Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 150cm_niunia

Bardzo mało jest niskich facetów

Polecane posty

Gość 150cm_niunia

Mam 20 lat i 150 cm wzrostu. Szukam faceta niewysokiego, przy którym bym się dobrze czuła. Przy moim wzroście idealny by był taki 165 - 170 cm. Niestety, takich facetów nigdzie nie ma!! :( Wszyscy mają od 180 cm w górę, a jak się trafi jakiś 175 cm to jest rzadkość. Może to się wam wydawać dziwne, ale na prawdę chciałabym niskiego faceta, taki 170 cm albo nawet niższy byłby dla mnie idealny. Gdzie takiego znaleźć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam pełno konusów spotykam, takich max 170 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 162 albo 165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 150cm_niunia
Są niscy tacy do 170 cm ale to są zazwyczaj ludzie starsi, którzy skurczyli się z wiekiem. A młodego faceta koło 20-tki z takim wzrostem nigdzie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OdnOsze inne wrazenie.,sami kurdup le teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mówię o młodych facetach miedzy 25-30 lat, tylko na takich zwracam uwage ;) Raczej ich nikczemny wzrost nie jest efektem starczego kurczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 150cm_niunia
Mało jest dziewczyn, które lubią niskich facetów. Ja jestem można powiedzieć wyjątkiem, ale tylko dlatego że mam 150 cm i dla mnie taki niski facet około 170 cm po prostu pasuje :) A niskim facetom około 170 cm ciężko jest znaleźć dziewczynę, więc jakbym takiego poznała to na pewno od razu byłby mój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie z innej beczki. Co czujesz przy facecie 188 cm ? Pytam, bo spotykam sie z dziewczyna 151 cm i niby wszystko jest OK ale widze ze w niektorych sytuacjach jest niezrecznie i widze skrepowanie w jej oczach. Szkoda by bylo to skonczyc z takiego powodu, dobrze sie z nia czuje i ona chyba tez, ale niestety czasami bywa bardzo niewygodnie. Co TY o tym sadzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 150cm_niunia
Ja uważam że wysokim facetom jest o wiele łatwiej znaleźć dziewczynę i taki co ma powyżej 175 cm od razu znajduję laskę. Faceci o wzroście 169 cm i 170 najczęściej są sami, bo żadna ich nie chce przez to że są tak niscy. Ale ja chętnie bym takiego chciała, bo jestem bardzo niska i czuję się przy takim niskim facecie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co C**przeszkadza w 188 ? Prosze o konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inareczka
Niscy facec***oniżej 170 cm to g***o jest. Tacy w ogóle nie powinni mieć dziewczyn, a sex to jedynie w agencji powinni uprawiać jak już!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam do Poznania, tutaj mamy nadmiar niskich facetów w wieku 20- 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubie takich ok 170-175 ale dobrze zbudoawnych, meskich z twarzy. Sama mam 158cm. Przy facetach 180+ zle sie czuje, nie wiem czemu, czuje sie jakby 'gorsza', slabsza. Moze wiekszosci to pasuje ale nienawidze tego uczucia, ze ktos nade mną dominuje. Poza tym wysocy to zwykle wychudzone kurczaki albo ubite 'misie' :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 209cm, moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
170 to i tak wyzszy a nie dominuje ? Dopiero pow. 180 zaczyna sie dominacja ? Nie bardzo potrafie to zrozumiec, chociaz sam przyznaje ze mi niewygodnie. Czy sa tu moze jakies pary z taka roznica i dluzszym stazem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×