Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sukienka na wesele

Polecane posty

Gość gość

Prosze o porade mlodsze osoby dawno nie bylam na zadnym weselu czy teraz ktos sie ubiera w dlugie sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na 2 ostatnio i teraz raczej rzadko się ubiera długie kiecki... Zauważyłam, że niektóre osoby to mialy takie krótkie jak by zabrakło im materiału... ja na obu miałam sukieneczki do kolan, 2cm przed kolana... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widzialam i krotkie i dlugie. Bylam ostatnio na dwoch weselach - na jednym mialam dluga sukienke, na drugim- krotka - tzn. do kolan (leciutko za kolana). Wszystko zalezy jaka jest dana sukienka. Juz dawno nie nosi sie sukienek z satyny czy cekinowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sie zmartwilam bo nie dosc ze prawie nie nosze sukienek a jak juz nakladalam to dluga bo zle sie czuje w krotkich chodzi mi oczywiscie o wesele to mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na weselu we wrześniu na Śląsku i kilka dziewczyn miało długie sukienki,świadkowa też miała długą suknię,mama młodego i 2 ciocie młodej też miały długie suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki fason tej sukienki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jeszcze w dlugiej to moge isc ale takie do kolanka mi nie pasuja i pomyslalam ze jak naloze dluga to moze wyjde na glupka dlatego prosilam o pomoc was napewno bywacie czesciej na weselach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ciezko mi bedzie wybrac sukienke to bedzie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat autorko? Może głupie pytanie, ale w sumie jak ja widzialam to młode laski miały takie do kolan a dojrzałe (ale nie stare) kobiety, miały np. spódnicę-przed kostki, bluzkę i żakiet. Nawet od mojej mamy jedna pani chciala taki komplet odkupić własnie na wesele ale była za dużych gabarytów i nie weszła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 42 l ale na codzien nosze spodnie jeansowe i ogolnie ubieram sie mlodziezowo ale nigdy w zyciu nie naloze zadnych garsonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukienka bardzo ladna ale bym nie zalozyla bo mysle ze ciagle bym ja poprawiala czyli nie czulabym sie w niej dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubierz taką w jakiej będziesz dobrze się czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubierz długą ale skromną i się nie przejmuj:) jeżeli nie przesadzisz z objętością sukienki i zdobieniami będziesz wyglądać elegancko czyli tak jak na ślubie powinno się wyglądać :) Mnie osobiście długie sukienki podobają się bardziej i osoby noszące je zawsze przykuwają moją uwagę w pozytywnym znaczeniu ( o ile jak juz pisałam nie przesadzą) ps unikaj bieli żeby Cię z młoda nie pomylili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i chyba tak zrobie ze naloze dluga jak chca to niech sobie gadaja to ja mam sie dobrze czuc w niej a pomylic z mloda to sie chyba nie da bo jestem starsza od mlodej 20 lat no i bialy kolor to chyba w tym dniu jest tylko dla mlodej ale bardzo dziekuje za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długa, prosta, nie zbyt zdobiona, jednoczęściowa (żadne gorsety) i najlepiej w inyym kolorze niż czerń i biel. I będzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie pytanie wesele jest latem i jesli jest goraca to sie naklada rajstopy czy nie jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze zakładam... Najcieńsze jakie sie da.... Zawsze noga inaczej wygląda i buty się lepiej układają... Może jak bym lubiła nosić ładne pończoszki to bym zakładała... ale że nie lubię to zakładam rajstopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladna ta sukieneczka ale niestety nie dla mnie .A co do rajstopek to chyba masz racje.dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam ze ostatnio na weselu u kuzynki bylo naprawde duzo dziewczyn w dlugich sukienkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na początku szukałam na ślub brata czegoś krótkiego i eleganckiego, ale trafiłam do salonu evity w Krakowie, gdzie Panie powiedziały mi że długie suknie znowu wracają i coraz częściej dziewczyny sie na nie decydują więc pomyślałam że raz się żyje :) kupilam piekną długą sukienkę i jako świadek odznaczałam sie od pozostałych gości :D nawet brat powiedział że w końcu dobrze wyglądam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam zamiar szukac sukienki dlugiej na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataN3
Sama po sobie wiem , ze akurat wybór sukienki na wesele może być dość trudny.Ja też szukam teraz sukienki na wesele siostry. Przy poszukiwaniach udało mi sie znaleźć ten sklep http://aj-moda.pl/pl . Mają tam spory wybór różnych sukienek. Sądzę że coś dla siebie na pewno znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukasz naprawdę super sukienki na wielkie wyjście to z pewnością znajdziesz taką w sklepie pod adresem www.lejdi-sklep.pl W jego ofercie znajdziesz kreację na każdą okazję. Przy okazji możesz tam również kupić bieliznę, kostiumy kąpielowe a nawet modną i torebkę. Moim zdaniem warto sprawdzić i skorzystać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weselne sukienki czasami kupuje w http://wilowscy.pl/ to jest hurtownia z ciuchami markowymi uzywanymi ale napreawde czasami mozna dostac prawdziwe perelki tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×