Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka83

co to za kwiatek i jak o niego dbać

Polecane posty

to marne resztki scindapsusa może jak utniesz go przy samej ziemi, to odbije z pierwszych pączków uśpionych jest łatwy w pielęgnacji, nie wymaga specjalnej troski średnio światła, średnio wody, odzywka nic więcej /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huskwarna
jak mozna takie coś zaniedbane trzymać na oknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko a co to
taaa a co to jest? kaktusy też tak załatwiasz? może lepiej kup se sztuczne kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejfee
to marne resztki kalanchoe a nie scindapsusa. możesz obciąć, może wypuści nowe pędy, ale moim zdaniem stary już jest mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej od razu oceniać :O dostałam kwiatka miał się dobrze ale musiałam wyjechać na dwa tyg i ktoś opiekował sie moimi roślinami i takie coś zastałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bujasz. Dwa tygodnie i takie marne resztki? ja moich czasami trzy tygodnie nie podlewam i żyją i sie mają całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz piszesz, ze nagle zaczynają mu usychać gałązki, a potem, ze musiałaś wyjechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyy badyle w doniczce? kurde doprowadziłaś kwiatka do takiego stanu ,że ciężko to odgadnąć , kwiatek to też żywe :P ciekawe co by było jakbyś miała kota czy psa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas jest kamień okropny
nie wierze ,że w 3 tyg sie doprowadza kwiatki do takiego stanu , szkoda ,że kwiatki nie potrafią mówić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×