Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniaaa 78

moj maz daje prezenty i pieniadze swojej bylej zonie

Polecane posty

Gość goues
powiedz mężowi, żeby on przestał ułatwiać życie temu panu, który jest z jego byłą. Bo już każde draństwo powinno mieć granice a ta baba powinna się zdecydować z kogo w końcu doi. A z tamtym facetem nie dyskutuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchaj jakiemu szefowi co ty odp*****lasz?:(skontaktuj sie z jej obecnym mezem i powiedz mu o wszystkim wkurzy sie na pewno a nie szefowi czy h*j wie komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goues
pewnych rzeczy nie przeskoczysz, ale skoro on żyje przy tobie na jawie a ona jest dla niego jak ten sen złoty, to może dobrze facetem potrząsnąć. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
do tych, ktorzy uwazaja ze maz ma swoja kase, zona swoja.Tak, ale przypominam, ze mojemu mezowi nie podobalo sie ze kupilam drogie buty i drogi krem ( za moje wlasne pieniadze), nie lubi , gdy wspomagam czasem swoja mame ( powiedzial mi po co jej dajesz ? ona przeciez tego nie doceni! i inne aluzje, ze moja rodzina tylko czeka , az im co przysle, . gdyby nie moje pieniadze, to mieliby mnie gdzies itp....) on tez wspomaga swoja mame i brata. Ja nigdy tego nie skomentowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
ha ha,... jej szefowi pozalic sie nie na mojego meza, ale pokazac mu czym ona zajmuje sie w godzinach pracy... Ma on pewna firme, reklamuje sie na stronie internetowej , mozna wpisywac tam opinie i komentarze o ich pracy. Chetnie wpisalabym tam swoja opinie o niej i czym ona sie zajmuje w godzinach pracy. Boje sie jednak, ze pojde za to jeszcze siedziec :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jego pieniądze są tylko jego a twoje są wasze i ci k***** będzie nawet na buty wyliczał? Pi er dol dziada!!! Kopnij gnoja w zad, niech dalej sobie zonke sponsoruje ale bez ciebie. Co za zalosna c i o t a. I na fejsa wywal co tylko masz, to nie żadne zniesławienie tylko fakty o suce i rogaczu sponsorze. Odejdź póki nie macie dzieci, zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał z wielkim psem
Ja też nadal sponsoruje moją byłą żonę, co w tym dziwnego? Jestem jej coś winien i w moim interesie należy dotrzymać słowa. Obecna partnerka nie musi być informowana o tym, nic jej do moich zobowiązań, a zaczyna kłapać szczęką. Nic nie zwojuje, najwyżej kopa w 4 litery dostanie. Dla byłej żony mam szacunek choć rozstaliśmy się za wspólną zgodą -dzieci nie mamy, kochanków w tym czasie również. Teraz mam własna firmę,nieźle mi się wiedzie,spłaciłem mieszkanie w którym po rozwodzie mieszka była zona. Czy nie mam do tego prawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
Dark Dragon ;0 dziekuje za wypowiedz,...Coz sama pytam o rady tutaj , ale i tak wiem swoje lepiej i toleruje tylko te odpowiedzi w stylu Dark Dragona ;0;00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goues
już pomijam to, że jest nielojalny, choć to istotne. To jest poważna sprawa a kasowanie wiadomości i maili nic nie da, bo to można odzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo trzeba byc niezlym debilem aby sponsorowac byłe zony nawet jeżeli sa ok. Była żona to była i każda normalna kobieta kopnię cie w d**e i będzie miala racje a skoro twoja ex jest taka cudowna to by rozwodu nie było. Gdyby mój mąż dawąl takiej kase to bym w******** szybko z domu. Niektórzy faceci są p*****lnięci aż do tego stopnia ze baby obce sponsorowac, moze jej nowy gach kozysta z tej kasy...a z ciebie robia buraka bo i nim jesteś. żal, żal,żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goues
nie rób hucznych scen, bo tylko bedziesz do siebie czuła miesmak a jego to nie ruszy. Spokojnie na zimno z nim porozmawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dla ścisłości jestem facetem i jestem zdania że to co twój od ********la jest chore!! Jeszcze ma pretensje coś ty narobiła? Żadnej godności cham nie ma! Kopa w d**e to się nauczy. Jak szczy za byłą to niech nie rani drugiej i nie traktuje jak zapchajdziury-antidotum na pierwszą którą sponsoruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam takie wrażenie, że twój mąż jest z tobą od tak tylko aby mieć kogoś, szkoda mi ciebie ale żaden normalny facet tak nie postępuje. Ma ciebie jesteś jego kobieta to powinien cię szanować a on totalnie cię olewa. Ja chyba bym zrobiła takiemu terapię szokową i dała ultimatum albo razem albo osobno. Nie godziła bym się na coś takiego. On cie nie szanuje a swoja ex jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry że tak wulgarnie ale nóż się w kieszeni otwiera jak to czytam, a ty jeszcze próbujesz jakiejś winy w sobie szukać by go jakoś usprawiedliwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goues
jesteś w szoku i trudno ci wy yślić jak z nim porozmawiać, ale tu dostałaś proste rady. Nie toleruj tego, mówię ci (choć nie mam interesu, bo jak taki pójdzie w świat od ciebie to można go tfu odpukać spotkać na swojej drodze). Czas spać...rany zarwałam noc :( doranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
najbardziej mnie boli wlasnie ta straszna glupota mojego meza... brakuje az mi slow na to wszystko, by to wyrazic jak sie czuje...nie wiem jaki jest jej maz, bardzo sie zdenerwowal , gdy mu napisalam o jego dziecku, ( jego zona powiedziala mojemu mezowi, ze zaluje, ze wyszla za maz za swojego drugiego meza, bo ma dziecko) Takze moj maz mi powiedzial, ze jak jezdzil do niej z pieniedzmi, to jej maz patrzyl sie zawsze przez okno. O to bardzo jej maz tez sie zdenerwowal, az zaczal mnie wyzywac, ze ja klamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
jestem na telefonie z kolezanka, napisze pozniej tutaj, bo nie moge sie skoncentrowac w pisaniu i czytaniu waszych wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety oni maja się ku sobie i nic nie poradzisz. Daj facetowi ultimatum i będziesz wiedziała na czym stoisz albo powiedz mu, że tez jesteś w ciąży i tyle niech ma terapie szokową. Powiesz później, że to był fałszywy alarm a zobaczysz czy się przejmie i jaka będzie jego reakcja. Ja bym użyła takiej samej broni a nawet gorszej. A u mnie w domu postępowanie twojego męża by nie przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żal mi cię dziewczyno ale otrzasnij się, absolutnie nie wmawiaj sobie że jest dobry bo nie jest. Dasz sobie radę i znajdziesz jeszcze może wartościowego faceta który nie będzie się tobą nieskutecznie leczył i nie będzie bawił się w sponsoring byłych. To ty masz sobie od buzi odejmować żeby on mógł tej qrwie prezenty robić tak? Nie no ja bym na twoim miejscu skrupułów nie miał a tym bardziej poczucia winy, które on ci jeszcze usiłuje wpoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie jak mówi gość powyżej ja tez bym skrupułów nie miała i dała bym mu popalić. Dała bym mu dobra lekcje i też bym go wkręcała. Taki facet to dno niestety żal mi ciebie. Pisz jak c****szło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, rozumiem w****ienie i ekscytacje tym co sie dzieje u Ciebie teraz, ale ponizanie sie? Zakladanie falszyego konta,zeby opisac kazdemu sytuacje? Zeby jej napluc w interes? Ty SOBIE w interes plujesz...Troche godnosci,bo zachowujesz sie tak,ze az przykro patrzec, bo w****ienie ci klapki na oczy zalozylo...rozumiem zemste, ale Z KLASA. DO JAKIEGO SZEFA?!?! P********ILO CIE DOSZCZETNIE? CHCESZ WYJSC NA P*****LNIETA SZAJBUSKE? Bo jesli tak zrobisz, to nie na nich beda sie krzywo patrzec,tylko na Ciebie, ze jestes paranoiczka i wciagasz wszystkich w swoje problemy. Opanuj sie, ludzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcialam stracic prawdziwego konta na facebook, wiec musialam zalozyc falszywe. Do jej meza pisalam z mojego ...Falszywe zawiesili mi na jakis czas. Nie dlatego, ze ktos mnie zglosil, czy tez wyslalam zbyt duzo zaproszen. Otoz, na tym drugim koncie troche przedobrzylam i zmienilam sobie nazwisko po raz drugi na inne. Facebook zazadal dowodu ze zdjeciem lub rozpoznania moich znajomych ze zdjec... mialam ich juz sporo. Za pierwszym razem braklo mi czasu. Musialam rozpoznawac ich po raz drugi. Udalo mi sie , zgadywalam kto jest kim. Bylo to trudne, bo to nie byly tylko twarze, ale tez zdjecia jedzenia, choinki czy tez paznokci. Do wyboru mialam 5 odpowiedzi...dziekuje Wam serdecznie za czas poswiecony na pisanie odpowiedzi... Zastanawia mnie tylko, czy na podstawie tego, ze on ja utrzymywal , moge wystapic o rozwod z jego winy? Chcialabym tez ja powolac na swiadka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam rozwodnika. jakbym sie dowiedziala,ze on daje kase, nasza kase!!! swojej ex, to bym odeszla. bez dwoch zdan. tobie nie pozwala kupic butow, za ciezko zarobione pieniadze, a jej daje?o nie nie nie. nie ma tak latwo. nie daj sie autorko. mysle, ze ten facet jego ex, wie o wszytskim. wyciagali z niego kase. proste. powiedz dosc. szanuj siebie przede wszytskim. ja bym odeszla, tak mi sie wydaje. nie ma w moim zyciu miejsca jeszcze dla ex zony meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko, dziewczyno masz nieciekawą sytuację z mężem, ale żeby do jej znajomych na facebooku pisać takie rzeczy? Gdybym ja dostała taką wiadomość szkalującą kogoś z moich znajomych, to raczej o osobie, która ją wysłała pomyślałabym, że ma coś nie tak pod sufitem i do obcych ludzi wypisuje. Niestety Twój mąż musi coś czuć do byłej, skoro jej pomaga. To na nim powinnaś się skupić i z nim porozmawiać, czy chce dalej utrzymywać byłą żonę czy budować nową rodzinę z Tobą. Ja bym się wkurzyła za same częste kontakty z eks (jeżeli nie mieliby razem dzieci oczywiście) a dawanie kasy to już przegięcie. Tutaj winny jest Twój mąż, to on Cię oszukuje, gdyby nie chciał jej pomagać to choćby ona przyszła na kolanach, albo goła przed nim stanęła, to pogoniłby ją na cztery wiatry. Dlatego z mężem porozmawiaj i nie wypisuj do jej znajomych, szefa itd. bo tylko z siebie robisz wariatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
nie jestem mu tego w stanie zapomniec, ani wybaczyc...tak, musze odejsc... Jedna osoba powyzej napisala o zemscie z klasa. Niech mi jeszcze podpowie co to znaczy, bo nie mam zielonego pojecia jak to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
ale ja nie jestem w stanie nad tym zapanowac i nic mnie nie obchodzi co sobie pomysla o mnie jej znajomi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
jego jest strasznie wstyd przed nia i jej mezem. Dobrze tak c*****i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i myślę, że dawanie komuś pieniędzy to nie jest powód do orzeczenia rozwodu z jego winy, nawet jeżeli te pieniądze dawał byłej żonie. Poza tym chcesz ją wezwać na świadka i co myślisz, że się przyzna, powie, że raz wzięła lub dwa, bo była w trudnej sytuacji, że twój mąż sam zaproponował, albo, że pożyczyła i odda. Ja bym tak powiedziała, na pewno ona nie będzie zeznawała na Twoją korzyść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×