Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adrian25033

Zmiana po wyjeździe do UK

Polecane posty

Gość adrian25033

Witam. Od dwóch lat byłem z dziewczyną. Kochaliśmy się albo mi się wydawało że tak jest. Nasz związek zaczął się po paru miesiącach rozmów, po 2 miesiącach związku postanowiliśmy mieszkać razem. Zmusiło nas do tego sytuacja , w której się znajdowałem. Moja matka nie akceptowała tej dziewczyny , wiec wyprowadziłem się , zostawiłem dom, rodzinę dla niej. Jakieś 3 miesiące temu wyjechaliśmy do Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu lepszego . Od czasu przyjazdu tutaj nasz związek się zmienił, przestaliśmy być dla siebie tacy jak w Polsce. 3 dni temu moja dziewczyna oznajmiła mi że się wypaliła i że nie chce być dalej ze mną. Powiedziała abym szukał nowego mieszkania, ponieważ mieszkamy tutaj u jej wujka. Wiem że popełniałem wiele błędów, które chce naprawić. Jest dla mnie jedyną osobą i nie wyobrażam sobie życia bez niej. Chce to wszystko naprawić dać i iść z nią wspólną ścieżką przez życie. Tylko na ten moment nie wiem jak. Tutaj nie pomoże kolacja, kwiaty , przeprosiny, prośby. Chciałbym jej pokazać że jest jedyna osoba w moim życiu i że zrobię wszystko aby była szczęśliwa. Tylko jak? Prosze o jakaś pomoc, rade. Dziękuje z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozostaję ci tylko porozmawiać, a reszta to jej decyzja, którą musisz niestety przyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było być od początku w porządku wobec niej! cieszę się, że chociaż za granicą porządne polskie dziewczyny odkrywają swoją wartość!!! z daleka od takich szmat jak twoja mamusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian25033
Jestem osoba nerwową, czasami krzyknę , powiem o jedno słowo za dużo a potem tego żałuje. Nie lubiła jak pije chociaż to było dwa, trzy piwa w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musiałbyś się zmienić i tą zmianę miesiącami utrzymywać, teraz to trochę za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian25033
Wiem, człowiek zawsze docenia dopiero po utracie, Wiem większość kłótni była przez moje zachowanie. Chciałem i wtedy byc lepszy ale nie miałem do tego powodu no bo wydawało mi sie że jest wszystko "dobrze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznała jakiegoś araba albo murzyna, polki to są worki na spermę dla tej rasy, są podatne na nich jak mucha na g***o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy lepszy od ciebie BSA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może po prostu ma dość? Trochę wyszła do ludzi i zobaczyła, że takie zachowanie nie jest do zaakceptowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
a ja się bardzo cieszę, że dziewczyny wyjeżdżają z Polski i przeglądają na oczy!!! że wreszcie widzą, że życie to nie tylko facet, który w kółko wymaga, wiecznie jest zdenerwowany i niezadowolony a ona ma przy nim skakać, podawać, pomagać i usługiwać! tam może dziewczyna zarobić tyle, że nie potrzebuje łaski od chama - jest w stanie sama się utrzymać i sama o wszystkim decydować! a ty autorze wracaj do mamusi - będziecie teraz mogli razem obrabiać jej tyłek ile wlezie i na nią pluć! a dziewczynie życzę szczęścia i fajnego faceta (niekoniecznie Polaka)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×