Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozwód po zdradzie żony

Polecane posty

Gość gość

Witam! Wiem, że to babskie forum, ale może panowie też tu zaglądają, albo Panie, które zdradziły i mąż nie odpuścił. Przyłapałem żonę na zdradzie, dla mnie to definitywny koniec, bo dla mnie zdrada w każdej formie to rzecz niewybaczalna. Kilka lat razem, dzieci brak. Tylko nie piszcie, że czegoś jej brakowało. Zależy mi na opiniach tych, którzy to przeszli /kobiet, które zdradziły i mężczyzn, którzy zostali zdradzeni/. Jak później potoczyło się ich życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaraj sie do sprawy rozwodowej ochlonac. Ja chcialem jak najszybciej i praktycznie zgarnela wszystko. Do sprawy trzeba sie dobrze przygotowac - teraz (po 3 latach) zaluje ale wtedy chcialem jak najszybciej miec wszystko po za soba. Stosunek do kobiet - instrumentalny - tylko jako partner do seksu. Juz nigdy nie uwierze ze kobieta potrafi kochac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zostałem zdradzony...po 15 latach małżeństwa, 2 dzieci. Żona sama się przyznała, przebaczyłem i tak trwamy razem już 24 lata. W międzyczasie urodziła nam sie córeczka. Jeden głupi - choć bolesny błąd - nie powinien rujnować całego wspólnego życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już ochłonąłem i przemyślałem. Tylko zima kalkulacja. Tak, ale to nie mój błąd. Za wszystko trzeba w życiu płacić. Ona oczywiście twierdzi, że to nic nie znaczy, ale gdybym jej nie przyłapał to zabawa by trwała w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, chłopie, żyli długo i szcześliwie. Będziesz pisał książkę, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, u Drzyzgi występował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autora a żona chce rozwodu? pytam, bo to ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatrgo podkreslam, przygotuj sie dobrze. adwokat najlepiej kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce i twierdzi, że mnie kocha i nie miało to znaczenia. Ale mnie to już mało interesuje. ŻE niby kobieta wyczai, co druga kobieta knuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli żona nie chce rozwodu i twierdzi, że dalej cie kocha, to ja nie wiem dlaczego cię zdradziła. odnoszę wrażenie, że coś kręci ta twoja żona,chyba ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na rozprawie kobieta adwokat nie ma skropulow, wyciagnie najwieksze brudy a facet zasady "nie wypada, nie etyczne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze. A czy ty się zastanawiałeś czy przypadkiem nie przyczyniłeś się do tej zdrady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, popchnąłem kochasia, a on przypadkiem trafił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby autor się przyczynił do zdrady, to jego żona nie chcialaby z nim już być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku, ale o jakie opinie ci chodzi? Oczekujesz historyjek z życia zdradzonych/zdradzających?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to je ja
mnie maz zdradzal,przez trzy lata probowalam ze wzgledu na dzieci zyc z nim nadal,juz nie wierze zadnemu facetowi,nie zaufam...trudno tak zyc ale nic na to nie poradze,nie zaufam nie potrafie,doszlo juz nawet do tego ze jak facet wydaje sie szczery to szukam dziury w calym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki Czy rozmawiając z ofiarą g****u zadałbyś jej pytanie: pomyślmy, a może ty w jakiś sposób sprowokowałaś tego g****iciela...? Nie przekraczajmy granic absurdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zdradzie ulozylam sobie normalne zycie, jednak teraz juz nie mam takiego zaufania do drugiej osoby..... chociaz wiem ze mowi mi wszystko i nie ma czasu na zdrade a nawet mozliwosci... oczywiscie nie daje po sobie oznac ze to zaufanie jest ograniczone ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, historyjek, ze szczególnym naciskiem na zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego kolegę zdradziła żona, rozwiedli się, ona ma drugą żonę, a ona drugiego męża. Fajna historyjka? Lepiej się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uznajac nawet czesciowa wine za zdrade autora tego topiku .... czy kobieta powinna zdradzac jezeli jej zle w zwiazku ? Mysle ..ze nie! Powinna porozmawiac i zakonczyc zwiazek a nie ranic 2ga osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"On ma drugą żonę" oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mi Autorze, czy osadzilbys mnie gdybym zdradzila meza, ktory krotko po slubie przestal sie mna interesowac, zyjemy jak brat z siostra, nie jest zainteresowany seksem a jak do czegos dochodzi to gra wstepna trwa 2 minuty a seks gora minute. Tweirdzi ze mnie kocha, itd. Na codzien jest ok, ale uwazam ze nie liczenie sie z moimi potrzebami to egoizm. Mam sie masturbowac bo maz ma mnie w doopie? Jak trafi mi sie fajny facet to nie wiem co z tego wyniknie. Ale to ON mnie odsunal od siebie. Rozmowy, prosby o teraoie, placz, wymowki nie skutkuja. Po c bral slub zeby mi odciac droge do pelni w zwiazku z innym? Przestalam sie podobac? Moze. Ale wtedy niech mi to powie w twarz zebym sie nie ludzila ze moze sie ulozy. Nie chce mnie to co ja mam zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta lat 31
jakie to wszystko jest podłe głupie kobiety zdradzają, za nic mają przysięgi i szacunek do meza, ale męza mają, a jak kobieta jest dobra, to nikt jej nei chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta lat 31
jak ci z męzem źle, to odejdź od niego, a nie o zdradzaniu już myślisz i jeszcze oczekujesz poklasku. żenujące to jest. ludzie chyba już naprawdę zdurnieli do reszty. powiedz, dlaczego nie odejdziesz od męża skoro seks jest dla ciebie tak ważny. dlaczego bardziej boisz się rozwodu niż utraty szacunku do siebie... no chyba że sama siebie nie szanujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze sznowaleś swoją żonę, przynosiles wyplatę do domu, nie uciekaleś z domu nocami albo jeszcze lepiej na całe tygodnie, czy miesiące a biedna zona nie widziła gdzie jesteś i z dzieckiem na ręku siedziala i plakala albo szukala cie gdzie tylko mogla? jesli tak to jesteś niewinny, a jeśli nie to sam sobie zaslużyleś na tę zdradę, a żona glupia, że dalej chce być z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta lat 31
Autorze, takie historyjki nic Ci nei dadzą. Każdy bierze odpowiedzialnosc za swoje zycie. jeden stanie się oziębły i podejrzliwy i sam zamknie sobie drogę do szczęścia, bo w każdym będzie widział zdradzacza, a inny zostawi pzreszłosć za sobą, podziękuje byłej za parę lat wspólnego życia i z podniesionym czołem zamknie za sobą przeszłosć i zacznie budować swoją przyszłosć. Życzę C***owodzenia. nie zamykaj sie na świat, jesli nei chcesz, zeby świat zamknął się na Ciebie, bo potem cięzko wrócić do normalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaniedbywałem jej. Traktowałem jak księżniczkę. W ogień bym poszedł. To ona mnie olała.Symptomy standardowe - telefon przy d***e, rozmowy nie wiadomo z kim, gg do późnej nocy, załamka w sypialni. Ani słowa o tym, że coś jej nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×