Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sukienka na wesele

Polecane posty

Gość Magda

Ja do tańca wolę krótszą. Ostatnio się zakochałam w nowej kolekcji Violi Pikut i akurat ma i długie i krótkie z podobnych fasonów, więc możesz sobie porównać;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka48

A co myślicie o takiej ...ence 

https://su-online.pl/wieczorowa-...enka-mala-czarna-klarysa.html

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florencja

Ja chodzę w mojej studniówkowej ...ence na wesela haha 😉 Od Violi Piekut - bylam w niej zakochana więc teraz będę chodziła tak długo aż się zwróci 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colaola

Mam jedna ...enke od Violi Piekut uwielbiam ją i jakościowo też super na wesela i inne większe wyjścia jest idealna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w 5ave jest wiele oryginalnych i fajnych su kienek i myślę że na weselu też się sprawdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 29.09.2019 o 18:16, Gość Colaola napisał:

Mam jedna ...enke od Violi Piekut uwielbiam ją i jakościowo też super na wesela i inne większe wyjścia jest idealna. 

A wymyśliła już cokolwiek własnego, czy dalej zrzyna chamsko cudze projekty?

plotek.pl/plotek/56,79592,23867200,piekut-ubiera-polskie-gwiazdy-ale-jej-...enki-to-kopie-dowodow...enki-to-kopie-dowodow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma być krótka, to dla mnie super wygląda ...enka z nierównym dołem. Fajnie układa się w tańcu, jest wygodna i nie gniecie się. Na weselu jesteśmy zwykle dobrych kilka godzin. Ja bym wybrała taka z .https://...enki.pl/product/12915/configurable Do tego odkryte ramiona, jakaś super biżuteria i zmysłowe perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×