Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

suchy kaszel i ból gardla w I trymestrze

Polecane posty

Gość gość

Proszę o info, co mozna przyjmowac, jak sie wyleczyć bezpiecznie w I trymestrze ciąży. Mam strasznie uporczywy kaszel, chrypę, nie moge mówić, boli mnie póki co lekko gardlo. Moja lek internistka jest na urlopie a do gin nie ma juz na ten rok terminu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tantum verde, syrop z cebuli, i wszelkie inne domowe sposoby. W 1 trymestrze niewieke mlzna brac. A no i w przypadku goraczki paracetamol koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i syrop prenalen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, najgorszy ten kaszel nie wspomne o katarze ( zielony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inkubator nie może się leczyć normalnymi środkami, jak nam przykro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaszel jest bardzo niebezpieczny w ciązy, panie w aptece znaja sie co można w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro zielony katar, to pradopodobnie nie jest wirus tylko bakteria i potrzebny antybioyuk. Czym predzej do lekarza ogolnego, jak twojego nie ma to inny musi cie przyjac w takiej sytuacji. Biegiem do orzychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem w podobnej sytuacji jak autorka. U mnie zaczęło się dreszczami, gorączką , nawalicą kataru , kichaniem i kaszlem oskrzelowym. Na gorączkę brałam Paracetamol (łącznie 4 tabletki) , na katar nic, jedynie regularne wydmuchiwanie nosa, na kaszel też nic a kaszlałam jak roztrzęśnik , całym ciałem mnie rwało. Dziś piąty dzień przeziębienia i już lepiej. Piję dużo wody, nacierałam klatkę piersiową maścią rozgrzewającą, jem kiwi i piję też naturalną witaminę C z owocu aceroli z cynkiem (taka do rozpuszczania w wodzie). U mnie podejrzewam było to wirusowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko w którym tygodniu ciąży jesteś? (to ja od roztrzęśnika :D ). Ja zaczełam ósmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do lekarza ogólnego, każda infekcja w pierwszym trym. jest grożna, ponieważ dziecko w tym czasie narażone jest najbardziej narażone na czynniki zew. na kaszel zrób syrop z cebuli, zrób inhalacje z soli fizjologicznej, a jak nie masz inhalatora, to zalej rumianek wrzątkiem, ostudź trochę żeby się nie oparzyć, ręcznik na głowe i wdychać. mleko z czosnkiem i miodem, na kaszel też dobre siemie lniane bo on ściąga śluzówkę i hamuje kaszel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×