Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słowianka89

panny młode 2014

Polecane posty

Gość mona89
hej ja mam 11.10.2014 wiec jeszcze troche czasu ale rozbijam sobie miesiecznie wszytsko bo nie wychodzi mi oszczedzanie i odkladanie;) mam juz poplacone zaliczki za sale kamerzyste dj...teraz mam etap wyboru zaproszen oraz w grudniu caly ubior dla nazeczonego kupujemy.on i tak nie przytyje i tak a wie jak chce wygladac wiec bedzie kolejna rzecz z glowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a liczyłyście ile mniej więcej będzie Was kosztowało wesele? Pytam, bo nie wiem czy mieszczę się w "normie". A co do zaproszeń macie upatrzone jakieś ciekawe wzory? U mnie właśnie kolejnym etapem w przygotowaniach będzie m.in. wybór zaproszeń, a na razie niczego godnego uwagi nie znalazłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa Panna Młoda
My też planujemy ślub na sierpień 2014, mamy zarezerwowaną salę, fotografa, zespół i termin w kościele i alkohol (bo w przyszlym roku ma podrożeć akcyza :P) Teraz jesteśmy na etapie poszukiwania kamerzysty i weekendowych nauk przedmałżeńskich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa Panna Młoda
A we Wrocławiu lub okolicy? Załatwiał ktoś taki weekendowy kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproszenia ślubne
Witam wszystkie Panny Młode rocznik 2014 ! :) Chciałbym przedstawić ofertę zaproszeń ślubnych, szczegóły : FACEBOOK - AGOart zaproszenia Przy składaniu zamówienia proszę powołać się na kafe... aby otrzymać rabat 15% Teksty: można wybrać z moich tekstów lub przesłać własny. Koperta biała lub ecru GRATIS Personalizacja Gości i danych GRATIS Chętnie odpowiem na pytania. Zapraszam i życzę powodzenia w przygotowaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, na lipiec :) sala, fotograf, muzyka, kamerzysta, kościół jest :) ale to już od bardzo dawna. Niestety mamy dużo obowiązków i nie ma czasu na przygotowania :) Ale obiecałam sobie, że już po świętach zamawiamy zaproszenia, może uda się kupić sukienkę i wódkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ja czerwiec 20.06.2014. Mamy już sale , dj, fotografa.U nas tylko przyjęcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorlew
słowianka89 a jak te nauki na Freta? ja zapisałam nas na 29 marca a slubw czerwcu mam nadzieje ze bedzie oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszyn
5 Lipca 2014 r. :) powiedzcie mi dziewczyny kiedy najbezpieczniej wręczać zaproszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproszenia ślubne
Kruszyn Wszystko zależy od tego jak duże wesele robisz, ile tych zaproszęń masz do rozwiezienia , czy będziesz wysyłać za granicę itd, jaką datę podajesz do potwierdzenia itd. Ja robiąc teraz zaproszenia mam zamówienia zarówno na kwiecień jak i na lipiec/sierpień, więc to chyba indywidualna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
czesc dziewczyny.hej slowianko:-) podejrzewam,ze kwota w ktorej sie zmiescimy to30tys no35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
co do zaproszen myslalam,ze beda odjechane np my z dziecinstwa trzymajcy sie za rece,ale moj narzyczon;-)nie ma takiej fotki .i mysle zeby na tym zaoszczedzic bo to i tak nie robi wrazenian i laduje w koszu.nauki planuje w styczniu weekendowe koszt150zl u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona89
sierpniowa pannna mloda...ja tez szukam we wroclawiu weekendowych nauk jak cos daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaczyliona
Tez powoli rozgladam sie za zaproszeniami. Jeszcze zadne nie wpadly mi w oko. Chce wyjatkowe, nie tuzinkowe ale jeszcze sie na takie nie natchnelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też 5 lipiec 2014 :) sale juz mamy fotografa i lada dzieńalkohol. tylko dja nie znalazlam jeszcze... z suknią poczekam do przyszlego roku bo sie odchudzam wiec nie chce teraz kupowac. Sami nie wiemy jak to z zaproszeniami.... kiedy dawać?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nietuzinkowe / wyjątkowe i najlepiej za złotówke hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaczyliona
wiesz nie jestem taka sknera jak Ty i jak bys nie zauwazyla nic o cenie nie wspomnialam, a akurat te za zlotowke sa najbardziej badziewne i pewnie ty takie mialas haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziałam tak bo większość moich koleżanek miała właśnie takie "wyjątkowe " za złotówkę . Ja wcześniej kupowałam próbki i niestety te za 3 czy 4 zł były w gorszym stanie niż moje , ja swoje kupowałam coś koło 2,30 zł nie pamiętam dokładnie ale były najlepiej zrobione. Mam znajomą która robi w grudniu wesele na ponad 200 osób i jeszcze przy zaproszeniach za 1zł próbowała się targować haha bo za duża liczba sztuk jej wyszła aż mi głupio było jak z nią byłam w tym sklepie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja też 05.07.14 :) Właśnie jak u Was z zaproszeniami? Po świętach będę chciała zamawiać, kiedy zacząć wręczanie? Mamy ok 180 os

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ktoś napisać że to indywidualan sprawa kiedy będziemy rozwozić zaproszenia ja mam ślub w maju i będziemy zapraszać w święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.09.2014 :) Co do formalnośći to mamy już o***te nauki dla narzeczonych, podpisane umowy z kamerzystą, orkiestrą i dekoratorką oraz wstępną na salę. Upatrzone mam już zaproszenia które planujemy zacząć rozdawać dwa miesiące przed ślubem. Od początku nowego roku wstępnie planuję zacząć rozglądać się za sukienką i garniturem, obrączki też tak jakoś. Alkohol po nowym roku Pozdrawiam wszystkie Panny Młode 2014 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.09.2014 :) Co do formalnośći to mamy już zrobione nauki dla narzeczonych, podpisane umowy z kamerzystą, orkiestrą i dekoratorką oraz wstępną na salę. Upatrzone mam już zaproszenia które planujemy zacząć rozdawać dwa miesiące przed ślubem. Od początku nowego roku wstępnie planuję zacząć rozglądać się za sukienką i garniturem, obrączki też tak jakoś. Alkohol po nowym roku Pozdrawiam wszystkie Panny Młode 2014 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
jako,ze mam w maju slub tez swieta to idealna okazja na zaproszenie gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa Panna Młoda
Mona89, jak trafie na jakies nauki we Wroclawiu to dam znac i czekam na info od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vassago 77
Ja prowadze nauki z demoralizacji przyszle panny mlode zapraszam na kurs weekendowy w gre wchodzi pozbycie sie wszelkich chamulcow spelnienia swoich najskrytszych fantazji a wszystko to za free i dla dobra waszego przyszlego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my się zapisaliśmy na nauki w Warszawie do NMP z Lourdes na warszawskiej Pradze. Podobno są świetne :) Ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszyn
nasze wesele jest na ok. 90 osób i w zasadzie tylko jedna osoba mieszka za granicą i zna juz datę ślubu, bardziej martwie sie o osoby które planują swoje wakacje już w styczniu... Wszystkie zaproszenia planuje rozdac w marcu, a potwierdzenie przybycia chciałabym uzyskac miesiąc przed slubem czyli do 5 czerwca;) my z Narzeczonym robimy zaproszenia sami, wiec o i ch wyjątkowość i niską cenę się nie boję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorlew kurs weekendowy u dominikanów na ul. Freta trwa 2 dni (od 9.30 do 19.30). Nie jest tak źle, da się wytrzymać :P Na koniec ostatniego dnia wręczane są zaświadczenia o odbyciu kursu. Dodatkowo trzeba odbyć 3 spotkania w poradni rodzinnej. Kruszyn mój ślub odbędzie się w sierpniu i zaproszenia zamierzam wręczać w okolicach wielkanocy, ale moi goście już od dawna wiedzą o moim ślubie, więc te zaproszenia to tylko formalność. Helenka od Zenka jeśli chodzi o mój budżet weselny myślę, że zmieścimy się w 35-40 tys. Do końca tego roku chcemy kupić alkohol, zamówić chór w kościele i kupić zaproszenia. I z tymi zaproszeniami jest problem. Ciężko znaleźć coś fajnego. Jak spodoba mi się jakieś zaproszenie, to ceny za sztukę sięgają ok. 10 zł za, a to trochę za dużo wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×