Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LOLA98765

Rozmowy w toku o matkach swatających synów

Polecane posty

Gość LOLA98765

Oglądacie? Co za żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wiocha, dno co za tematy ta drzyzga porusza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLA98765
no porusza takie tematy na jakie jest popyt. ale jak sobie pomysle ze tacy faceci z takimi mamuskami za wsrod nas to mi sie rzygac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
raz na jakis czas wpadna mi w oczy rozmowy w toku. co za zenada... Juz od jakiegos czasu widze kogo drzyzga zaprasza, sama patologie ze slaska. No zal sluchac. Ogladalam o nastolatkach dresiarach, jedna matka uczyla zeby jak bije, nie bylo cyt. "swiadkow przeciwstawnych", jak sie okazuje jak byla mloda sama lala po mordach. No szok. Powinni wywalic to z tvnu z wielkim hukiem, nie wiem jak drzyzga sie nie wstydzi tego prowadzic, ja jak ogladam to czuje sie zazenowana. Musza chyba kupe kasy placic ludziom, ze tam ida i sie blaznia. I ta psycholog z otyloscia sepleniaca. Kiedys widzialam odcinek jak chciala zeby jedna laska nie bala sie pajakow, miala arachnofobie. I polozyla jej pajaka w jakims szklanym przezroczystym opakowaniu na udo. No k***a gdyby mi tak zrobila to bym jej chyba przywalila z liscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani psycholog otyła seplęniąca to porażka, bardzo lubię panią psycholog Żeromską, ostatnio jej niestety nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×