Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leandra lopez

Gdzie mogę kupić strój kucharski

Polecane posty

Gość leandra lopez

Moje drogie Panie domu szukam stroju kucharskiego i nie wiem gdzie mogę go kupić. Może któraś z Was kupowała gdzieś, a może któraś z Was prowadzi jakąś knajpkę i musiał się wyposażyć w takie coś? Gdzie to kupić i ile to może kosztować. Proszę o poradę i pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co konkretnie chcesz kupić ale kompletny strój od stóp do czubka głowy to może wynieść Cie do czterech stówek, zależnie od modelu. Ja radzę zajrzeć na gastrohevi.pl tam znajdziesz ubrania kucharskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fazzi 145
Ja też się podpisuję pod tą firmą, ostatnio kupowałem tam sprzęt cateringowy, wysoka jakość za możliwą cenę, szybko mi go dostarczono i mogłem zacząć działalność. Polecam ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna stronka nie boję się robić na niej zakupów. Przyznam, że ma sporo do zaoferowania, realizacja zamówienia jest bardzo szybka, a towar przychodzi bez uszkodzeń, choć to jest zasługą kuriera :) Jednak odpowiednie zapakowanie towaru też jest ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ceny? Nie są naciągane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodowita Łodzianka
Muszę przyznać, że w tym GastroHevi spory wybór, a ceny nie są niskie. Biorąc jednak pod uwagę ekskluzywność, da się jednak znaleźć coś na każdą kieszeń, tak myślę. Jak ktoś ceni sobie jakość, nie zawiedzie się, dostrzegłam samych znanych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dzisiaj widziałam takie stroje w Biedronce. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam właśnie strój sugerując się waszymi opiniami i rekomendacjami firmy na innych stronach. Strój jest wykonany z dobrego materiału. łatwo się pierze i zachowuje kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie gastrohevi, sama tam kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamazurska
ja kupuję wszystko w gastrohevi, bo cenię sobie jakość jaką oferują, mają bardzo duży wybór i pomagają wybrać co nam potrzeba, kupuję i do domu i do baru, który prowadzimy z mężem, są niezastąpieni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wlasnie tez tam wszystko kupuje, najlepsi sa jesli chodzi o produkty dla malych gastronomii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aspichef
www.aspichef.com. Wysokiej jakości odzież kucharska prosto z Wielkiej Brytanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×