Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samochód za reklamę co sądzicie

Polecane posty

Gość gość

Macie jakieś propozycje, jeśli chodzi o samochód za reklamę? Słyszałam, że można podpisać umowę z firmą, która udostępnia samochód, nie pamiętam na jakich warunkach dokładnie. Nie jestem nawet pewna po jaką firmę warto sięgnąć. Co wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JankaWamka
Może autodofinansowanie.pl ? To jedyna oferta o jakiej słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, AUTO DOFINANSOWANIE jak najbardziej polecam! Jeżdżę w tym programie od 10 miesięcy. Wszystkie info są na stronie. Wzór umowy również. Wybierasz samochód, wyrabiasz miesięcznie wymaganą ilość kilometrów, dostajesz kasę z której spłacasz ratę za samochód. Nic nie dopłacasz! Dziewczyny, polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też polecam Ci autodofinansowanie.pl. Ja współpracuję z nimi dopiero od niedawna. O ofercie powiedziała mi moja przyjaciółka, która jeździ samochodem z ich reklamą już od ponad roku. Żadnych komplikacji, umowa nie jest jakoś bardzo wymagająca. Trzeba tylko pilnować terminów inspekcji. A jeśli chodzi o sam samochód to wybór jest tak duży, że na pewno każda z Was znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ze jak??? dostajesz za free auto na swoj uzytek i musisz tylko wyjezdzic odpowiednia ilosc km na miesiac?? na paliwo daja i nic nie musisz doplacac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na strone autodofinansowanie.pl. Tam wszystko jest wyjaśnione. Tak z grubsza- jeśli chcesz samochód i nie stać Cie żeby go kupić, bierzesz samochód z auto dofinansowania obklejony reklamą, wyrabiasz odpowiednią ilość kilometrów miesięcznie za co dostajesz od firmy pieniądze i pokrywasz z nich ratę kredytu. W zależności od auta możesz nie dopłacać nic, lub dopłacać niewiele. Świetna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaka rate kredytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak napisał gość wyżej, najlepiej wejdź na ich stronkę. Chodzi o ratę kredytu za samochód. Podpisujesz normalną umowę kredytową. W przypadku normalnego kupna samochodu w kredycie, ratę spłacasz sama, tutaj spłacasz ją z pieniędzy, które dostajesz od firmy za to, że jeździsz autem z reklamą. Moja przyjaciółka skończyła już spłacać i samochód jest jej. Proste. Kończysz spłacać kredyt-auto należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha rozumiem. Spojrze na ich strone jak bede w domu. A na paliwo tez daja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoć oszuści, a wszytkich którzy pisza na forach prawdziwe opinie o tej firmie zaraz banuja i pisza swoje, pochlebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszuści??? Ja spotkałam się w większości z pozytywnymi opiniami. Fakt, gdzieś tam trafiło się coś, że ktoś narzekał, ale myślę, że tak jest z każdą firmą. Nigdy nie jest tak, że wszyscy są zadowoleni. Ja mam w swoim bliskim otoczeniu przykłady współpracy z tą firmą i jest bardzo polecana, dlatego się zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fake, wszystkie zdjęcia w galerii na stronie to wizualizacje komputerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia Szparaga
Przykładowe reklamy a nie żaden "fake". Ja mam od Auto Dofinansowanie Forda Focusa z reklamą Warty. Jak jest jakiś niedowiarek to mogę nawet foto wysłać. Dziwna polska mentalność, doszukiwać się dziury w całym. Jak kogoś stać wydać 30-40 tyś i kupić sobie auto za gotówkę, ok, spoko, ale większości ludzi na to nie stać, i dofinansowanie to świetna sprawa. Jeśli jazda oklejonym samochodem komuś nie przeszkadza - to polecam. Innych minusów na chwilę obecną brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na grafice to akurat się nie znam, ale mogę później w wolnej chwili zrobić zdjęcie mojego auta i tu wkleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figielek128
Ja również mam samochód w auto dofinansowanie. Na początku było kilka małych problemów, ale wszystko udało się załatwić. Z pewnością mogę polecić auto dofinansowanie każdemu kogo normalnie nie stać na zakup samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, że nie żaden fake. Jestem partnerem programu auto dofinansowanie od prawie 2 lat. Polecam każdemu, bo to świetna sprawa. Warunki współpracy są korzystne, zasady jasne. No i mam samochód taki jaki zawsze chciałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawać foty mitomani z 1 postem na koncie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny sposób na reklamę...gratuluję pomysłowośc**Pytanie tylko czy to zgodne z regulaminem Kafe?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak jak mówiłam, wrzucę zdjęcie mojego samochodu, tylko nie wiem jak tu się dodaję zdjęcia. Ogarnę to w wolnej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsedrftghujkl
Naprawdę macie forumowiczów za takich debili? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feferfe
Jak się dodaje zdjęcia? Wrzuca się np na wrzutę i tutaj wkleja link. Ale o ile to nie problem, o tyle może nie ma prawdziwych samochodów do sfotografowania, tak jak prawdziwych ludzi do pisania opinii. Jak na razie widzę same teksty reklamowe. (Tak, chyba mają nas za debili.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, już wiem jak to zrobić i wrzuciłam zdjęcie wyżej. Nie wiem czy coś tutaj jest tekstem reklamowym, ja wyrażam swoją opinię. Jestem zadowolona, dlatego kiedy trafiłam na ten wątek postanowiłam polecić program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Policjant z KPP
kwiatek_ewa ( ilość tematów: 0, ilość postów: 12 ) ulala1 ( ilość tematów: 0, ilość postów: 15 ) Konto założyć to żaden problem, wpisywać się na pomarańczowo tym bardziej. Jak dla mnie to zwyczajni oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem żadnym oszustem i nie życzę sobie takich uwag pod moim adresem... tym bardziej, że moje intencje są zupełnie odwrotne. Ilość postów ma jakieś znaczenie? Fora czytam, rzadko się wypowiadam, ten wątek wpadł mi w oko, ponieważ korzystam z programu. A być wrogiem firmy lub też kimś z konkurencji i podać się za policjanta dla wzbudzenia większej wiarygodności to żaden problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×