Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fx69

Gdzie tanio kupić prezenty i zabawki

Polecane posty

Gość fx69

Witam zbliżają się Święta a szybko trzeba zrobić zakupy. Gdzie na terenie Warszawy można tanio kupić prezenty i nie tylko. Ktoś ma jakieś typy ?gdzie są duże obniżki, jakich sklepach. Ktoś zna Fashionhouse Outlet Centre ? w jakich sklepach tam są duże przeceny. Podobno niedługo rusza duża platforma tanie-zakupy_pl skupiająca sklepy typu autlet i galeri handlowe czy ktoś o tym też coś wie? proszę o info i cynka gdzie mogę tanio kupić ubrania i zabawki na prezenty. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaNakka
Warto zajrzeć na www.mrjoy.pl :) Wiele ciekawych gadżetów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz książek to najtaniej można je kupić w wydawnictwach. Sporo z nich prowadzi bezpośrednią sprzedaż we własnych sklepach internetowych. Dzieciakom pod choinkę kupiłam książeczki edukacyjne http://www.res-polona.com.pl/ poza tym dobrze jest też poszperać na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozdronkiewicz
Najlepiej w Internecie. Wygodnie i najczęściej taniej niż w sklepach stacjonarnych. Ja wszystkie prezenty dla całej rodziny skompletowałem w sklepie www.conrad.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też kupuję zwykle z wyprzedzeniem w sieci. Taniej, zakupy dostarczone pod nos - czego tu więcej chcieć :) No tylko trzeba uważać na oszustów, także przeczytajcie sobie poradnik http://naobcasach.pl/kupujesz-prezent-w-siec***oznaj-3-sposoby-na-to-aby-nie-dac-sie-oszukac/ zanim natkniecie się na oszusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka889
tylko jak kupujecie zabawki, to pamiętajcie, że mattel ma jeszcze do końca roku loterię na listdomikolaja.pl i jak się jeszcze nie wyrzucilo paragonu, to można grać, nawet samochód będą losować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleska333
Trochę juz po świętach więc pewnie nie aktualne ale co tam, wypowiem się ja ostatnio kupiłam faje edukacyjne zabawki dla swojej stonki tutaj http://www.rapidline.pl/edukacyjne z tego co widze nadal sa promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o zabawki zdecydowanie polecam sklep www.more4kids.pl - szybka realizacja i duże promocje na pewno znajdziesz coś dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrystynaOP
To ja ostatnio natrafiłam na taki sklep http://pomocnicymamy.pl/Zabawki-13.html zazwyczaj kupuje tam zabawki dla córki, ewentualnie coś dla dzieci na prezent. Z ostatnio odwiedzanych sklepów ten wydaje mi się najfajnieszy i tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna_87
Polecam sklep toys-zabawki.pl, Od 4 lat kupuje tam zabawki dla swojego dziecka, nawet jak nie jestem zdecydowana konkretnie, zawsze ktoś umie doradzić i wybrac coś fajnego. Bardzo miły i szybki kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_Ss
Ostatnio będąc z rodziną w centrum handlowym mój syn zaciągnął mnie do Toys”R”Us. Na początku nie chciałem tam iść bo wiadomo, zabawki dla dzieci do tanich nie należą. Dlatego wyobraźcie sobie moje zdziwienie gdy spojrzałem na ceny! Tak tanio to chyba nigdzie nie ma, serio. I do tego te wszechobecne promocje. Na przykład zwierzęta piankowe różne rodzaje 20 zł taniej, karuzela z motylkami 25 zł taniej i (mój osobity) hit: jeździk 4 w 1 przeceniony aż o 100 zł! Tak więc polecam odwiedzić najbliższy sklep Toys”R”Us.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdzcie na strone otozabawki.pl bardzo fajnie zaopatrzony sklep i dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Kowalczyk
Sylwia_Ss - zgadzam się, ja też tam ostatnio byłam i obawiałam się cen, ale poszłam sama bez dzieciaków i na spokojnie przejrzałam - kupiłam samochodziki Trefl - połowę tańsze, fajne i dobre na dzień dziecka akurat. Będę wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można wybrać coś elektronicznego, zestawy edukacyjne, klocki lego itp. na www.conrad.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zestawy kreatywne 4 M znajdziecie tanio na http://www.buy4kids.pl/category/nauka-przez-zabawe Według mnie to świetny prezent dla dzieciaków, jak każdy zestaw kreatywny trzeba zużyć, nie zaśmieca się domu rodzicom dziecka przez zbędne zabawki, a frajda z robienia jest duża. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo897
Jak byłem mały to marzyłem o klockach lego, ale takich prawdziwych, oryginalnych...ciężko je było dostać...Teraz szukałem dla swojego dziecka i znalazłem duży wybór w sklepie www.extraklocki.pl . Działają internetowo, ale też stacjonarnie, mają swoje magazyny w Łodzi na ul. Włókniarzy. Polecam – wszystkie możliwe kolekcje w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne prezenty w postaci markowych ciuchów można kupić na www.modena-shop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo duży wybór i dobre ceny są na http://selgros24.pl - no i oferują darmową dostawę powyżej 100 zł :) teraz w okresie przedświątecznym dostawa do domu to dla mnie wybawienie, w sklepach takie tłumy, że szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w merlin.pl jest teraz naprawdę dużo promocji związanych właśnie z mikołajkami czy gwiazdką, lego do -45%, zabawki do -70%, perfumy i kosmetyki do -45% i oczywiście mega promocje na książki i płyty z muzyką, warto sprawdzić, aktualne promocje w merlin zobaczycie przykładowo na tej stronie http://rabatozercy.pl/firmy/merlin-pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola346
dzięki za podrzucenie info ze otworzyli selgros24.pl :) można tam kupić zabawke Furby prawie stówe taniej niż w sklepach normalnie. Czyli moja zuzia jednak dostanie od mikołaja Furbiego. Fajnie. Ucieszy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście ten furby w selgrosie dużo tańszy! :) już wiem co kupię mojej chrześnicy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluviette
o mamo rzeczywiście! teraz te Furby wypasione, nie to co za moich czasów :) no i juz wiem, ze w Selgrosie przy okazji wezmę klocki dla siostrzenicy. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na prezenty dla dorosłych polecam sklep www.alkapask.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiczka007
Prezenty dla facetów są ciężkie, ale sporo gadżetów motoryzacyjnych jest tutaj: www.agallo.pl Kupiłam pokrowiec na kierownicę dla taty i uchwyt na komórkę dla kuzyna. A dla siostry i dla siebie tańsze książki tutaj: www.aros.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×