Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sukienka na wesele

Polecane posty

Gość gość
jakis czas temu bylam w http://clothes4you.eu/ i tam kupilam markowa sukienke w ktorej prawdopodbnie pojde na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed weselem lepiej zaopatrz sie w dobre rajstopy bo nie wiadomo jaka bedzie pogoda, moge polecic http://www.consay.com.pl/ - bo sa naprawde trwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam sukienkę na wesele w sklepie internetowym z odzieżą dla puszystych www.sklepgaba.pl. Myślałam, że nie znajdę nic w swoim rozmiarze, a w tym sklepie jest ogromny wybór sukienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
Ja zawsze ciuchy kupuję w tym sklepie: https://www.e-lady.pl/sukienki-3 Polecam, bo ceny są naprawdę niskie. Na pewno jest taniej niż w sklepie stacjonarnym. Zawsze lubiłam sukienki, które można ubrać zarówno na spotkanie służbowe jak i zabawę z przyjaciółmi. Najlepsze są takie eleganckie ale z małą nutką seksapilu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenia34
Hej, widziałam tutaj http://www.yourstyle.pl/ kilka godnych uwagi sukienek. Sama zamierzam niedługo kupić i wypróbować ten sklep, ale zapowiada się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy to od ślubu uczestniczyć, jeśli formalne, a następnie długiej sukni, jeśli pół-formalne lub zwykle, a następnie krótkie sukienki są OK. Kiedyś mój sklep Suknie ślubne gości kissprom.co.uk Internecie, okazało się być zamontowane i piękne samo jak obrazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara_09
Ja na swoim weselu miałam szytą na miarę długą suknię gorsetową oraz naszyjnik z pereł od Yvon. Suknia była w stylu syrenki, ja miałam kok - wyszło pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka K266 to przykład stylu, szyku i najlepszego gustu. Czarna sukienka delikatnie rozkloszowana z uroczym białym kołnierzykiem oraz białą tasiemką na dole. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białakropka0
To już piąte moje wesele pod rząd w przeciągu pól roku jestem wykończona poszukiwaniami sukienek!:) Dlatego mając świadomość, że tyle mnie czeka strojenia się to wybrałam wszystkie na jednej stronce i zamówiłam hurtowo od Vissavi. Mam spokój i piękne sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko się trzyma bezproblemowo jak na razie. Kojarzysz może Szafa Lilly? Butik na Kleparzu, od zeszłego roku u nich głównie kupuję. Jest ich profil na fb – www.web.facebook.com/szafalilly/?_rdr Z jednej strony mają modne fasony i kolory, ale z drugiej nie są one oklepane. Jak kupowałam na przykład sobie kreację na wesele siostry to nie musiałam się bać, że połowa kobiet będzie tak samo ubrana jak ja...jak się kupuje w sieci to trzeba na taką ewentualność być przygotowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długa, krótka wszystko jedno. Moim zdaniem najważniejsze żebyś czuła się dobrze w sukience wtedy będziesz wyglądać na pewno świetnie. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego to polecam http://evita.com.pl/ mają bardzo dużo różnych sukienek w wielu fasonach, a dodatkowo ofertę szycia na miarę :) aczkolwiek gotowe sukienki są tak cudne, że na pewno uda się coś wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jak popatrzysz u projektantów co szyją. Generalnie wzystko zależy od figury moim zdaniem i sukienki masz baardzo różnorodne. Ja polecam się przejśc na przykład do Violi Piekut. Ona bryluje jesli chodzi o mode ślubną (nie tylko suknie ślubne;p), a dodatkowo jutro w wawce u niej jakaś promocja ma ponoć ruszać na tego typu ubrania, więc może warto się przejść tam jeśli Koleżanka ze stolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może krótko długa! http://evita.com.pl/produkt/4259j-sukienka-balowa/ tego typu podobają mi się najbardziej :) tylko nie wiem czy nie jest zbyt bogata na wesele....,ale z drugiej strony to jedyna okazja żeby właśnie taką suknie założyć ! a jeśli nie taka na bogato to można uszyć coś równie pięknego,ale w spokojniejszej formie..Yhm ,wiem,że w Evicie znajdę coś extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kupiłam sukienkę na wyprzedazy w katowicach na chopina ale mają wybor,suknia z dopasowaniem czyszczniem i halką za 1600 zł,uwazam ze to lepiej niz wypozyczenie,polecam evite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałam dodać ze noszę rozmiar 44,więc nie było łatwo a tam pani krawcowa przerobiła tył sukni na wiązanie,było to i ładne i wygodne podczas ceremoni,dlatego zawitajcie jesli ktos ma ochote na chopina w katowicach do EVITYhttp://evita.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byłam na weselu i kupiłam sukienkę na www.baskina.pl. Mają niskie ceny i od razu można dobrać sobie również biżuterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena_wuwua
Moja najlepsza przyjaciolka bierze slub, ja jestem swiadkowa, i wpadlysmy na pomysl, ze chcialybysmy do siebie wizualnie 'pasowac' na weselu. Ona kupowala suknie w atelier Violi Piekut i ja poszlam tez tam z nia, bo maja tez 'wieczorowe'. I owszem - zarowno panna mloda, jak i ja kupilysmy dlugie suknie. Jeszcze tam robilysmy wielkie larum, bo cos nam nie pasowalo, a chcialysmy byc idealne ;) i sie nami zajęto porządnie, przymiarki, poprawki, cuda na kiju. Bo chodzi o to, ze nie kazda dziewczyna wyglada dobrze w dlugiej sukni. Ja mam 160cm i mam z tym problem (nie chcialam wygladac jak krasnal). Ale okazalo sie, ze przy odpowiednich poprawkach i znajacej sie na rzeczy obsludze, mozna w takiej sukni wygladac oblednie nawet przy moim wzroscie. I o to chodzi! Bo jednak preferuje dlugie suknie ksiezniczek na taka okazje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tym,że najważniejsze to w czym się dobrze czujemy.Ja chodzę w krótkich sukienkach na wesela,ale marzy mi się długa lekka zwiewna w pudrowym różu.Wybieram się do Evity z własnym projektem i liczę na to ,ze stworzymy piękną kreację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo się ubieram ostatnimi czasy w butiku Szafa Lilly. Mają dobrą obsługę, zawsze mi pani coś doradzi, ale bez wciskania na siłę tych najdroższych kolekcji...Butik ma swoją duszę, naprawdę można tutaj w przyjaznej atmosferze poprzymierzać rzeczy bez pędu i pośpiechu. Co do kontaktu to na stronie www.web.facebook.com/szafalilly/?_rdr mają swoje konto facebookowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze ubieram się w www.evostyle.pl fajny wybór, ładne kroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×