Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdsfdfdfsfs

Przyjaciółka mojego faceta

Polecane posty

Gość fdsfdfdfsfs

Jak byście oceniły sytuację, w której facet ma przyjaciółkę (znają się od kilkunastu lat), kiedyś nawet byli razem, ale nie wyszło, i do dziś mają regularny kontakt (potrafią rozmawiać ze sobą przy mnie o każdej porze dnia i nocy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppu
upuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś mu potrzebna tylko do gotowania, sprzątania i płacenia rachunków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czułabym się na drugim planie, takie przyjaciółki cały czas pilnują swojej pozycji i chyba cały czas mają nadzieję na coś...taki układ nie jest dla mnie do końca normalny, czułabym się w zagrożonej pozycji i szlag by mnie trafiła, jakby mój facet ciągle wszystko z nią uzgadniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak byście oceniły sytuację, w której facet ma przyjaciółkę (znają się od kilkunastu lat), kiedyś nawet byli razem, ale nie wyszło, i do dziś mają regularny kontakt (potrafią rozmawiać ze sobą przy mnie o każdej porze dnia i nocy)

Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty. Mój  facet ma przyjaciółkę, (również znają się od kilkunastu lat - razem pracowali będąc w Holandii). Lecz w moim przypadku nigdy nie byli razem. Od około miesiąca czasu odnowili kontakt - trochę przeze mnie co nie jest mi na rękę. Ona mieszka na drugim końcu Polski (ma partnera z którym ma dziecko). Nie powiem jestvu mnie te uczucie zazdrości i nie wiem jak sobie z tym poradzić :classic_blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinnaś na to ostro zareagować albo tez sobie kogoś przypomnieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×