Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Little M

Dlaczego większośc facetów to świnie

Polecane posty

Gość Little M

Dlaczego wszyscy faceci są tacy podli i nieodpowiedzialni? Dlaczego wydaje im się, że obowiązkiem kobiety jest dbanie o związek? Dlaczego to my mamy podkręcać temperaturę? I wreszcie dlaczego to my mamy o Was walczyć? Od pół roku jestem mamą. Mój facet od początku naszego związku był dużym dzieckiem, na początku to było fajne, ale z czasem zaczęło mi przeszkadzać. Kiedy zaszłam w ciążę myślałam, że wreszcie wszystko się zmieni. On opiekował się mną w ciąży, był przy porodzie, myślałam, że mogę na niego liczyć. Ale po porodzie kompletnie mu odbiło. On myśli tylko o przyjemnościach i rozrywkach! Przez jego nieróbstwo straciliśmy mieszkanie, ja wylądowałam u rodziców, a on wrócił do rodzinnego miasta. Zamiast wziąć się w garść i zrobić coś by jak najszybciej wrócić, to zaczął łazić na imprezy. W ciągu dnia dzwoni, pisze, interesuje się dzieckiem, ale jak tylko przyjdzie wieczór zmienia się o 180 stopni. Robi mi wyrzuty i dziwi się, że mam do niego pretensje, że bawi się zamiast naprawić sytuacje w jakiej się znaleźliśmy. Jestem wściekła! Czy wszyscy faceci są tacy porąbani? Jestem samotna. Brakuję mi oparcia i bliskości. Przepraszam musiałam to z siebie wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałaś że na początku związku był dużym dzieckiem, a Ty, jeszcze większym skoro myślałaś że dokona się cud, i po spłodzeniu dziecka, on nagle dojrzeje. Teraz masz dwoje dzieci. Jeżeli chłopak sam od siebie nie chce dojrzeć, to możesz mu "matkować" na wieki wieków a on i tak niedojrzeje i niedorośnie do roli ojca. Możesz mu podrzucić WASZE dziecko i sama wyjść z koleżankami. Gdy się zdziwi, to mu powiedz że Ty też potrzebujesz odciążenia. I trzymaj się tego. P.S. Proszę, nie ubliżaj świniom. To są bardzo mądre zwierzęta i czyste, pomimo stereotypów jakie im się przypisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka samcza natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo Tobie zależy a jemu nie nie rozciągałbym tego na "wszystkich"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Little M
brokeninside87 - nie masz pojęcia o czym mówisz, ale jak chcesz to go sobie weź, szybko się rozmyślisz może i jestem głupia, ale do końca liczyłam na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet to świnia lalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Little M
nie rozkraczyłam to po pierwsze, po drugie nie z byle kim, jestem z tym chłopakiem od 6 lat, a decyzja o dziecku pojawiła się po dłuższym czasie i po 3-letniej terapii hormonalnej, która miała mi pomóc w zajściu w ciąże większość facetów nie ma pojęcia jak ważne dla kobiety jest posiadanie własnego potomstwa, ja 3 lata żyłam z "wyrokiem", że być może nigdy nie będę matką, więc decyzji o dziecku nie żałuję, udało się i urodziłam zdrowe i śliczne Maleństwo żaden ograniczony facet, który uderza z takim tekstem do kobiety nie wie co gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na twoim miejscu dalabym mu warunek ...albo sie zmienia ...albo nie .... Jezeli postanowi dalej zyc sobie na luzie to uloz sobie zycie ale nie z nim Ja tez mam faceta po czesci dziecinnego ....ale plus w tym ...ze u niego wszystko musi miec swoje miejsce ..pierwsze praca, rachunki, oszczednosc a pozniej zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam ...ze tego wszystkiego nauczyl sie odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że twój wybraniec nie jest ograniczony. Idealny kandydat na ojca! Chciałaś bachory, to sobie je miej. Tylko proszę, niech na nie ewentualnie płaci ten, który je spłodził. Nie przerzucaj utrzymywania owoców swojego szału macicy i zwierzęcych instynktów rozpłodu na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Little M
to gratuluję, że Twój facet zachował resztki mózgu i zdrowego rozsądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Little M
A na kogo ja niby według Ciebie przerzucam taką odpowiedzialność? Nie jestem pustą idiotką, która nie wie z czym wiąże się macierzyństwo i odpowiedzialność za dziecko. Współczuję Ci... Masz ewidentnie jakiś kompleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam kompleksów. Wątpię natomiast, że facet przez którego straciliście mieszkanie zarobi na utrzymanie potomstwa. To jak, kiedy ustawiasz się w kolejce do mopsu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
scott poniatowski to ktos nowy na forum ???? hmmm a tym cietym jezyczkiem kogos mi przypomina ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś była bardziej rozgarnięta, pomarańczo, kliknęłabyś na nick i zobaczyła liczbę postów. Więc jak? Jestem kimś nowym? Szybciej ty tutaj jesteś nowa. Zresztą, co to ma za znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz klikalam Poniatowski na nick poczekaj zaraz sie zaloguje hmmm watpie zebym byla tutaj nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Little M
Tu Cię zmartwię. Nie mam potrzeby ciągnięcia kasy z opieki społecznej. Tak się składa, że mam dobry zawód i całkiem niezłą pracę. Póki co jestem na urlopie macierzyńskim, po roku mogę spokojnie wrócić na dawne stanowisko... Stać mnie na dziecko. Zdziwiony? Typowy z Ciebie Polaczek, siedzisz pewnie na takim forum i szukasz tylko okazji by komuś dokopać. Brak satysfakcji z własnego życia doprowadza do takich patologicznych zachowań. Naprawdę współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jego foty były tu niedawno pokazywane nieciekawy gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie chodzi o jego foty tylko o sposob traktowania innych dziewczyna popelnila blad w zyciu ale kto ich nie ma na swoim koncie zyciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Typowy z Ciebie Polaczek, siedzisz pewnie na takim forum i szukasz tylko okazji by komuś dokopać. Brak satysfakcji z własnego życia doprowadza do takich patologicznych zachowań. Naprawdę współczuję. " Cóż za domorosła psychoanalityczka się znalazła. :D Tak wszystkich potrafisz rozgryźć, to trzeba było sobie swojego fagasa prześwietlić zanim zaciążyłaś z byle kim. Do twojej wiadomośc****olaczka to sobie w swojej rodzinie szukaj, tępa dziecioróbko. Moje życie jest bardzo satysfakcjonujące i nie masz czego współczuć. Wchodzę tutaj by pośmiać się z takich niedojrzałych emocjonalnie goowienek twojego pokroju. Jednak jeżeli już masz komuś współczuć, to swoim bękartom, które prawdopodobnie wychowają się bez ojca. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Little M
Nie przejmuję się takimi wypowiedziami. Zakompleksiony facet widzi w samotnie wychowujących matkach wyłącznie puszczalskie i pijawki, które żerują na państwie i podatnikach. Pan zapomniał chyba, że te kobiety same sobie tych dzieci nie zrobiły i że różne są powody dla których są same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Little M
No właśnie sam sobie zaprzeczyłeś. Poza tym człowieku ja Cię nie obrażam więc i Ty się hamuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zakompleksiony facet" Lepszy zakompleksiony facet, niż baba z pretensjami do całego świata, bo dostała szału macicy i instynktu macierzyńskiego i musiała go zrealizować z byle kim. "Pan zapomniał chyba, że te kobiety same sobie tych dzieci nie zrobiły i że różne są powody dla których są same. " Tak, zasadniczo z powodu swojej nieodpowiedzialności i braku dojrzałości. Niczym nie różnisz się od swojego partnera. On myśli tylko o imprezach, a ty tylko o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Little M
Jeśli nie wiesz o czym piszesz, to zamilcz bo się ośmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×