Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie daje rady ze swoim dzieckiem

Polecane posty

Gość gość

Ma 5 lat corka i mam jej dosc. Jeste nie grzeczna nie slucha sie. Kary nie pomagaja. Bo na2 dzien robi to samo. Psychicznie wysiadam. Nerwy mi puszczaja, i krzycze na nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rockerka
Nerwy to akurat chyba najgorszy doradca. Niestety jest tak, że nie ma niegrzecznych dzieci tak dla zasady. Jest zachowanie skądś się musi brać. Proponuje iść do psychologa, który porozmawia z dzieckiem i z Tobą i pomoże wypracować jakiś system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgdgdf
Rozmawiaj i tłumacz, mów o swoich emocjach i pytaj o jej. U nas to wychodzi, choć córka ma cztery lata więc może przestanie za jakiś czas. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Julci 6 tyg
mam to samo z 5 letnim synem pyskuje i zadnej kary sie nie boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczyna cos rozumiec. bo widzi po mnie ze jest zachowanie powoduje ze jestem smutna. przeskrobie cos, podchodzi do mnie i mowi." mamusi juz bede grzeczna, niechce zebys byla smutna prezemnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Julci 6 tyg
mi to sie wydaje ze dzieciaki przechodza bunt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzykiem nic nie zalatwisz chociaz to juz chyba sama zauwazylas... Dziecko po prostu chce wiecej uwagi czytaj ksiazki z nia maluj i tlumacz ze takie zachowanie jest nie ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rano tak samo. codziennie problem z ubieraniem sie i wyjsciem do przedszkola. Tlumacze ze jak wstanie, trzeba zrobic siku, umyc buzke i zabki. Ona nie chce siku, nie bedzie myla zebow. Poloze jej na lozko ubrania , zeby sie ubierala. To bajke oglada. Juz jestesmy gotowe do wyjscia a ona cos co chwile wymysla, a to chce inne buty, a o siku nie zrobila i nie wytrzyma. Nie chce rozwej gumki tylko zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to bajkę ogląda?? Pozwalasz dzieciorowi rządzić w swoim domu i swoim życiem? jak możesz pozwolić na włączanie telewizora bez pozwolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Julci 6 tyg
u nas z wyjsciem do przedszkola nie ma problemu chociaz nie chetne chodzi ale jak jest w domu to wszedzie go pelno wiem ze potrzebuje mojej uwagi i poswiecam mu swoj czas jesli go mam mam 6 tyg corke i syna rok i cztery miesiace wiec czasem trudno wszystko pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo reczy razem robomy ale wiadomo w tyg. tego czasu jest malo. wiecej w wekeendy. razem sprzatamy. ja u siebie w ppokoju, ona u siebie, odkurza bo lubi, wyciera kurze. sama sie garnie do pomagania, pomoze ubrania wrzucic do pralki. razem obiad gotujemy. i tez sie bawimy. ostatnio snieg padal chyba w niedziele. mamo idziemy na dwor. wtedy szybko sie ubrala. wyszlysmy na dwor. 1 po 5 minutach chce do domu, bo jej zimno, siku sie chce. np. jestem sama z corka w domu, musze isc do sklepu jak nie chce isc to probelm. ona nie idzie, nie chce sie ubrac. a jak juz nawet pojdziemy to wymysla. ze ja noga boli, ze jest glodna, ze chce kkupe siku. jak reagowac w takich sytuacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rano jak wstanie przychodzi do nas do pokoju.Meza nie ma bo o 7 wychodzi do pracy. Zwykle corka sie budzi. Wskakuje mi do lozka. I tak chwile lezymy. dAJE SIE Ciuchy do ubrania i ma sie ubrac. bierze pilota a jak schowal to w telewizor sama wlacza i wracam a ona chowa sie pod koldra i oczywiscie jest nie ubrana. Ja wtedy wylaczam tv. i sie jaze ubierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u ciebie jest taki problem ze pewnie nie ma rodzentwa u mnie byl za duzy odstep czasu miedzy dziecmi i syn taraz nie potrafi sie odnalezc w tej sytuacji ze nie wszystko jest dla niego momentami jest upierdliwy u mnie problemem jest to ze pyskuje momentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dp przdszkola normalnie sie ubiera a jak zaczyna robic jakies problemy to mowie ze juz nie chce z nim rozmawiac i zeby sie do mnie nie odzywal to on wtedy mowi ze juz normalnie sie ubierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak robie. jak corka jest nie grzeczna,to mowie ze nie bede z nia rozmawiala. ona widzi po mnie ze cos jest nie tak i robi to co prosilam. a ostatnia byla niegrzeczna , cos zrobila nie pamietam juz cos. I poszla do swojego pokoju, plakala i slyszalam jak mowi do siebie. Cos takiego jakby byla zla sama na siebie ze jest niegrzeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawialam sie czy nie pojsc z nim do psychologa ale maz stwierdzil ze jest rozpieszczony i musi teraz z tego wyrosnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w przedszkolu jest grzeczny jak aniolek wiec jakby bylo cos nie tak to i w przedszkolu byl by niegrzeczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×