Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawiczandra92

Dlaczego mnie Madzia lub Werka nie chciały w charakterze swojego chłopaka

Polecane posty

Gość prawiczandra92

dlaczego się chociaż ze mną nie umówiły? Jest to lekkie faux pas gdy się najpierw jedną dziewczynę podrywa a potem jej przyjaciółkę ale ja nic złego więcej nie zrobiłem. Jakbym był z jedną to druga byłaby moją przyjaciółką. Dlaczego choć raz nie mogło być coś po mojej myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokossowski
Madziule i Werkę powinienem mieć w bliskiej odległości od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja chodziłem na siłownie to znajomość Szczura z Werą kwitła a ja tam samotnie siedziałem i przerzucałem żelastwo. Ależ moje życie jest smutne. Też bym chciał się w ten czas spotykać z Madzią i Werką ale one mi nie dały szansy, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh przyganiał kocioł garnkowi. Sam masz loooser zerowe postępy a chcesz tu uchodzić za nauczyciela. Na twoim miejscu bym milczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawiczandra zachowujez sie jak psychopata. Powinienes miec zakaz zblizania do nich :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mam, tylko że taki nieformalny ustanowiony przez ich koleżanki i przestrzegam go. Nie nazywaj mnie psycholem bo syty głodnego nigdy nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu czlowieku ty jestes zalosny... Skoro kolezanki madzi i werki sie z ciebie nasmiewaja to nie masz zadnych szans u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ch*j wie o co im chod*******ażdym razie już kolega Madzi i Werki był do mnie przyjaźnie nastawiony bo mi 4 sierpnia 2012 pytał się o moje sprawy sercowe i zachęcał by jeszcze raz spróbować z którąś z nich. Spotkaliśmy się w busie, pamiętam tą sobotę jak dzisiaj bo wracałem z nauki jazdy motocyklem a w poniedjelnik miałem mieć egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A34 Comet
Monika kiedyś się uśmiechała pod nosem jak podchodziłem do Madzi a później się zrobiła wroga wobec mnie. Darła się na imprezie "Mówiłam ci już że masz do nas nie podchodzić, do żadnej z nas masz nie podchodzić". Chciałem odparować "Nie schlebiaj sobie, ja do ciebie nigdy nie podchodziłem" ale nie przyszło mi to wtedy na myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tankista92
Dlaczego mi Madzia z Werką nie dają szansy? Bo nie umiem nawiązywać relacji jak inni i na ich tle wypadam dziwnie co najmniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobos Grunt
Przemyślałem kilka spraw, samotność rzuciła pewne światło nowe na nie. Teraz już na prawdę mógłbym się związać z którąś z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RKKA92
Chciałbym być z Madzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buran92
Chciałbym być z Magdą ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulemiot Szpagina
Kwile jak malutki pieseczek bo nie ma przy mnie żadnej z wyżej wymienionych. I co ja będę teraz robił tak zostawiony sam sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przeszkadza cie że jesteś debilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nationale Volksarmee
Nie jestem debilem, Obywatelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pragnął bym się nie zgodzić.jesteś.od dłuższego czasu piszesz sam ze sobą na forum dla idiotek.na dodatek jakieś kretynizmy nawet jak na to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enkawudzista92
No widzisz jak mi nie służy wybitnie brak tych dwóch dziewoj? Ale jest na to prosty ratunek - któraś z nich u mojego boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobos Grunt
Chciałbym być z Madzialeną w świetlistym Krakowie ludzie. Słyszycie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkał92
Już nie mam szans na bycie z Magdą lub Werą. Wydaje mi się że czas na związanie się z którąś z nich minął bezpowrotnie. Teraz są już skażone Szczurem. Ja tego Szczura pamiętam z podstawówki, zawsze był mendowaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Madzia i Werka maja chlopaka dzisiaj? a moze meza lub dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kobiety leca na bad boyow, a nie facetow o dobrym sercu

drobna nieporadnosc razi i zostaje wyolbrzymiona i facet skreslony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×