Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BzyKuu

Warsaw Shore Ekipa z Warszawy

Polecane posty

Gość BzyKuu

Do napisania tego tematu skłoniło mnie obejrzenie pierwszego (i na szczęście ostatniego w moim przypadku) odcinka programu. Ciekawa jestem jak uporządkowalibyście dziewczyny, od najładniejszej do najbrzydszej, występujące w tym dennym programie, a jak facetów? Jeśli o mnie chodzi: Kobiety: 1.Duża Ania, 2.Mała Ania, 3.Eliza, 4.Ewelina Faceci: 1.Wojtek, 2.Paweł, 3.Trybson, 4.Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deirra
1. Ania Blondyna 2. Eliza 3. Ania Aleksandrzak 4. Ewelina FACECI: 1. Trybson 2. Mariusz 3. Wojtek 4. Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza na żywo i bez tony makijażu o wiele ładniejsza. :) I w głowie ma poukładane, fajne plany na przyszłość. Kupę kasy płacą jej za bycie pustą przed kamerami, tylko tyle Wam powiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co slyszalam to oni za to nie dostaja wogole kasy, przynajmniej tak sie wypowiadal tworca tego programu, ze beda zarabiac dzieki temu programowi jak ich wypromuje. moim zdaniem 1duza ania eliza mala ania ewelina 1wojtek pawel trybson smietana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1iowa
ktos w ogole z na tych ludzi osobiscie ( chodzi mi o te forum) bo pierwsze moje wrazenie to bylo straszne - banda kretynow ale potem stwierdzilamze ktos im jakby kazal grac pustakow bo sa ulamki minut ze zapominaja sie i sa sympatyczni i normalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to ogladam to nóz w kieszeni sie otwiera , Ale najbardziej ogarnieta i ta która lubię to duza Ania blondynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girasol 123
nie , najlepsza jest ta tlusta swinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscsc
Ja to sie zastanawiam gdzie w Warszawie jest shore?? Co za kretyn tak nazwę skopiował to nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w tym seriaalu chyba nie oto chodzi zeby oceniac po wyglądzie uczestnikow...? Czy tak...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona23
z******ta ekipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej oni naparwde bzykaja jakies przypadkowe d******i? wczoraj ogladalam, masakra. zygac sie chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caryca od cyca
i ten niesamowity syf w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syfiary,brod, smrod, ser i zuzyte prezerwatywy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie o watkach pobocznych...powala przede wszystkim poziom intelektualny tych osob(o kulturze nie wspominajac). To jest patologia pelna geba, a stacja MTV probuje nam wmowic, ze tak dzisiaj wyglada, tak sie wyslawia(co drugie slowo, to k, ch, itd) mlodziez. Kazdy z nas ma pewnie krag znajomych i zna podobnych ludzi, ale to jest odsetek i to bardzo mały. O samej atrakcyjnosci fizycznej tez nie ma co dyskutowac, bo gdybym zobaczyl taka labadziare, to chyba bym wysmial. Gostek z klubu, ktory przelecial ta grubaske(Ewelina?), to ladnego wstydu sobie narobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a te co d**y daja na kanapie w klubie , to dopiero k********y .Wstyd to juz niesmaczne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzęta sa bardziej ogarnięte... W tym programie tylko bzykanie kazdy z kazdym, z byle kim, chlanie, przeklinanie i tyle. Poziom -10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiscie poziom -100000 . dla mnie najladniejsza duza ania potem mala ania, ewelina a na koncu ta eliza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może ten program jest wzorowany na innych ekipach, ale jakoś największą żenadę czułam oglądając właśnie ich... Tak, miałam sposobność widzieć 3 odcinki, nie będę się wypierać że nie oglądam bo to dno. Owszem, dno totalne, ale chyba ciekawość wygrała i te 3 odcinki obejrzałam. Dobrze ktoś tu napisał, że kreuje się głupotę na coś fajnego, brak kultury na coś modnego. Mam nadzieję, że młodzież która to ogląda ma świadomość, że oni robią show, że tak naprawdę ich pięć minut skończy się szybko i absolutnie nic dobrego na przyszłość im nie wróży. Bo tak będzie. Jakiś porządny facet będzie chciał sobie wziąć za żonę taką Elizę która na oczach milionów lazła do wanny z obcym kolesiem? Albo Ewelinę dupodaję, która dała już pierwszego dnia?? Wątpię. Niestety, wartośc****szukiwane przez kolesi nadal są takie jakie były, d****i się pobawią, ale wstydu bycia z takimi szmatami w życiu nie wezmą na siebie. Dlatego nie wiem co popycha ludzi do takich zachowań... Oni nawet nie umieją się wypowiedzieć, powiedzieć coś mądrego i, co ważne (!!!), bez przeklinania. Mówcie co chcecie, ja uważam, że fakt iż ten program oglądają nawet a granicą jest żenujący, wstyd i porażka jaka reklama dla kraju i dla ludzi tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juz prawie lysa
Omg :( barwnych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili Put
no ale wlasnie o to chodzilo, inaczej nikt by tego nie ogladal, jak kretyni sorry tworcy tego taniego show mieli by przyciagnac publike jak nie chamstwem, glupota, puszczalstwem, brzydota, brudem, uczestnicy musza wyolbrzymiac te sprawy, zeby ludzie sie bulwersowali, gadali i sciagali ciekawskich do obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juz prawie lysa
A jak sie wlasciwie ten gniot skonczyl, ktos wygral cz co , o co chodzilo w tym wszystkim? Bo jednak BB mial jakis cel - ostatni w domu wygrywa kase a tu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elize znalam juz przed poczatkiem programu, bardzo dlugo sie znamy i utrzymujemy caly czas taki sam kontakt. Nie ogladam programu, bo wiem, ze tamta Eliza nie jest tą którą ja znam :) Uwierzcie, ze na zywo dziewczyna ma cudowna urode. Bez makijazu wyglada o niebo lepiej, nie rozumiem dlaczego sie szpeci w programie. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniulek 79
Witam! Nareszcie jest jakieś forum w którym mogę wyrzucić z siebie to co myślę o tej okropnej puszczalskiej Ewelinie!!! Nie dość,że jest brzydka jak czarna gradowa,listopadowa noc,to do tego tępa jak jasny gwint. Po ostatnim odcinku z drugiego sezonu,który wkradł się w mój telewizor( nie ukrywam,że oglądam),no poprostu mnie strzeliło. Jeśli ktoś ogląda,to za naszymi granicami,to ja się chyba nigdy nie przyznam do swojego obywatelstwa. Weźcie tego prosiaka zdejmijcie z wizji,bo normalnie dostanę zawału. Biega z tą grubą d**ą,klnie jak szlauf z rynsztoka i atakuje ludzi,bo ją Pawcio tknął raz ( bleeee) i sobie brzydalicha nadzieji narobiła. Daj spokój świnko i zjeżdżaj z programu,bo sie rzygać chce. Mama,Tata! Gratuluję córci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekipa z Warszawy / Warsaw Shore Sezon 2 Odcinek 3 online: http://www.serial-online.pl/ekipa-z-warszawy-warsaw-shore/ekipa-z-warszawy-warsaw-shore-sezon-2-odcinek-3/ to program typu reality show bazujący na formacie Ekipa z New Jersey, produkowany i emitowany przez MTV Polska. Jego premiera odbyła się 10 listopada 2013 roku o godzinie 23:00. Od 13 stycznia 2014 roku program jest emitowany również w Danii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc09765
pawel jest tak ochydny kijem bym go nie dotknela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to w ogole ma byc
Dla mnie wszyscy są obrzydliwi, patrzę głównie przez pryzmat tego co tam wyprawiają. MTV nie mam w kablówce, ale teraz Viva polska zaczęła emitować ten żałosny program i z nudów obejrzałam kilka odcinków i się zastanawiam czy ci ludzie tak na serio? :o mam 20 lat i nie wyobrażam sobie pójść do takiego programu, zrobić z siebie kretynkę na cały kraj i uprawiać seks z kim popadnie. Dno i 2 metry mułu. Nie wierzę, że ktoś to ogląda, bo lubi :o chociaż nic mnie już w tym kraju nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
casting był przeprowadzany tak czym głupszy/a tym bardziej się nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heeehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×