Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kulturaprzedewszystkim

Najobrzydliwsza rzecz jaką zrobiliście w życiu Ja zacznę

Polecane posty

Gość kulturaprzedewszystkim

Do tej pory mam wyrzuty sumienia, To było okropne!:) Chyba nikt by nie posądził mnie o zrobienie czegoś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza m
No dawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja usunelam ciaze, tabletkami wczesniporonnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pomalowalam lakierem kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturaprzedewszystkim
Jeśli coś jecie albo pijecie to przestańcie. To było na wycieczce szkolnej w liceum. Pojechaliśmy w góry do małego schroniska. Łazienki były wspólne. Na dole znajdowały się dwie toalety i czasem nie działała w nich woda. Pewnego dnia już nie mogłam wytrzymac i się załatwiłam do jednej (to drugie:)). Ku mej rozpaczy nie działała spłuczka!!! Nie wiedziałam co zrobic. Ręce mi się trzęsły ze stresu, cała się zrobiłam czerwona. Najpierw położyłam na to papier toaletowy ale idąc do pokoju tknęło mnie sumienie. W tym schronisku było kilka osób na krzyż. Z obsługą mieliśmy świetne relacje więc ktoś by musiał to po mnie sprzątac. Wróciłam i zawinęłam tę kupę w papier toaletowy i wywaliłam do kosza obok! Masakra. Horrror. 2 sytuacja - spłuczka nie działała u koleżanki Postąpiłam podobnie. Kupę zawinęłam w papier, worek i włożyłam do paczki po czipsach Cheetosach keczuppwych (pamietam jak dzis) i w ogóle zapakowałam do torebki i wywaliłam poza domem. MASAKRA Nikt o tym nie wie. Ile ja się stresu przy tym najadłam. Nie mówiąc już o tym, że przenosiłam g***o rękami!!! Nikt by mnie nie posądził o coś takeigo. Na codzień wręcz do przesady dbam i higienę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usunelam ciaze 5 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturaprzedewszystkim
Mówicie prawdę z tymi ciążami? Jak to zrobiłyście? Nie chodzi mi o tabletki wczesnoporonne. Kiedyś jak kolezanka kolezanki była w potrzebie to zabieg kosztował 48 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ani razu bo nigdy nie byłam w ciąży. Za to ty jesteś zabójczynią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od tych 5 aborcji robilam tak, ze 2 razy tabletkami, 2 razy normalnie chirurgicznie, a raz zaczelam samoistnie krwawic i bylam czyszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strazsne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturaprzedewszystkim
Ale chirurgicznie to jak? Jak tamta dziewczyna szukała jakiejkolwiek możliwości to jedyna była za 48 tysięcy złotych, zabieg na Słowacji. Nie wiem jak się potoczyły jej losy ale chyba przyznała sie matce lekarce. Może ona coś zdziałała ale nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przespalam sie z mezem kolezanki nie mam wyrzutow sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczelam sypiac z mezczyznami za pieniadze w wieku 17 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę i myślę
ja robie obrzydliwe rzeczy cały czas i nie mogę przestać.. manipuluję ludźmi, którzy mi ufają... kłamię jak z nut itp. Kiedyś starałam się z tym walczyć, ale już sił brak. kiedyś naplułam komuś do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza m
A ja cos z kupa :O Akurat w ten dzien robilam sobie lewatywe,no ale spluczka nie dzialala,wiec musialam pobiec po schodach na dol do drugiej lazienki...Juz chwycilam za klamke i nie wytrzymalam..w tym momencie wszystko wylalo sie ze mnie z wielkim pluskiem i najgorsze ,ze pol sciany bylo up********e,przed oczami naszej sprzataczki(rodzicow nie bylo) ...ale masakra,potem musialam to sprzatac,czerwona jak burak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam loda chłopakowi, skończył w moich ustach i zaraz po tym przelizałam się ze znajomym,którego nie lubię :D Zjarałam się i zsikałam w spodnie na ulicy, dostałam miesiączki jak przysnęłam u kumpla i up*********m mu kanapę oraz swoją sukienkę, kiedyś też obrzygałam kolegę. Więcej obrzydliwych rzeczy nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już kojarzę. Ta mysza m jest z Sosnowca, prowadzi bloga modowego czy coś w tym rodzaju i często ma coś z kupą. We łbie też samo goowno zamiast mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzygalam nieznajomego w metrze po imprezue :/:/:/:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kiedys na koloniach dostalam biegunki i nie wytrzymalam bylismy na spacerze i narobilam w spodnie lecialam jak glupia do lazienki nigdy tego nie zapomne spodnie jechaly a ja wlozylam je do worka i do walizki ale i tak bylo czuc ten odor nikt nie wiedziAL Co tak smierdzi :) straszne przezycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaa wysmarowalam kota jogurtem zabilam zabę potknelam sie o kupe nie zauwazylam jak ptak nasral mi na kurtke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomniało mi się,że jak byłam dzieckiem,to nawrzucałam sąsiadom przez okno psich kup do mieszkania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha ja weszlam do kolezanki do domu w obsranych butach i podobno zostawilam pelno gowna na wycieraczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja o******ełam dwom kolesiom za kaskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a obciśg mam OK, a jestem ieszcze dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kiedys jadlam loda na miescie i ptak w tym czasie na mojego loda narobil i ja to polizalam zorietowalam sie dopiero po czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wziełam z d**y do ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie wiedziałam jak się robi loda, wszystko połknęłam a to był tylko koleś z jednego bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×