Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mając dziecko nie mam szans na prace

Polecane posty

Gość gość

:( to już moja 3 rozmowa po której usłyszałam, że mam duże doświadczenie, wiedze i predyspozycję do pracy. Dzisiaj był test typu: co byś zrobiła gdyby, jak byś rozwiązała sytuację itp...- ubiegałam się o funkcję zastępcy kierownika, zostałam zakwalifikowana jako najlepsza co usłyszałam ale ta Pani co miała mniejszą wiedzę nie miała dziecka dlatego pracę dostała. Byłam w szoku, jestem i chyba będę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety :( ja tez to już wielokrotnie słyszałam, a co pani zrobi jak dziecko zachoruje bo u nas nie ma zwolnień lekarskich, a co pani zrobi jak trzeba będzie iść na wywiadówkę, bo u nas nie tolerujemy zwolnień z , a co pani zrobi w ferie z dzieckiem bo u nas nie ma urlopów... i tak u wielu pracodawców, a mnóstwo osób pierwsze pytało ma pani rodzinę? tak i już ciiisza i zbywana rozmowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie realia, mając dziecko i będąc kobietą zawsze jest duże ryzyko,że będziesz chodzić na zwolnienia albo opiekę, bo przecież dzieci chorują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym usłyszała od pracodawcy, że nie ma urlopów (każdemu się należy) i zwolnień (co będzie jak Ty będziesz miała 40 stopni gorączki?), to sama podziękowałabym za taką pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe ja mam 4 letnie dziecko i jestem w ciąży w 22tc i mam prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostalam prace, po 6 miesiacach szukania i porazek ze wzgl. na posiadanie rodziny. mam grafik ustalony, by zmieniac sie z mezem i opiekunke mam 3 razy w tyg. na 2 godziny, gdy cos mi wyskoczy, to moge sie z kims zamienic na zmiany. ALE gdy tylko pojde na L4 gdy zachoruje, zaczna sie glupie sms-y od reszty ekipy i bede pierwsza do wylotu w razie czego, urlop to tez nie wtedy, gdy ja potrzebuje i chce, bo jest nas za duzo i tylko pupile przydupasy maja fory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×