Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

macie kocyk minky

Polecane posty

Gość gość

Jesli tak to jakiej firmy, jaki rozmiar dla noworodka bedzie najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest kocyk minky ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest taki z milutkiego materialu. Projektuje je np anna mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kocyk by Ania Mucha - w wieloryby jest boski :) Identyczny robi dziewczyna pod nazwa Mus Malina - no a przede wszystkim dużo taniej. Ja zamówiłam 75x100 Dla mnie sa boksie te kocyki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam stronkę "KOCYKI" na FACEBOOKU ;) Pani szyje kocyki z polaru typu minky ale bez wypustek ;) Są super no i tańsze od tego z wypustkami. Ja kupiłam i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam też takie malutkie kocyki minky idealne do wózka czy małej kołyski na www.bambolo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kilka kocyków La Millou, wszystkie produkty tej marki są super. Kocyk średniaka (pierwszy) używam 3 lata, zero zniszczeń. IDEAŁ. Kocyk przedszkolaka teraz na chłodniejsze dni, a light na lato. Mam jeszcze pościel, świnkę, chusteczki, kurę - wszystko super się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie mam, nie kupuję niepotrzebnych rzeczy, które w dodatku nie są warte swojej ceny. Zaraz mnie pewnie zjedziecie od biedaczek - niech wam będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam la millou. Pierwszy najmniejszy tak do 14 miesiąca, mogłam od razu kupic kocyk sredniaka. Teraz kupiłam kocyk przedszkolaka i ciągle w użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z tiny star,wygralam w konkursie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam również LaMillou,kocyk light, kocyk niemowlaka sredniaka i dla dorosłych oraz pościel dla dziecka :) dla mnie to są świetne kocyki jestem w nich zakochana :) prócz kocyków mam jeszcze poduszkę motylka i zwykla poduszkę i króliczka małego dla córki wszystko świetnie się sprawuje :) mogę polecić wszystkie artykuły tej marki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha Muchą, ale super jakości są te: www.loolyby.com piękne i kolorowe, córa uwielbia! są chyba bardziej miękkie jak porównywałam, my mamy 75x100 i słuzy długo, i w wózku i w łóżeczku super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dwie stówy lub coś koło tego na pieluchy wydasz więcej, a kocyk bedzie Wam sluzyl i sluzyl :) za cos dobrej jakosci warto zaplacic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja też mam z Tiny Star, rozmiar 75x100 i do kompletu była poduszka! Jestem mega zadowolona i synek też; używamy jako pościel wiec sie opyla. No i tańsze niż lamillou.... Minky jest super, taki mięciutki, tylko trzeba patrzeć bo inne firmy mają tanie te kocyki ale minky jest gorszej jakości, a ten z Tiny Star jest oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaML
A ja polecę swoje produkty :) www.magicloli.pl , polski hand made, zaparaszam równiez na fb www.facebook.com/magicloli.pl . Narazie tylko kocyki, rożki i podusie ale już niedługo będzie można skompletować całą wyprawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszeliście o kocykach minky z firmy Szwalniasnow koleżanka polecała mi ostatnio że bardzo fajne i w dobrej cenie i faktycznie z tego co mi pokazywała bardzo mięciutkie, lecz nie wiem co to jest za firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulax1983
ja kupiłam ostatnio tutaj: http://www.loffi.pl/ i jestem zadowolona - jakość ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalia88
ja mam z http://szafa-olafa.pl/ - nie trzeba chyba nikogo przekonywac ;] minky z shannon fabrics, 50 pran i nadal jak nowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja nie mam ale planuję sobie uszyć :) Znalazłam ogromny wybór polaru minky na http://www.fabrykamalychcudow.pl/pl/c/Polar-Minky/128 i chyba skuszę się na czerwony i niebieski. Mam też upatrzony już materiał w sówki i gwiazdki. Myślę, że dzieci będą zadowolone z nowych kocyków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do odwiedzenia www.facebook.com/MaManidladzieci/ MaMani zajmuje się szyciem akcesoriów dla dzieci z bawełny i mięciutkiego minky. Obecnie na naszym fanpage mamy ----konkurs--- do wygrania zając przytulanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedzcie mamy dzieci się nie poca pod tym kocem? Trochę taki sztuczny się wydaje boję się ze dziecko pod tym się będzie "grzalo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauraa87
Można samemu, mi podobają się z lamówką, ale nie potrafię sama jej ładnie wszyć. Widziałam gdzieś ładny kocyk z lamówką ale nie pamiętam adresu , jak sobie przypomnę to napiszę. Dziewczyny gdzie kupić dobry minky, nie musi być oryginalny, ale żeby był dobrej jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście mam takie od Szpulka_handmade :) maja strone na fb i zestawy juz po 75zl. Jak porownywalam z innymi to te wypadaja chyba najlepiej cenowo, a jakosciowo nie mam im nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauraa87
Pytałam nie o gotowy kocyk a o materiał minky:). Zamówiłam metr minky na mcolor, napisane mają, że 340 gram. Tylko nadal nie potrafię z lamówką wszyć :D Z lamówką bardzo mi się podoba, np ten: https://maminky.pl/produkt/kocyk-wiewiorki-w-lesie-rozowe-minky-szary-75x100-cm/ Właśnie gdzie można kupić tanio lamówkę, bawełnianą chyba lepiej niż z atłasu? Na allegro mają po 1 zł za metr, wydaje mi się drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola88xx
Ja ostatnio zamówiłam z http://www.loffi.pl/. Skusiła mnie cena i powiem że jestem zadowolona ze nie przeplacilam w lamilou itp. Wole kupic tanio niż przepcacac za marke. Wszyscy i tak biora te materialy od tego samego chinczyka.. hehe. w lamiou płacisz więcej bo musza im sie zwrocic pieniadze za kampanie reklamowe fotografów marketing itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×