Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie rozumiem zachowania faceta proszę o opinie

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, mam pewien problem dotyczy on chłopaka, z którym ostatnio zaczęłam się spotykać. Daje mi oznaki zainteresowania - jednak wczoraj zdarzyło się coś dziwnego. Przez cały dzień byłam w mieście, załatwiałam swoje sprawy na uczelni przez co nie logowałam się przez cały dzień na fejsa. Przed 20 dostaję smsa o treści: "Gdzie jesteś ?:)" Odpisałam, że w domu na spokojnie spędzam wieczór a on czy nie dałabym się porwać chociaż na pół godziny. Zgodziłam się bez wahania tylko zastrzegłam, że musi dać mi trochę czasu na przygotowanie się. Potem znowu sms, że on będzie doppiero za 3h i czy to trochę nie za późno ? A ja, że stanowczo za późno bo nie mam w zwyczaju randkować o 23 :D No to spytał się o której najpóźniej może przyjechać to ja, że o 22. Po czym nie odpisał mi na tego smsa. Potem ja mu napisałam: że pewnie chciał sprawdzić czy jestem w domu a nie na randce z jakimś innym gościem - stąd ta podpucha ze spotkaniem. Od wczoraj mi nie odpisuje - ja też nic do niego nie pisze. Nie wiem jak się w tej sytuacji zachować. Dla mnie jego zachowanie jest mega dziwneee. Bo albo ktoś się chce spotkać albo nie.... Faceci co wy o tym sądzicie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaa i początkowo nie zgodziłam się na to spotkanie - droczyłam się, że może zobaczymy się w sobotę lub w niedzielę. I on wtedy z tym, że tylko 30 minut aby mnie zobaczyć bo się stęsknił. A potem nagle wycofanie się z randki - jak widocznie przekonał się na 100%, że jestem w chacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×