Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez 1

czy bezpłodne kobiety powinny łączyć się z bezpłodnymi chłopakami

Polecane posty

Gość bez 1

Zastanawiam się nad tym pytaniem bo takie osoby mogą stworzyć wspaniałą rodzinę z adoptowanymi dziećmi.Sama jestem osobą która nie może mieć dzieci w przeciwieństwie do mego męża i to już jest problem on nie jest przekonany do adopcji dzieci . A ja nie chce go zmuszać bo przecież on może mieć dzieci. I coraz bardziej przekonuję się że jeśli wiedziałabym przed ślubem że los sprawi że nie będę mogła zastać mamą to szukała bym sobie chłopaka który tez nie może mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sama sobie adoptuj brudasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślisz ze ten co nie może mieć dzieci zaadoptowal by bachora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jak jesteś bezpłodna, zrób to samo co moja bezpłodna żona, znajdź sobie chłopa co ma już dzieci, najlepiej wdowca. Ja miałem malutkie dzieci, wychowała je i jest teraz dla nich matką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez1
Jestem szokowana waszymi wypowiedziami czy wy tez macie brudasa albo bachora . Ludzie czytacie to co piszecie każda wasza wypowiedz świadczy o waszym poziomie inteligencji i dojrzałości. czytajcie i uczcie się bo o takie wypowiedzi chodzi na tym forum ! "a może jak jesteś bezpłodna, zrób to samo co moja bezpłodna żona, znajdź sobie chłopa co ma już dzieci, najlepiej wdowca. Ja miałem malutkie dzieci, wychowała je i jest teraz dla nich matką..." dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×