazeria na cala czy pol sciany? Fajnie wyglada malowana na bialo, jeszcze fajniej jak jest tylko na pol sciany, a druga polowa tez na bialo farba pociagnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najpierw pomalowałam na bialo a pote, jak mi sie znudzilo, obiłam tkaniną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i modna ,ale wywal to stare dechy ,pewnie trochę już ,,walą ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli koniecznie chcesz zatrzymać tą boazerię, to ją pomaluj na biało, będzie bardziej strawna chociaż dla mnie to strata miejsca i nic ładnego /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak! możesz bardzo prosto uzyskać efekt skandynawskiego wnętrza :) pamiętaj o tym, żeby dobrze wyczyścić i zmatowić powierzchnie oraz użyć farby gruntującej, wszystkie niezbędne akcesoria dostaniesz w salonie Flugger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty reklamiarzu fluggera wynocha stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej to zwalić raz na zawsze, bo będziesz musiała i tak to zrobić - prędzej czy później - taka stara boazeria to siedlisko kurzu i sporo się za nią może dziać (np różne żyjątka sobie żyją). Zrób sobie porządek za jednym zamachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malowanie takiej boazerii wcale nie jest proste i łatwe. po pierwsze musisz ja odtłuścić, zmatowić lakier, pouzupełniacć ubytki i pomalować ze dwa razy, co nie jest proste, bo nie jest to gładka powierzchnia. a i tak nie masz pewności, że efekt będzie zadowalający. dla mnie takie "remonty" połowiczne to jak zakładanie ładnej sukienki na brudną bieliznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, czasem może być z tym niezła przeprawa. Jeśli chodzi o kwestie techniczne to można zawsze dopytać tutaj - http://ardi.com.pl/ spora wiedze mają o drewnie i jego wykorzystaniu użytkowym, zamawialiśmy u nich właśnie fronty meblowe i artykuły meblarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja mam boazerię :) projekt www.ampmdesign.pl uwzględniał boazerię w salonie i wygląda to wszystko naprawdę przepięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! W obecnych czasach boazeria znów jest bardzo modna i wiele osób z chęcią ją wykorzystuje w swoich projektach aranżacji wnętrz. Polecam firmą http://drewnohurt.com.pl wykonali mi projekt salony i jest boski. Zdjęcia na priv jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×