Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MaciejEr

Adwokat Warszawa prawo karne

Polecane posty

Gość Moniah
Moja sprawa toczy sie juz 2 lata i wypowiedzialam pelnomocnictwo jednemu adwokatowi, bo malo co robil a teraz mam adwokata z Kancelarii Adwokackiej Stryjewska – Cagnetta & Partners i jestem bardzo zadowolona.

Gość arleta32
Jak prawo karne to tylko pani mecenas Ingemara Grom. Rzetelna, fachowa, z dużym doświadczeniem i gronem zadowolonych klientów. Zdecydowana i wiem jak zawalczyć o klienta na sali rozpraw. Tutaj http://www.privatelawyers.pl/ ją można znaleźć. W sprawach karnych dobry obrońca to podstawa.

Gość Zbigniew G
Jeśli chodzi o najlepszego adwokata w sprawach karnych z Warszawy to polecam adwokata Adama Zaborskiego. Sam do niego trafiłem z jednego z forum i nie żałuje. Moja sprawa odbywała sie w Wołominie. Sprawę karną, w której zostałem oskarżony o uszkodzenie mienia, prowadzila mi Pani Mecenas z polecenia, której nazwiska przez uprzejmość nie wskaże. Czułem, że sprawa idzie źle, jednak nie miałem wyjścia bo zapłaciłem już całość honorarium, a poza tym Pani Mecenas twierdziła, że wie co robi. Z tym, że widać było ze dawała się zapędzać w kozi róg pełnomocnikowi pokrzywdzonego. No i dostałem wyrok 6 miesiecy w zawieszeniu na 2 lata. Niby nic, tylko że mi zależało na niekaralności z rożnych powodów. Wtedy trafiłem na Mecenasa Adama Zaborskiego. Mecenas w ekspresowym tempie przeanalizował akta sprawy i sporządził apelację.Sam byłem pod wrażeniem argumentów, ale balem sie, że może być źle bo w sumie wyrok juz zostal wydany a Sad Okręgowy może nie chcieć słuchać jakichkolwiek argumentów. Po rozprawie apelacyjnej bylem w szoku. Sedzia słuchal mojego Mecenasa z zaciekawieniem, pelnomocnik pokrzywdzonego nie mial nic do powiedzenia a po wyjsciu z sali podszedl do nas Prokurator i powiedział, ze wcale go nie zdziwi, jak zostanę uniewiniony. I tak też się stało - Sąd Okręgowy pomimo pierwszego wyroku skazującego zmienił ten wyrok i mnie uniewinnił podzialając w całości argumenty Mecenasaa i miażdząc przeciwników. Szacun. Naprawdę nie mogłem w to uwierzyć. Obiecałem Mecenasowi, że wszedzie gdzie sie tylko da będę polecał jego osobe, bo zrobił dla mnie coś, czego nie byłem sobie w stanie wyobrazić. Zbigniew G.

Gość uogi
Moja sprawa toczy sie juz 2 lata i wypowiedzialam pelnomocnictwo jednemu adwokatowi, bo malo co robil a teraz mam adwokata z Kancelarii Adwokackiej WS LEX i jestem bardzo zadowolona.

Gość malina8800
Prawo karne? To musisz się skontaktować z mec. Pyszkowską. Ma doświadczenie w tych kwestiach i jest znana z dużej skuteczności w sprawach karnych. Nie masz co się zastanawiać. Jestem pewna, że Ci pomoże, tak jak mi. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale nie było wesoło u mnie.

Gość klient

wiem, że post już stary ale ja polecam adw. Kamil Kaliciński - najlepszy adwokat w Warszawie, konkretny, bardzo dobry kontakt. Zawsze oddzwania i odpisuje na maile a nie jak większość w tej branży. Ja bardzo polecam!

Gość Karol

Polecam adw. Paulinę Kornacką walczyła o mnie i to skutecznie. dziękuję. polecam. 

Gość kaziks

A ja sporo dobrego słyszałem o mec. Augustyniak albo Dymek z kancelarii z Piseczna https://adwokatwpiasecznie.pl/ - podejście mega, wiedza ogromna, skuteczność i spryt, empatia i charakter - tak najkrócej bym mógł opisać to, co wydarzyło się nie tak dawno w sprawie karnej właśnie, gdzie te panie dały z siebie wszystko, by doprowadzić do określonego celu i uniewinnienia w rezultacie mojego bratanka. Ambitne, zdolne i maja chęci co najważniejsze. 

Gość iwona

Jeżeli poszukujesz skutecznego prawnika w  Warszawie to mogę polecić Ci z doświadczenia Kancelarię Dariusza Kotłowskiego. Ce...e ich profesjonalizm, indywidualne podejście do każdej sprawy i bardzo duża skuteczność

Gość piotrek

Jeżeli chodzi o prawo karne to bardzo dobrym specjalistą jest dr Mariusz Olężałek. To taki adwokat z prawdziwego zdarzenia. Generalnie jest z Łodzi ale do klientów do Warszawy również dojeżdża, nie stanowi to dla niego problemu. Namiary znajdziecie w sieci. 

Gość Robert36

Jak dla mnie to najlepsza jest Kancelaria Dariusza Kotłowskiego z Towarowej. Kilka razy miałem z nimi do czynienia i zawsze byłem bardzo zadowolony. Profesjonaliści w każdym calu. Jeśli szukasz kogoś konkretnego, to zdecydowanie powinieneś się do nich odezwać. 

Gość tra5

Ja od dawna korzystam z usług www.piotrbanczyk.pl i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, bardzo dobry adwokat!

dobrym prawnikiem jest mecenas Mariusz Olężąłek, polecam się z nim skontaktować, młody ale bardzo ambitny i skuteczny prawnik; jest co prawda z Łodzi, ale klientów ze stolicy też obsługuje, dojeżdża do Warszawy bez problemu

Jesli chodzi o prawo pracy to polecam p. Tomasza Tomaszczyka, rzeczowo i na temat, skuteczny. Mi pomógł w moich problemach z pracodawcą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować