Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala mii

poważna decyzja radykalna zmiana fryzury

Polecane posty

Gość mala mii

troche się boję! :D aaa mam długie, takie za ramiona, czasem robię kucyk... mam takie od dobrych kilkunastu lat, podjęlam decyzję ze musze coś zmienić :) mam nadzieję , że wyjdzie dobrze, że nei będe żałowała.....ehhh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mii
któraś zmieniła tak fryzurę całkowicie? ząłowałyście? jezuuu, to mój pierwszy raz aleta już naprawdę mi się znudizła....wpadłam na to niedawno i myśl o mianie nie daje mi spokoju, fryzjer o 16 tej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mii
no coś w tym stylu... obciąć długie włosy, które mam pond kilkanaście lat i miec teraz krótkie.... cos jak utrata cnoty, trochę się boję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mii
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pamiętaj,że z krótkimi włosami jest więcej roboty niż z długimi ( które zawsze możesz rozpuścić ,zebrać w kitkę,wyprostować itp.) krótkie musisz codziennie modelować ...Ja też z baaardzo długich skróciłam tak by mieć mimo wszystko malutką bo malutką ale kitkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mii
no nie wiem... mam długie, samo mycie, potem suszenie trwa bardzo dłuogoo, długie tez musze ułożyć, wymidelować, prostownica itd. a krótkie, trochę oszczędnośc czasu, krótsze suszenie bo mniej włsoów planuję boba, czyli podstrzyżone z tyłu, z przodu długo w miarę możliwości jak najdłużej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam to samo mam włosy długie i meczą mnie już ich mycie ,czesanie i też zastanawiam się czy ściąć ,tak do ramion może troszkę przed bym ścięła ,ale wszyscy się pukają w głowę że szkoda i sama nie wiem już .A przed wczoraj śniło mi się że byłam u fryzjera i ścięłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ja latam do pracy z mokrymi włosami bo długo się je suszy są ciężkie i nie mam siły ich układać już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mii
no no, ja nie latam do pracy z mokrymi... ale fakt faktem, mase czasu zajmuje mi mycie, suszenie... bo mam gęste i grube włosy. Jak sobie pomyśle, ze tego wszystkiego z tyłu nie bede miała.... co za oszczędność czasu! przynajmneij 20 min. rano, a to bezcenne, zwłaszcza jak liczy się kazda minuta w tym porannym pędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mii
mi - nie szkoda wcale, włosy mają do siebi eto, że odrastają i to dosyć szybko :D jedynie....zastanawiam się czy mi nie bedzie brakowało z tyłu tego ogona... ale - raz kozie śmierc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mii
dla mnie to sa długie dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie w sam raz. Ja zawsze miałam włosy tak za biust jezeli chodzi o długość:) więc ta fryzurka która pokazałam to i tak krótkie jak dla mnie:) Pierwszy raz od kilkunastu lat będę miała aż tak "krótkie" włoski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało byc - ,,radykalne'' cięcie, a to nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej też mam zamiar ściąć włosy :) niestety bardziej z przymusu bo są za długie i za cięzkie:( a ta fryzurka fajna tylko z krótszą grzywką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym to nazwała podcięcie a nie ścięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podcięcie to jest parę cm ,ja mam włosy za pupę i chce właśnie ściąć je do ramion ,więc u mnie to nie podcięcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam sobie wlasnie tak sciac ale pozniej wpadlam na tą fryzurke co pokazalam wiec bedzie już ta:P ale ta tez fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mii
wyglada na ;długiego' boba, nie wiem jak z tyłu jest... ale ja własnie chce mniej wiecej cos takiego, podcięty tył, podstrzyżony ew., przód dużo dłuższy w stosunku do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mii
no nie widze tyłu... jednak krócej troche chciałabym, to jest taki bob po 4 m-cach od strzyżenia :D Chce zeby głowa zgrabnie wygladała z boku, takie świeże strzyżenie, booosz jak tęsknie za czymś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam megA DŁUGIE WŁOSY, piękne, ciężkie grube i coś mnie podkusiło, że ścięłam na chłopaka. Nie wiesz jak beczałam jak patrzyłam w lustro. Teraz już mi odrosły za ramiona, ale musiało minąc sporo czasu bo wciąż ścinałam jak podrosły bo odrastające włosy z tak krótkiej fryzury wyglądają koszmarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze dodam, że odrastają już nie takie grube i mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zdecydowałam, po latach zapuszczania włosów (w sumie nie wiem po co) zdecydowałam się na radyklane cięcie i grzywkę. Powiem wam, że czuję się znacznie lepiej, włosy są zdrowsze, gęstsze… lepiej wyglądają i jak czuję się tak jakoś „lekko”, więc nie żałuję. Wszyscy mówią że super wyglądam :D Ja myślę, że to też kwestia znalezienia dobrego fryzjera, który doradzi, powie co pasuje do typu urody i struktury włosa, poleci jak modelować i jakich kosmetyków używać. Ja byłam w Studio Tamka i teraz już zawsze będę tam chodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×