Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki prezent dla chlopaka na 27 urodziny

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem co kupic mojemu chlopakowi na 27 urodziny. Jestesmy ze soba 1,5 roku. Prosze o jakies propozycje. Szukam czegos do 150 moze 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werol1989
Może jakieś fajne etui na telefon? Z wyszytym motywem ulubionym albo jakimś cytatem? Można takie zaprojektować w mysh collection. Jeśli masz jakieś fajne wspólne zdjęcie to możesz dać jako podszewkę-myślę, że pomysł fajny i na pewno będzie wiedział, że pomyślałaś nad czymś bardziej niebanalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym się on interesuje? Może motoryzacją? Jeżeli tak, to kup mu jakiś prezent motoryzacyjny z jakiejś stronki oferującej przeżycia, typu superprezenty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ma jakieś hobby to można mu kupić coś praktycznego co mu się przyda, innym pomysłem może być np portfel, skórzany pasek, zegarek lub jakiś fajny gadżet. Z pewnością znajdziesz coś ciekawego na fajnej porównywarce cen cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za taką kwotę nie kupisz zbyt wiele, natomiast pomyślałabym o jakimś dobrym piwie lub winie w tych granicach cenowych. Zapraszam na stronę http://www.alkowiki.pl/, znajdziesz tam recenzje świetnych alkoholi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaxek
może jakieś fajne słuchawki? w teletorium mają sporo modeli a za 200 już się całkiem spoko kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co musisz sobie po pierwsze zdać sprawę, ze kazdy facet ma coś z dziecka.. ma swoje marzenia etc ja swjemu to mysle budzik kupić? Mój maż jest maniakiem Star Wars, wlasnie taki fajny budzik znalażłam wwww.dystryktzero.pl/ i kupie go chyba pod choinkę. Mam nadziej ze bedzie zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może okulary sportowe lub gogle narciarskie jeżeli jest aktywny podczas zimy? To wg mnie bardzo dobra opcja, a ciekawe promocje są teraz na stronie Shop4Active.pl warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinkaminka
Mój facet ucieszył się z kultowego swetra z gruchą z filmu chłopaki nie płaczą, kupiłam mu na allegro i był zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy prezent to prezent po prostu praktyczny, taki, który będzie z chęcią wykorzystywać przez lata. Myślałaś o czymś do ubrania? Z doświadczenia wiemy, że mężczyźni są bardzo zadowoleni z ubraniowych prezentów (wiadomo jak sami sobie chętnie robią takie zakupy...) :)) I jeżeli poszukujesz fajnego sklepu to polecimy się bez zbędnej bawełny. Bo jakość mężczyźni doceniają, design mamy zawsze w najnowszych trendach, ceny rozsądne(!)... Warto do nas zajrzeć choćby na rozeznanie. --> www.Ombre.pl A w przypadku jakichkolwiek pytań czy rad, zapraszamy do kontaktu z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki budżet? Na 27 urodziny to pewnie ma już auto Jeśłi tak można mu fajny zestaw skomponować stąd total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna. html , np. płyn do mycia szyb i srdodek do pielęgnacji wnętrza. To jest fajny sklep, bardzo dobrze wyposażony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście wszystko zależy od budżetu jakim dysponujesz1 Mój chłopak ostatnio stał się szczęśliwym posiadaczem gry na PC, np. taką ostatnio mu kupiłam, http://konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudel ... 5.html jest to gra oparta o licencję Rajdowych Mistrzostw Świata więc daje dużo frajdy ! Bardzo mu się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 71
Owszem budżet jest ważny, ale również ważne są jego pasje. Mój robi genialne drinki, to jego świat. Ma juz trochę różnych gadżetów, ale ja kupiłam mu w sklepie kuchnianawidelcu.pl kolejny szejker i taką specjalną torbę do chłodzenia butelek z podwójnymi sciankami na lód. Ta torba bardzo mu się spodobała i ciągle jej używa. Teraz wiem co kupić mu na kolejny prezent na pewno będzie to jakiś pojemnik na lód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woparia
Zerknij sobie na stronę sferis, ja tam zawszę coś wybiorę na prezent dla najniższych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramona00
Może jakiegoś drona albo coś? :) W Teletorium też jest mnóstwo fajnych gadżetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yveta
No najlepiej to kupić chłopakowi coś, co mu się spodoba. Coś, co będzie dla niego przydatne czy pasowało do jego zainteresowań. Mój uwielbia różne gadżety i uwielbia samochody. Dlatego kupiłam mu zestaw głośnomówiący w Teletorium. Bardzo mu się spodobał, jest z niego zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sjskksdksksa] sldllsllsdl sdskldododsd\ doododpsdlsd powpoplsdl;s w[d;sd;;lsdsd\ w[wpsdsd;lsd' p[sdsd;;sd;sd w;sd;lsd;lsd;ls dsdasd;;asd;sd;sd asd;asd;lsd;l;lsd;lsd sd;sd;sd;;lsd;lsd' asd;sd;l;sd;sd;asd ds;lasd;;ds'sd' ;lsd;sd;sd;;sd sda;'sd;sda;sd;;s' sd;'sd;sd;;ds;sd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stankowa
Najlepiej to kupić coś praktycznego żeby też pasowało do jego zainteresowań. Mój uwielbia grać i kupiłam na prezent słuchawki gaminowe w sferisie, bardzo był zadowolony bo prezent okazał się strzałem w 10tke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna788
hmmm a moze go zaskocz i kup mu jakąś grę komputerową? W każdym facecie drzemie chłopiec.. na pewno by byl zaskoczony i zadowolony ;p na konsoleigry jest duzy wybor to wybierz cos pod niego, co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia123
Ja kupiłam swojemu 26 kamerę sportową na święta i już w sylwestra się ekstra sprawiła. Sztuczne ognie nagrane do tego zabawy na imprezie. Genialna sprawa szkoda że to nie wpadłam na taki pomysł :P tylko zwróć uwagę na to jaką kamerę dobrze żeby miała dobre nagrywanie przy ciemniejszych warunkach taurus x10 tak ma i tak samo SJ7 - ja wybierałam między tymi dwoma. Mają ten sam podzespół co odpowiada za jakość filmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porilka
może jakiś fajny zestaw głośnomówiący ?? na gwiazdkę zakupiłam chłopakowi właśnie taki prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrepowanamalazabka
Może zegarek? Jordan Kerr albo Xonix w zaleznosci od stylu w jakim sie nosi. Powinnas zmiescic sie w kwocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×