Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu matka ze mną nie rozmawia

Polecane posty

Gość gość

Od poniedziałku do piątku studiuję w innym mieście i tam mieszkam. Do domu przyjezdzam na weekendy. mama zawsze bardzo chce zebym przyjechała na weekend, a gdy przyjade to ze mną nie rozmawia... :( nie spyta co u mnie, kompletnie nic..teraz chciałam nawet pogadać, a ona poszła ogladac tv. Nie wiem czemu jej zależy żebym przyjezdzała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie wystarcza jej jak ciebie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutno mi..nawet nie powiedziałam jej o mojej przeprowadzce, zrobiłam zdjecia zeby pokazac nowe mieszkanie, ale "nie było okazji" powiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ma jakies problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego uwazasz ze to matka powinna cie o wszystko wypytywac,Moze sama jej cos o sobie opowiedz .Moze ona wlasnie na to czeka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkacie i zyjecie kazda w innym srodowisku tez tak mam. Zapros gdzies mamę chociazby ba spacer i rozmowa sie nawinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jakie relacje Was laczyly kiedy jeszcze mieszkalas w domu ale teraz praktycznie kazda z was ma swoje zycie.Moze Ona po prostu nie wie na ile pozwolisz Jej wejsc wTwoja prywatnosc. Daj Jej sygnal ze chetnie z Nia pogadasz.i przy okazji pokaz ze interesujesz sie rowniez Nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego wymaga sie od rodzicow.Ty tez jestes juz mloda kobieta wiec usiadz i opowiedz Jej o przeprowadzce i innych dobrych rzeczach anapewno sie ucieszy i poczuje ze jest dla Ciebie wazna.przeciez to Ty masz wiecej do opowiedzenia niz Ona.Bo u Niej pewnie po staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama piszesz ze Ona bardzo chce zebys przyjezdzala czyli zalezy jej na kontakcie.Moze Ty Sama do niej malo gadasz wiec Biedaczka sie wycofuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro na kafe siedzisz,to ci nie przeszkadza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama piszesz ze Ona bardzo chce zebys przyjezdzala czyli zalezy jej na kontakcie.Moze Ty Sama do niej malo gadasz wiec Biedaczka sie wycofuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×