Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fie sta

czy sa tu 50 cio latkowie i plus chetni do dyskusji

Polecane posty

Nie mieszkam w centralnej Polsce więc wszędzie mam taką samą drogę do pokonania :).Prawie takie same odległości na Pomorze,Mazury,góry,morze.Polska jest piękna i jeszcze tylu miejsc nie poznałam.Moje ulubione miejsce to ziemie podlaskie, czyli okolice Augustowa,Suwałk,puszcza Augustowska,Romnicka,Wigierski Park.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Margosinek to fajnie,że udało Ci się ułożyć sobie życie po rozwodzie ,po tak długim małżeństwie i jeszcze jak to się mówi trafił swój na swojego. Wspólne pasje i poczucie humoru to coś co w "naszym" wieku jeszcze jako tako trzyma dwoje ludzi ze sobą. Ja dzisiaj miałam szalony dzień,otóż postanowiłam kupić wszystkie potrzebne na święta produkty"na "raz" Czy mi się to udało? Zobaczymy w praniu. Brakuje mi tylko sera na sernik ale to wiadomo,że za wcześnie. Wydałam kupę pieniędzy a co roku obiecuję sobie,że będzie z umiarem i delikatniej niż kiedy dzieci były małe,a może ta drożyzna jest większa niż mi się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co dziadki? Pierniki na święta pieczecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie - ja piekę królewca, sernik, makowce zawijane i makowiec tradycyjny, jeśli wystarczy mi czasu to upiekę jeszcze ciasto rafaello ,zjadłbyś gimbusie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja gimbus lat 50+ jeszcze nie piekę. Dopiero jutro amoniaczki i bigos zaczynam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja p******ę. Ale mnie w******a szmata p********a. Dojść do siebie nie mogę. Sorki za takie wtargnięcie,ale gdzie jak nie tu mogę zajrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytajcie temat.. Zobaczcie jakie drastyczne zdjęcia. Wpisy czarownicy wyprowadziły mnie z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bura suka jestem
no to dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co się stało bo nie jestem w temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bura suka jestem
no dawaj te zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bura suka jestem
a wiec kwiatuszku - Arecki bedzie dawal zdiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki446 o jakich zdjęciach ty piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie zdjęcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
Arecki - a ty dobrze sie czujesz tak wogule ? - czy nieraz masz bole glowki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i o czym to rozmawiają 50-latki.Moze cos ciekawszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
rozmowa byla bardzo ciekawa do czasu az Areckiemu odpier....lo i niewiemy dlaczego stad ta ciekawosc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Arecki wtargnął na topick, dotąd bardzo kulturalny i spokojny[ :) ] dnia 19.12 o godz. 22.34, zrobił wielką koopę, a następnie bez wyjaśnienia przyczyny takiego zachowania zniknął w czeluściach kafeterii. Czy tak postępuje człowiek. który ma w stopce jakieś tam słowa o szacunku dla siebie i innych? PS. I co się dziwić tzw. gimbazie jak dorosły człowiek robi coś takiego? Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie heeh ... dziwny facet - moze jeszcze sie wyspokoic nie moze - jak sam pisze ze - jakies wpisy czarownicy wyprowadzily go z siebie- hmmmm ? zacznijmy szukac na takich tematach moze cos znajdziemy- ale gdzie szukac czarownic i gdzies zobaczyl drastyczne zdjecia co go w taki stan wprowadzily ? - Arecki446 - sam piszesz- gdzie jak nie tu moge zajrzec ? - wiec zajrzyj kiedy tu bo sie martwimy ze- moze cos ci cie stalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś wrzucił zdjęcia tej dziewczyny zabitej przez adwokata w Białymstoku. Boże,jak ona wyglądała w trumnie. Autor pisał że prawnicy,biznesmeni i lekarze chcą wpłacić ponad 3 miliony za wypuszczenie go na wolność. Jedna babka na forum pisała że też by się chętnie dołożyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 51 lat szok
Co tu się w ogóle dzieje? Cała strona nr 22 jest do utylizacji! Ludzie piszcie coś ciekawego. Arecki dalej nie wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie wiadomo o co chodzi. Nikt nie słyszał o tym adwokacie,który zabił dziewczynę i tłumaczył się że go poniosło w czasie seksu bo to jego taki fetysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kto jest tą szmatą p.... - ten adwokat czy ta biedna denatka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmatą to jest ta kobieta,która się udzielała w temacie pod nickiem czarownica jakaś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
Arecki..i to tak przezywasz?????? no daj spokoj, podniecać się jakimiś medialnymi bzdetami? bo jakiś dziennikarzyna chce zbulwersować publikę to opisuje najbardziej drastyczne zdarzenia? Swiat schodzi...nie ! zszedł na psy : ludzie zyja wypadkami, potraceniami, katastrofami, wypuszczaniem na wolność złodzieja wtrąconego do kicia przez drugiego złodzieja. Chyba lepiej się zajac sobą, swoim otoczeniem, tutaj poszukać cos dla siebie i być pomocnym tuz obok, a nie egzaltować się tym, czy ktoś dal jakies zdjecie do portalu. Nie znam tematu- ale zupełnie mnie nie interesuje seks tego adwokata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, ale nie wiedzieliśmy o czym mówiła. Zdjecie faktycznie okropne. Jakim trzeba być sk.... żeby tak drugiego człowieka zmasakrować. Oczywiście jego kolesie stają na głowie żeby mu wymyslić jakieś durne wytłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast pobiegac ekscytuje sie wpisami na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty gościu już wybiegany ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu wyżej. Dla ciebie mogę być psycholem. Ważne dla mnie jest że w moim nie wązkim otoczeniu jestem szanowany. A jeśli kogoś nie interesuje nic oprócz własnego czubka nosa, niewowinien wogóle zabierać głosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×