Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwazacie ze trzeba zdradzac i wchodzic w luzne zwiazki

Polecane posty

Gość gość

Ze kazdy zdradzi, wiec trzeba sie odstosowac i tez zdradzac. Nie warto czekac na seks z uczuciami tylko korzystac z zycia. Troszczyc sie o swoja d**e a ludzi uzywac do seksu i innych potrzeb? A nawet jak sie z czasem ohajtacie to dalej mozna zdradzac bo przeciez kazdy tak robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio ktos mi powiedzial, ze jestem chora psychicznie, ze seks lacze z uczuciami i nie chce zdradzac. I chce miec rodzine i byc uczciwa w stosunku do meza. I ten ktos stwierdzil, ze wszyscy jego znajomi luzno do tego wszystkiego podchodza. Seks to seks. Mozna zdradzac. Najlepiej sie nie wiazac. Kazdy o swoja d**e sie troszczy i regularnie sypia z roznymi osobami. Robie sonde. Wypowiadajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaprawdę powiadam ci lepiej Aids ryzykować u d***** i mieć zabawę niż dziwnych dzieci naprodukować z kimś kogo tak naprawdę nie kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po drugie powiadam ci,nie wierz bajkopisarzom,oni mają taką szansę na zdradę jak ci alimenciarze psy na baby, W komedii co mi zrobisz jak mnie złapiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak inni mysla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzne gacie
koniecznie przeciez po to czlowiek sie zeni/za maz wychodzi, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mnie przerazila opinia tego znajomego i ta jego pewnosc siebie i swoich racji jak sie wypowiadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzne gacie
dlaczego? on ma pelne prawo do swojego zdania dorosly jak sadze, nie pozbawiony praw publicznych jak mam dylematy w kwestiach moralno-swiatopogladowych zwykle kupowalem sobie tygodnik NIE i juz dylematow nie mialem :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, głupota jest bardzo w modzie ale katastrofalna w skutkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luzne gacie, oczywiscie, ze ma prawo do wlasnego zdania. Ale mnei wyzwal od chorych psychicznie dlatego ze mam inne zdanie. :) W jego mniemaniu tylko jego poglad jest wlasciwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzne gacie
co do POgladow to kazdy ma wlasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne to wsyzstko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka konkubinatu
hahahaha Trzeba to śniadanie zjeść, żeby mieć fajny dzień :) dajcież spokój, każdy ma własne sumienie- trzeba żyć tak, zeby sobie umieć w twarz spojrzeć. A jeśli ten znajomy ma takie poglądy to ok- tylko niech o nich informuje potencjalne dziewczyny:) jak im to odpowiada, to niech sobie takie układy tworzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK, tylko ten znajomy nie dopuszcza, ze ktos moze miec inne zdanie;p I tu jest ies pogrzebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi się wtedy krótko: w d***e mam to, co uważasz. Nie narzucaj mi swoich opinii. Takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka konkubinatu
to zmień znajomego na kogoś o szerszych horyzontach, serio mówię. Ja też wiele razy słyszę, ze z racji tego, że nie mam ślubu, mój facet nie myśli o mnie powaznie. I co z tego wynika? Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz ten zjaomy mnie wywalil bo uznal, ze jestem chora psychicznie. Tak sobie teraz sie zale. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LUXTORPEDA - WILKI DWA Byłem wilkiem w potrzasku odgryzłem łapę o brzasku Wolność gęstą czerwienią pokryła moje kły Uciekłem ranny strach ból i trzy łapy W amoku biegnąc oprócz krwi spijałem łzy Wyłem do księżyca i prosiłem o litość Kiedy głód i łatwy łup przywołał gończe psy Wilk wolny wilk kaleka miałem trwać nie uciekać Karmiłem wilka którego psy rozszarpią dziś A we mnie samym wilki dwa Oblicze dobra oblicze zła Walczą ze sobą nieustannie Wygrywa ten którego karmię Wygrywa ten którego karmię Uciekałem bez siły wilki za plecami wyły Miałem tylko nadzieję i otwarte drzwi Upadłem na kolana i walczyłem do rana Nie wiedziałem że jestem w sobie taki zły Latami dokarmiałem tego którego nie chciałem On głęboko zatopił we mnie swoje kły Twoja modlitwa złapała go w sidła Teraz jestem wolny tak jak ty A we mnie samym wilki dwa Oblicze dobra oblicze zła Walczą ze sobą nieustannie Wygrywa ten którego karmię Wygrywa ten którego karmię W budzie skundlone myśli ochłapy pragnień w brudzie miski Rzucone smutną jałmużną psu Karuzela świata pędzi zaprasza blaskiem rtęci I jaskrą zazdrośc****krywa wzrok Wiara i miłość nad wszystko Reszta to proch pył i nicość Wolisz egoizm życia bez granic Wygra w tobie ten wilk którego nakarmisz Wygrywa ten którego karmię Wygrywa ten którego karmię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma prawo wybrac wilka ktorego nakarmi. :) Tylko konsekwencje wyboru moga byc tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwnych masz znajomych autorko, chyba z jakimś plebsem się zadajesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie mam. Hmmm raczej z kims kto uwaza sie za niemal boga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×