Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwszy taniec dla narzeczonych w szkole tańca riviera

Polecane posty

Gość gość

Pierwszy taniec dla narzeczonych w szkole tańca riviera! Zapraszamy na zajęcia grupowe oraz lekcje indywidualne. Zaufały nam tysiące narzeczonych, którzy pięknym tanecznym krokiem wkroczyli na swoją nową drogę życia. Bądź jednym z nich! Chcesz w dniu własnego ślubu wypaść jak najlepiej? Nauczymy Cię tańczyć byś tanecznym krokiem wszedł na nową drogę życia. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kursy dla Narzeczonych, poznasz walca angielskiego, wiedeńskiego i kroki tańców użytkowych, które ułożą się w perfekcyjną choreografię - Twój pierwszy taniec. Terminy kursów pierwszego tańca: piątek 19:30 - 20:45 CENTRUM Magdalena Łysakowska niedziela 19:15 - 20:30 CENTRUM Ewelina Szymanowska poniedziałek 18:15 - 19:15 CENTRUM Piotr Purchała sobota 10:00 - 11:15 CENTRUM Krzysztof Korczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria142

Jak ktoś szuka szkoły tańca w okolicach Krakowa to polecam Perfect Dance https://www.facebook.com/Kursy-Tańca-Perfect-Dance-Elżbieta-Sarna-1513597828955887/. Chodziłam do Pani Elżbiety z narzeczonym na zajęcia dla par i jestem bardzo zadowolona. Nasz pierwszy taniec był przepiękny, nie zapomnę go do końca życia, a goście byli zachwyceni. Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze, Pani instruktor ma bardzo profesjonalne podejście i multum energii. Polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria142

Jak ktoś szuka szkoły tańca w okolicach Krakowa to polecam Perfect Dance https://www.facebook.com/Kursy-Tańca-Perfect-Dance-Elżbieta-Sarna-1513597828955887/. Chodziłam do Pani Elżbiety z narzeczonym na zajęcia dla par i jestem bardzo zadowolona. Nasz pierwszy taniec był przepiękny, nie zapomnę go do końca życia, a goście byli zachwyceni. Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze, Pani instruktor ma bardzo profesjonalne podejście i multum energii. Polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×