Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariussss

Moja dziewczyna jest lodowata

Polecane posty

Gość mnie to pomogło
Zapytałem: Gdyby ci się znudziło gotowanie, to mogę przecież stołować się na mieście. To by nie był powód do zarzutów twoich do mnie i moich do ciebie? Po prostu za wzajemną zgodą. A może tobie znudziło się coś innego? Też mogę na mieście. Za obopólną zgodą. To by nie była zdrada, skoro za zgodą, a ty powinnaś się zgodzić, bo tak by było po prostu sprawiedliwie, a tobie by nie ubyło nic, na czym by ci zależało. Mnie to pomogło. Zacząłem się w domu stołować, jak w pierwszych miesiącach naszej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźmina
Może zrób jej gorącą kąpiel 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźmina
Nie zaszkodzi też energicznie rozgrzewać przez pocieranie i chuchanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być też tak, jak wiele kobiet uważa, że skoro juz facet tyle czasu z nia jest, to nie zechce mu sie rozpierdalać takiego związku z braku seksu i poprostu sie wymiguje, bo jest zimną rybąi już i taki miala plan od poaczątku - na początku troche sie p******ć, zeby byl zadowolony, a jak juz złowi się w sidła skończyć odwalać pańszczyznę wymawiając się bólem, pieczeniem albo innymi pierdołami. NIektoe kobiety robią taki manewr po ślubie, inne po urodzeniu dziecka, a ona widocznie poczula sie na tyle pewna w zwiazku ze zrobila to teraz. Jestem kobietą i baby znam jak wlasna kieszeń. CO nie oznacza ze uwazam ze są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym chciała ale nie mogę bo mój jest impotentem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko. to tez nie wrózy nic dobrego. Rzuć go w cholere, skoro nei chce sie leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaa21_21
Hej ja jestem 2 ipol roku w zwiazku wcale nie jestem znudzona swoim facetem..Ale mam niskie libido i temperament jakis taki... Tzn nie wykazuje dużej inicjatywy w łóżku. Seks raczej zawsze on inicjuje... Nie wiem dlaczego tak jest, kiedyś tego w ogóle nie zauważałam , ale mój mi powiedział, że mogłabym sie bardziej postarać.. Tylko, ze ja raczej nigdy nie odmawiam , naszym problemem jest to, ze ja w łozku jestem taka nijaka chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pytanie do Pań, jak podwyższyć Wam libido ? A do Mariusza, to powiem, ci że znam kilka trików na rozgrzanie do czerwoności dziewczyny (ale to później).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to pytanie raczej do panów. Panowie to tak pompują, pompują i myśla se ,ze im mocniej im szybciej tym lepiej. A tu guzik. Panna wytrzyma ten raz, bedzie cierpliwa 2 raz, zaciśnie pięści 3 raz ale już 4 raz będzie ją boleć głowa. I chooooj!! W życiu spotkałam jednego Pana, który pozwolił mi na wzięcie samej sobie orgazmu. Blagałam go, wiłąm się,, a to byl tylko zwykły klient, ktorego widziałam raz na oczy. Teraz nawet mój mąż nie potrafi dać mi tego co dał klient. Pomysl może nie umiesz? moze Twoja Pani z wiekiem poszła w inną stronę, tą delikatniejszą. Moze nie chce takiego pompowania, to i stroi fochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
purpurowa łza. nie wiem o jakim" kliencie" mówisz, ale jak narzekasz na pompowanie to wybacz, bo widocznie faceci myslą że możesz być tylko od tego i nic poza. A jeśli masz dość pompowania to zawsze możesz powiedzieć "wolniej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tka na boku sobie kogoś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klient = sex za pieniądze. Wiesz, chyba nie masz dużego doświadczenia w sexie skoro twierdzisz ,ze do faceta , ktory lubi ostre pieprzenie powiesz wolniej i to do niego dotrze. Faceci są egoistami, zwłaszacza jak mu sperma wali już na mózg. Teraz jest tak : " r***asz się? jak nie to s********j pojdę do innej" Starsi faceci są jakby z innego świata. Sa delikatni, dojrzalsi w sexie, liczą sie z potrzebami partnerki. Małolaci- tak jak napisałam pompują i pompują, zeby nie napisać po chamsku walą i walą..bo po co im kobieta? do walenia, bo przecież na piwo i mecz to się z kumplem umowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i swoją kobiete bedzie inaczej traktował w łóżkużku niż panne z bajzlu. Twoje porównanie purpurowa jest nie adekwatne no chyba że mówimy o rzeczywiście bezmózgich spermo-patolach to w domu i w bajzlu bedzie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marius nie zgodze się zTobą. Jesli gość lubi ostry sex, walenie i pieprzenie sprawia mu przyjemność to przy waniliowym, delikatnym sexie za chooooja nie dojdzie. To zależy od preferencji. Jeden lubi gruszki inny pietruszki. I taki gość musi znależc sobie kobietę uległą w lozku, ktorej takie właśnie pieprzenie bedzie sprawiać przyjemność. Miałam taką znajomą, co jak jej nie zeszmacil raz dziennie to chodzila chora, czepiala się wszystkiego. Możę Twoja partnerka preferuje własnie inny rodzaj sexu niż Ty jej oferujesz, albo od niej wymagasz? Kwestia rozmowy? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz, przede wszystkim podchody do mega seksu zacznij od samego rana. Np napisz jej że robisz dla niej jakąś niespodziankę. Niech się zastanawia cały dzień co wymyśliłeś. Kobiety lubią sobie wyobrażać dużo rzeczy związanych z seksem więc taka niepewność co na nią będzie czekać ją na pewno trochę nakręci. Zrób coś nowego, nie wiem obiad, kolacje, kąpiel, kwiaty, wino. Zobacz jak to zadziała. Możesz puścić jakiś dobry film (ja mogę polecić "sekretarka" - taki niby normalny ale sceny erotyczne są i dobrze pobudzają, moja żona była nakręcona po nim). Druga sprawa porozmawiajcie sobie na spokojnie przy lampce wina, daj jej się wygadać ze wszystkiego, a później do konkretów :) oczywiście to jeszcze nie wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×